Pillars of Eternity Download

Czy klasyczne gry RPG są już wymierającym gatunkiem? Wielu miłośników legendarnych tytułów takich jak Fallout czy Baldur`s Gate jest takiego właśnie zdania. Twierdzą oni, że we współczesnych grach liczy się przede wszystkim widowiskowa grafika i efekty specjalne, zaś rozbudowana, wciągająca historia schodzi na dalszy plan. Obserwując trendy panujące obecnie na rynku gier komputerowych trudno jest oprzeć się takiemu wrażeniu – nie oznacza to jednak, że nie ukazują się obecnie tytuły, które są w stanie zadowolić miłośników bardziej klasycznych gier. Przeciwnie, wystarczy jedynie nieco poszukać, aby znaleźć mnóstwo ciekawych propozycji tego typu. Jedną z najbardziej godnych uwagi jest na chwilę obecną Pillars of Eternity. Premiera gry przewidziana została na marzec 2015. Już teraz w wyszukiwarkach internetowych wystarczy wpisać hasło takie jak Pillars of Eternity, aby znaleźć wiele stron pozwalających na szybkie pobranie tego tytułu i przekonanie się, że dobre gry RPG nadal ukazują się na rynku.

Pillars of Eternity Download – pełna wersja

Pillars of Eternity pobierz Ściągnij Grę!

Wielkie nadzieje budzi samo spojrzenie na to, kto jest odpowiedzialny za stworzenie tego tytułu. Pillars of Eternity to dziecko studia Obsidian Entertainment, które złożone jest z kolei z ludzi wywodzących się z Black Isle Studios. Tego dewelopera nikomu nie trzeba chyba przedstawiać – twórca tak kultowych tytułów jak Baldur`s Gate czy Icewind Dale na stałe zapisał się w historii gier komputerowych. Jak przyznają twórcy Pillars of Eternity, w swoim najnowszym dziele postanowili wykorzystać wszystkie zdobyte wcześniej doświadczenia, aby przygotować klasyczną grę RPG w nieco bardziej nowoczesnej odsłonie. W pracach nad tym tytułem brali udział również inni ludzie, związani z takimi tytułami jak chociażby Fallout. Wszystko to sprawia, że Pillars of Eternity zapowiada się naprawdę ciekawie. Zdecydowanie warto w takim razie wpisać w dowolnej wyszukiwarce hasło takie jak Pillars of Eternity download aby samemu sprawdzić, czy nadzieje pokładane w tej grze faktycznie się spełnią.

Twórcy zdecydowali się na przygotowanie na potrzeby swojej nowej gry własnego świata fantasy. Jak przystało na klasyczne, alternatywne uniwersum, również w tym świecie spotkamy się z wieloma rasami i religiami. Magia i niezwykłe, fantastyczne potwory również są tutaj stałym elementem. Postarano się tu, aby świat był jak najbardziej rozbudowany i rozległy. Gracze mogą podróżować po wielu różnych lokacjach o bardzo zróżnicowanym klimacie – nie brakuje tajemniczych lasów, potężnych gór czy wielkich miast. W czasie rozgrywki spotkamy się z wieloma rozwiązaniami znanymi z tych klasycznych gier RPG. Gracz posuwa do przodu fabułę, rozwiązując zadania zlecane przez napotkanych na drodze ludzi. Nie brakuje oczywiście zadań pobocznych, które nie są związane z głównym wątkiem ale stanowią fantastyczne wzbogacenie rozgrywki i pozwalają na dodatkowe rozwijanie swojej postaci. W tej kwestii także mamy bardzo szerokie możliwości – nie brakuje tu szerokiego wyboru klas, a także broni i czarów z których może korzystać kierowana przez gracza postać. Za wykonane zadania i pokonanych przeciwników otrzymujemy punkty doświadczenia. Postać kierowana przez gracza może również zarządzać własną twierdzą, co jest rzeczą niezbyt często spotykaną w takich grach.

Zdecydowanie warto w takim razie znaleźć stronę oferującą Pillars of Eternity download. Tytuł ten doskonale pokazuje, że klasyczne gry RPG wcale nie umarły – przeciwnie, nadal można znaleźć mnóstwo interesujących tytułów, które zachwycają ciekawą fabułą i rozbudowanymi, fantastycznymi światami. Sam fakt, że w tworzeniu tego tytułu bierze udział tak wielu ludzi mocno zasłużonych dla całego tego gatunku sprawia, że na pewno będzie on świetną propozycją nawet dla bardzo wymagających, starych wyjadaczy.

Pillars of Eternity Pobierz i zainstaluj

Pillars of Eternity Download Pobierz Grę!

  • Pobierz Pillars of Eternity Torrent
  • Free Download Pillars of Eternity Chomikuj
  • Exsite Pillars of Eternity Pobierz za darmo
  • Pebx Pillars of Eternity Download Free
  • CODEX Pillars of Eternity Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *