Call of Duty Modern Warfare Remastered Download

Lubiłeś grę Call of Duty: Modern Warfare? Dowiedz się więcej i zobacz Call of Duty Modern Warfare Remastered Download, to odnowiona wersja kultowej strzelanki z 2007 roku, będącej jedną z najpopularniejszych gier typu FPS na rynku. W tej wersji poprawiono przede wszystkim grafikę. Zastosowano tekstury o znacznie większej niż wcześniej rozdzielczości, wprowadzono nowe animacje i lepsze oświetlenie oraz udźwiękowienie.

Odnowiona wersja kultowego hitu Call of Duty: Modern Warfare

Gra Call of Duty: Modern Warfare była prawdziwym hitem, jedną z najbardziej znanych i lubianych strzelanek na świecie. O jej popularności może świadczyć chociażby fakt, że od kiedy została wypuszczona na rynek w 2007 roku, przez kilka lat sprzedała się w ponad 15 milionach egzemplarzy. Takie wyniki sprzedaży dla gier to ogromna rzadkość. Za wersję zremasterowaną odpowiada to samo studio, które wyprodukowało oryginał – Infinity Ward wspomagane przez firmę Raven Software. Gra będzie dostępna jako dodatek do specjalnych edycji Call of Duty: Infinite Warfare – Legacy Edition i Digital Legacy Edition, Digital Deluxe Edition i Legacy Pro Edition.

Call of Duty Modern Warfare Remastered Download

Call of Duty Modern Warfare Remastered Pobierz Ściągnij Grę!

Fabuła gry

Pobierz grę Call of Duty Modern Warfare Remastered Download i weź udział w konflikcie zbrojnym, który rozgrywa się na przełomie dwudziestego i dwudziestego pierwszego wieku. W tej rzeczywistości terroryści doprowadzają świat do coraz większego chaosu. Sytuację tę chce wykorzystać rosyjski skrajny nacjonalista, Zakajew, aby odwrócić uwagę mocarstw i przejąć władzę w swojej ojczyźnie. Czy mu się to uda? W grze będziesz wcielał się w różne postaci, takie jak na przykład John Price czy John „Soap” MacTavish z SAS i brał udział w specjalnych misjach w różnych zakątkach naszej planety.

Mechanika gry

Mechanika gry Call of Duty: Modern Warfare Remastered bardzo przypomina mechanikę oryginału. Remasterzy poprawili przede wszystkim grafikę, sprawiając, że strzelaniny stają się jeszcze bardziej widowiskowe, same mechanizmy rozgrywki i fabuła pozostały bez większych zmian. Nadal mamy do czynienia z wyśmienitą pierwszoosobową strzelanką. Gra polega na tym, że musimy wykonywać różnorodne misje i strzelać do wrogów. Czeka nas między innymi słynna misja „skradankowa”, walka na pokładzie statku, prowadzenie ostrzału z samolotu AC-130. Poszczególne poziomy będziemy przechodzić w sposób liniowy. Akcje są oskryptowane. Niestety, nasi przeciwnicy mają możliwość odradzania się, dlatego niektórych z nich będziemy musieli zabić wielokrotnie.

Tryby gry

Gra CoD MW Remastered oferuje nam przede wszystkim ciekawą kampanię fabularną. Istnieje jednak również możliwość rozgrywki w trybie multiplayer. Obydwie wersje są bardzo podobne do tego, z czym mieliśmy do czynienia w oryginale. Poprawiono również niektóre mapy – niestety nie wszystkie, jedynie dziesięć najbardziej popularnych – między innymi Crash, Backlot i Crossfire.

Jeżeli lubiłeś grę Call of Duty: Modern Warfare – pobierz CoD MW Remastered download. Rozgrywka różni się niewiele, jednak pod względem oprawy graficznej Call of Duty: Modern Warfare Remastered to praktycznie nowa gra. Gwarantuje doznania wizualne na najwyższym poziomie. Jeżeli jednak mamy ochotę na nowe wątki fabularne czy sposoby rozgrywki, warto pobrać grę Call of Duty: Infinite Warfare. Możemy nabyć je razem, gra Call of Duty: Modern Warfare jest dodatkiem do specjalnych wydań tej gry.

CoD Modern Warfare Remastered Pobierz na PC

COD MW Remastered Download Pobierz Grę!

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *