Battlefield 4 Download

Platformy:  PC, PS3, X360, PS4, XONE
Producent:
 

EA DICE / Digital Illusions CE


Wydawca:
 

Electronic Arts Inc.


Data premiery:
 

29 października 2013


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Liczba graczy:
 

1-64

Gatunek:  Akcji, FPP, współczesne konflikty, FPS, kooperacja, strzelanki, Xbox Game Pass, EA Play

Języki:  polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, czeski, koreański, portugalski brazylijski, rosyjski, chiński tradycyjny, japoński

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 13869 razy

Waga: 24.28GB

Ocena użytkowników: 3.6/5

Wymagania sprzętowe Battlefield 4:

Rekomendowane:
  • Procesor: Intel Core i5 3.0 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 660
  • Miejsce na dysku: 30 GB HDD
  • System operacyjny: Windows Vista(SP2)/7/8

Kto z nas będąc małym chłopcem nie chciał się wcielić w żołnierza z prawdziwego zdarzenia. Gry tworzone w XXI wieku bardzo realnie odwzorowują pola walki, oraz charakter wojen na świecie. Jeżeli chcesz poczuć dreszczyk emocji i poznać taktyki bojowe stosowane w służbach specjalnych wielu krajów, pobierz Battlefield 4 Download i poczuj się jak prawdziwy żołnierz na froncie.

Battlefield 4 to już kolejna odsłona tej słynnej serii. Studio DICE, po wydanej świetnej trzeciej części postanowiło dać graczom nową lepszą wersję słynnej gry. W porównaniu do poprzedniej części poprawiono nie tylko grafikę, która i tak stała na świetnym poziomie, ale również fabułę i mimo że nie należy ona do najdłuższych, porywa widza w cyfrowy świat na dobrych kilka godzin. Wydawcą gry jest dobrze nam znane Electronic Arts Inc. które kojarzy się ze świetnymi produkcjami.

Battlefield 4 Download – Pełna Wersja na PC

Battlefield 4 pobierz Ściągnij Grę!

Grafika w grze stoi na bardzo wysokim poziomie. Szczegółowe elementy takie jak rysy twarzy czy budynki są bardzo dobrze odwzorowane. Gra światła również świetnie odzwierciedla warunki panujące na polu bitwy. Dzięki szczegółowości bardzo łatwo poczuć się jako jeden z żołnierzy zespołu.

Tryb kampanii bez wątpienia jest dużo lepszy niż w poprzedniej części gry. Fabuła jest spójna, przemyślana i nie nudzi widza od pierwszej do ostatniej minuty. Potrafi zaskoczyć swoim dopracowaniem oraz dobrze dobraną oprawą muzyczną, która klimatem nawiązuje do wszystkich wojennych części tego studia. Warty uwagi jest oczywiście dubbing, w którym nie zabrakło wojskowych rozmówek jak i przekleństw, które jeszcze bardziej wprowadzają gracza w wojenny klimat. Niestety fabuła nie powala na kolana swoją długością. Zawiera jedynie 7 misji, na które potrzebować będziemy maksymalnie kilka godzin. Wystarcza to jednak do poznania nowinek jakie oferuje nam nowa część Battlefielda oraz może to być to dla gracza przetarcie przed prawdziwym wyzwaniem, jakim jest tryb multiplayer.

W przypadku trybu wieloosobowego część opcji powinna być znana z poprzednich wersji gry. Mapy zostały bardzo dobrze dopracowane, zarówno te z otwartą przestrzenią jak i te bardziej miejskie. Jest bardzo dużo kryjówek oraz miejsc spokojniejszych, gdzie można przemyśleć taktykę podboju oraz obserwować otoczenie. Battlefield 4 mimo że jest grą częściowo taktyczną, jest też bardzo dynamiczna. Gra toczy się bardzo szybko, zwłaszcza gdy w grze uczestniczy więcej osób. Dostępne są również pojazdy, które tak jak w poprzedniczce można spotkać w miejscach odrodzenia oraz na polu bitwy. Pozytywnym zaskoczeniem jest wykorzystanie pojazdów wodnych, które pomogą oczyścić rejon z wrogów. Dostępne są zarówno szybkie pojazdy, takie jak skutery jak i wolniejsze, ale bardziej opancerzone transportery. Warto dodać, że warunki panujące na wodzie są zmienne losowo. To bardzo urozmaica grę i może pomóc nam przyspieszyć dotarcie do naszego celu, jak i bardzo spowolnić natarcie na przeciwnika. Chciałbyś poznać kolejną część tej serii? Zobacz Battlefield Hardline i porównaj z innymi grami.

Ostatnim elementem gry, który warty jest odnotowania jest broń. Została ona bardziej dopracowana a różnice pomiędzy różnymi broniami z tej samej klasy są zdecydowanie mniejsze. Dzięki temu, o wygranej decydują umiejętności gracza a nie posiadane przez niego uzbrojenie.

Podsumowując, gra Battlefield 4 Download jest godnym następcą trzeciej części. Kampania mimo dosyć krótkich misji, potrafi bardzo wciągnąć gracza, natomiast tryb wieloosobowy zapewni rozrywkę na wiele dni. Gra warta polecenia nie tylko ze względu na różnorodność i ilość map, ale również ze względu na bardzo zaawansowaną grafikę, która bardzo dobrze odzwierciedla pola bitwy.

Battlefield 4 Pobierz Grę na PC

Battlefield 4 download Pobierz Grę!

  • Pobierz Battlefield 4 Crack Pebx PC
  • Free Download Battlefield 4 Torrent
  • Exsite Battlefield 4 Pobierz za darmo
  • Chomikuj Battlefield 4 Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *