Beast Quest Download

Masz ochotę przeżyć niezwykłą przygodę w uniwersum cyklu powieści fantasy, które w Polsce znane są jako “Na tropie bestii”?. Pobierz Beast Quest download! W grze będziesz mógł eksplorować niezwykły świat o otwartej strukturze, stworzyć i rozwijać swoją postać, zbierać magiczne przedmioty i toczyć walki zręcznościowe z licznymi wrogami.

Beast Quest Download pełna wersja

Beast Quest steam

Pobierz za Darmo!

Przenieś się do uniwersum znanego z cyklu popularnych powieści fantasy “Na tropie bestii”

Gra Beast Guest przenosi nas w krainę Avantii, znaną nam z cyklu powieści fantasy dla młodzieży “Na tropie bestii”.  To gra zręcznościowa opracowana przez firmę Miniclip. Producentem gry jest studio Torus Games, a wydawcą firma Maximum Games. Gra dostępna jest za darmo, aby jednak korzystać z jej zaawansowanych funkcjonalności, będziemy musieli dokonywać drobnych opłat w systemie mikropłatności.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Fabuła gry

W krainie Avantii mieszka pewien czarnoksiężnik, którego knowania zagrażają bezpieczeństwu mieszkańców. Za pomocą magii miesza on w głowie zamieszkujących ten obszar stworzeń, sprawiając że w bestie wstępuje ogromna agresja. Naszym zadaniem będzie wcielić się w rolę pozytywnego bohatera, który walczy z tym zagrożeniem. Będziemy musieli nie tylko brać udział w potyczkach zręcznościowych i chronić się przed bestiami, ale i znaleźć sposób na uleczenie stworzeń oraz ostateczne pokonanie czarnoksiężnika. Masz ochotę przenieść się do niezwykłej krainy Avantii i sprawdzić, czy podołasz temu wyzwaniu? Pobierz Beast Quest download!

Mechanika rozgrywki

Gra Beast Quest daje nam możliwość śledzenia rozgrywki z kamery umieszczonej za plecami naszego bohatera. Do naszych zadań będzie należało przede wszystkim poruszanie się po świecie o otwartej strukturze, zbieranie magicznych przedmiotów oraz toczenie potyczek zarówno z potężnymi bossami, jak i z drugorzędnymi przeciwnikami.

Warto zwrócić uwagę na sposób, w jaki rozgrywane są potyczki w grze. Ma to miejsce w czasie rzeczywistym. Istotną rolę odgrywają nie tyle umiejętności naszego bohatera, co zręczność.  Możemy walczyć w pojedynkę z jednym potężnym wrogiem lub z grupą mniejszych. Aby wygrywać potyczki, będziemy musieli precyzyjnie wybrać moment i zastosować odpowiednie ataki, parowanie lub zasłonić się tarczą. Nasza swoboda ruchu w czasie walki jest ograniczona, ale dzięki łączeniu ataków w kombinacje możemy skuteczniej zadawać ciosy i zwiększyć siłę powodowanych obrażeń.

Jak już było wspomniane, walka nie jest jedynym celem gry. Podczas przemierzania kolejnych lokacji będziemy poszukiwać cennych magicznych przedmiotów i odkrywać sekrety, które będą dla nas istotne na dalszym etapie gry. Gra posiada również elementy RPG – stopniowo będziemy kompletować coraz lepsze elementy uzbrojenia i ekwipunku. Będziemy również gromadzić punkty rozwoju i zdobywać kolejne poziomy doświadczenia.

Premiera gry będzie miała miejsce w czerwcu 2018 roku. Dostępna będzie w angielskiej wersji językowej. Jeżeli masz ochotę na niezwykłą przygodę w świecie fantasy, pobierz Beast Quest download, a na pewno się nie zawiedziesz.

Beast Quest Pobierz reloaded

Beast Quest skidrow

Pobierz za Darmo!

  • Prophet PC Beast Quest Skidrow
  • Pebx free Beast Quest za darmo Pobierz
  • Warez-bb Beast Quest Cracked-3dm
  • Do pobrania Beast Quest Codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *