Battlerite Royale Download

Platformy: PC

Producent: Stunlock Studios AB


Wydawca: Stunlock Studios AB


Data premiery: 19 luty 2019


Tryb gry: single / multiplayer


Tryb multiplayer: Internet


Liczba graczy: 1-30

Gatunek: Akcji, fantasy, zagraj za darmo, widok izometryczny, sieciowe, indie, Battle Royale

Języki: Polski (spolszczenie), Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Rosyjski, Chiński uproszczony

Pełna Wersja + Crack

Battlerite Royale + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 7488 razy

Waga: 3GB

Ocena użytkowników: 4,6/5

Wymagania sprzętowe Battlerite Royale:

Minimalne:
  • Procesor: Dual Core 2.8 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: Intel HD 3000
  • Miejsce na dysku: 3 GB HDD
  • System operacyjny: Windows XP

Battlerite Royale to ciekawa gra typu battle royale, opracowana przez Stunlock Studios AB, które ma już na swoim koncie kilka podobnych gier. Ciekawostką jest fakt, że produkcja ta jest spin – offem gry Battlerite. Data premiery 19 luty 2019 na PC.

Battlerite Royale Pobierz na PC

Battlerite Royale download Ściągnij Grę!

Mechanika gry

Battlerite Royale łączy w sobie rozwiązania znane z Battlerite i elementy potyczek typu battle royale. Gra rozpoczyna się od zrzucenia grupy graczy, bezpośrednio z grzbietu smoka. Po ich wylądowaniu, muszą oni ze sobą walczyć, aż na placu boju pozostanie wyłącznie jeden z nich. Oczywiście w trakcie walki przestrzeń powoli się kurczy, co uniemożliwia „przeczekanie starcia” w oczekiwaniu na wyeliminowanie się pozostałych uczestników walki. Oczywiście uczestnik starcia może pozostać poza kurczącym się polem bitwy, ale zachowanie to szybko doprowadzi do jego śmierci. W Battlerite Royale gracz może wybierać spośród różnych bohaterów, z których każdy ma swoje własne zdolności. Co ciekawe, byty te są dobrze znane wszystkim miłośnikom Battlerite, aczkolwiek dostosowano je do warunków nowej odmiany rozgrywki. Jeśli i Ty chcesz się przekonać, jak w rzeczywistości wygląda taki skądinąd innowacyjny sposób gry, pobierz za darmo Battlerite Royale Download i ciesz się zupełnie nową perspektywą walki dobrze znanymi postaciami.

Interfejs gry

Battlerite Royale prezentuje akcję gry w dość nietypowy sposób. Została ona ukazana z lotu ptaka, dzięki czemu prezentuje się ona naprawdę efektownie. Pod pewnym względem, jest to typowa gra typu MOBE. W praktyce jednak jest to gra akcji, w której na najwyższym poziomie zachowana jest dynamika starć.

Kolejną cechą tej niezwykłej gry, jest zdanie się wyłącznie na umiejętności gracza. Trudno tutaj o dodatkowe ulepszenia, które mogłyby pozytywnie wpłynąć na przebieg kampanii. Nie ma tu wieżyczek, z których można by prowadzić ostrzał wroga, ani też gęstwin, w których można by się ukryć przez obserwacją z zewnątrz. Dlatego walka w tej grze jest czysto zręcznościowa. Jeśli i Ty lubisz takie gry, ściągnij Battlerite Royale free Download i przekonaj się, jak wiele zależy tutaj od Twoich umiejętności i zdolności do szybkiego reagowania na zagrożenia.

Tryby gry

Battlerite Royale jest grą ukierunkowaną zwłaszcza pod kątem rozgrywek multiplayerowych. Niemniej, samotni gracze mogą prowadzić walkę z botami. Niestety, stoją oni na zdecydowanie niższym poziomie, aniżeli prawdziwi i doświadczeni gracze. Poza tym, gra w trybie single, jest traktowana wyłącznie jako trening przed starciami z prawdziwymi przeciwnikami. Jeśli i Ty lubisz takie klimaty, pobierz grę i ciesz się kwintesencją prawdziwej, multiplayerowej rozgrywki. Podobną grą sieciową jest Fortnite: Battle Royale do pobrania.

Szata graficzna

Battlerite Royale jest grą w której olbrzymie znaczenie ma otoczenie. Jest ono w pełni trójwymiarowe, aczkolwiek efekt ten ogranicza w pewnym stopniu ukazanie akcji z górnej perspektywy. Szata graficzna gry utrzymana jest w stylistyce kreskówkowej, nadającej całości charakterystycznej lekkości.

Battlerite Royale Download – Pełna Wersja PC

Battlerite Royale pobierz Pobierz Grę!

  • Free Download Battlerite Royale Torrent Pebx
  • Pobierz Battlerite Royale Cracked Chomikuj
  • Gra Battlerite Royale Pobierz za darmo
  • SKIDROW Battlerite Royale free Download

crack codex

Dodaj swój Komentarz