Battalion 1944 Download

Jeśli szukasz niezwykle ciekawej gry, która dzieje się w realiach czasów II wojny światowej, pobierz Battalion 1944 Download i rozpocznij niezwykłą przygodę militarną. Ta gra została wydana specjalnie na komputery PC w trybie first person shooter (FPS). Pozwala wcielić się w żołnierza walczącego na froncie II wojny światowej. Możliwe są różnego rodzaju rozgrywki multiplayer, dzięki czemu masz szansę rywalizować z innymi graczami, co daje jeszcze więcej emocji.

Battalion 1944 Download – Pełna Wersja

Battalion 1944 pobierz

Pobierz za Darmo!

Wielu graczy uznaje, że rodzaj tej gry to coś pomiędzy zręcznościówką i symulacją, co sprawia, że zabawa podczas gry jest naprawdę przednia. Mamy tu do czynienia z wieloosobowymi starciami piechoty. Ty wcielasz się w jednego z żołnierzy w pułku i masz szansę walczyć z wrogiem. To naprawdę dobra strzelanka, która jest doceniana przez wielu graczy, którzy od lat grają w tego typu produkcje.

Gra opiera się na wydarzeniach historycznych – nawiązuje do czasów drugiej wojny światowej. Całość rozgrywki była inspirowana takimi klasykami, jak Medal of Honor czy Call of Duty. Jeśli więc kochasz wcześniej wymienione tytuły, pobierz Battalion 1944 Download, a na pewno się nie zawiedziesz. Gra nastawiona jest na szybkie, czasami wręcz błyskawiczne rozgrywki pomiędzy wieloma graczami zebranymi w grze w żołnierzy piechoty. I co ważne – w całej grze chodzi o Twoje umiejętności. Nie znajdziesz “ulepszaczy”, które pomogą Twoje postaci lepiej sobie radzić. Nie ma tu żadnej drogi rozwoju, która pozwoli postaci zyskiwać nowe umiejętności. Wszystko jest oparte o to, w jaki sposób Ty radzisz sobie z kontrolowaniem swojego żołnierza. Wraz ze wzrostem własnych możliwości kontrolowania, będziesz mógł zdobywać osiągnięcia, które zostały w grze przedstawione w postaci naszywek czy też napisu z Twoim imieniem na kolbie karabinu. Osiągnięcia jednak nie dodają niczego do umiejętności postaci. Ta gra została stworzona przez studio Bulkhead Interactive z Wielkiej Brytanii.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w tej grze, jest umiejscowienie rozgrywek na prawdziwych polach bitewnych z czasów II wojny światowej. Będziesz więc mógł walczyć choćby w urokliwych miejscowościach Francji. Te miejscówki są naprawdę realistycznie odtworzone, zaś grafika w całej grze stoi na naprawdę przyzwoitym poziomie. Jeśli chcesz więc zagrać na realistycznie odtworzonym froncie II wojny światowej, pobierz Battalion 1944 free Download i zacznij walkę! Na pewno się nie zawiedziesz. Gra jest niesamowicie emocjonująca.

Możesz wybrać odpowiadający Ci tryb, jak na przykład deathmatch czy flag capture i wraz ze swoją drużyną starać się o zwycięstwo. Co więcej – wraz ze znajomymi możecie postawić dedykowany, własny serwer i wspólnie cieszyć się rozgrywkami, ale możecie również pobawić się przez LAN. Ta gra to bardzo ciekawa opcja dla osób, które szukają dynamicznych historii nawiązujących do czasów historycznych. Pozwala na ciekawe, niepowtarzalne rozgrywki z wieloma innymi graczami, dzięki czemu nigdy nie będzie Ci si tu nudzić. A dodatkowo będziesz ćwiczył swoje skille związane z kontrolą postaci.

Battalion 1944 Pobierz grę na PC

Battalion 1944 download

Pobierz za Darmo!

  • CODEX Battalion 1944 Free Download
  • SKIDROW Battalion 1944 Pobierz za darmo
  • Free Download Battalion 1944 Torrent Pebx
  • Pobierz Battalion 1944 Crack Chomikuj

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *