Fortnite: Battle Royale Download

Fortnite: Battle Royale to ciekawa gra akcji, w której przenosimy się na jedną z niewielkich wysp, na której walczymy o przetrwanie. Za stworzenie gry odpowiedzialne jest studio Epic Games.

Fortnite: Battle Royale Download pełna wersja

Fortnite: Battle Royale crack

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry

Gra zaczyna się dość oryginalnie i – co warto podkreślić – zaskakująco. Otóż postać, którą odgrywamy w grze wpada nagle do wielkiego, latającego autobusu. Po co? Żeby wyskoczyć z niego i poszybować w kierunku pewnej wyspy. Co ciekawe, to gracz decyduje w którym miejscu wyląduje. Ma on świadomość specyfiki terenu, w jakim się znajdzie, dzięki czemu może on wybrać lokację, która odpowiada mu najbardziej.

Jeśli ten wstęp Ci się spodobał, to koniecznie pobierz na swój komputer grę Fortnite: Battle Royale Download. Przekonasz się, że dalej będzie już tylko ciekawiej!

Twój cel na wspomnianej wyspie jest prosty – musisz przeżyć. Szczerze mówiąc masz na to niewielkie szanse. Zwłaszcza, że graczy jest aż 100 na jednej planszy a tylko jeden z nich przeżywa. To do gracza należy sposób poruszania się po mapie. Można przechadzać się ukradkiem w zaroślach i czekać, aż wszyscy pozostali się “wybiją” a można też przejść do bardziej, lub mniej otwartej konfrontacji z przeciwnikami. Jednym słowem – tu od gracza zależy dosłownie wszystko.

Żeby było trudniej, na sam początek gracz otrzymuje wyłącznie… kilof. Z biegiem czasu jego arsenał będzie stopniowo wzrastał, zależnie od tego, co znajdzie on na penetrowanym terenie. Warto dodać, że pomysłowość twórców była w tym przypadku w zasadzie nieograniczona. Ilość potencjalnych środków do likwidacji przeciwników jest faktycznie imponująca.

Żeby było trudniej, obszar gry z biegiem czasu się zmniejsza. Oznacza to, że Twoim potencjalnym przeciwnikom będzie łatwiej Cię znaleźć. Nic więc dziwnego, że wielu graczy twierdzi, że gra została oparta na Igrzyskach Śmierci – popularnym filmie fabularnym. Jeśli również i Ty lubisz takie klimaty, to koniecznie pobierz na swój komputer Fortnite: Battle Royale Download i sprawdź się w walce o przetrwanie.

Integracja z otoczeniem

Gra wyróżnia się możliwością szerokiej integracji z otoczeniem (wraz z jego niszczeniem). Nic nie stoi na przeszkodzie, by w oparciu o znajdujące się w naszym otoczeniu np. drzewa, wykonywać mniej, lub bardziej zaawansowaną broń.

Tryby gry

Podstawowym trybem w grze jest Battle Royale, czyli tryb w którym na wszelkie sposoby likwidujemy naszych przeciwników, starając się przeżyć. Oczywiście wiąże się to z tym, że w grę pogramy wyłącznie w trybie multi. Jeśli więc lubisz internetowe starcia z prawdziwymi przeciwnikami, koniecznie pobierz na swój komputer Fortnite: Battle Royale Download i sprawdź, czy jesteś w stanie przeżyć.

Podsumowanie

Fortnite: Battle Royale jest jedną z ciekawszych reprezentantek tego typu gier. Na tak korzystną ocenę wpływa przede wszystkim możliwość szerokiego oddziaływania na otaczającą przestrzeń i zawarte w niej przedmioty.

Wymagania techniczne

  • – procesor – Intel Core i5 2.8 GHz, 8 GB RAM,
  • – karta grafiki – 2 GB GeForce 660/Radeon HD 7870 lub lepsza, –
  • – system operacyjny – Windows 7/8/10 64-bit

Fortnite: Battle Royale Pobierz reloaded

Fortnite: Battle Royale steam

Pobierz za Darmo!

  • Prophet PC Fortnite: Battle Royale Skidrow
  • Pebx free Fortnite: Battle Royale za darmo Pobierz
  • Warez-bb Fortnite: Battle Royale Cracked-3dm
  • Do pobrania Fortnite: Battle Royale Codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *