Dauntless Download

Dauntless Reforged

Platformy: PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:

Phoenix Labs


Wydawca:

Phoenix Labs


Data premiery:

26 wrzesień 2019


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Liczba graczy:

1-4

Gatunek: RPG, TPP, zagraj za darmo, sieciowe, indie, kooperacja, RPG akcji, Epic Store exclusive

Języki: Polski, Angielski, francuski, włoski, holenderski, niemiecki, portugalski (Brazylia), hiszpański (Ameryka Łacińska)

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 8566 razy

Waga: 15GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Dauntless:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660
 • Miejsce na dysku: 15 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970
 • Miejsce na dysku: 15 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10

Dauntless to sieciowa gra RPG, która powstała z myślą o miłośnikach zabawy w trybie kooperacyjnym. Producentem, a jednocześnie wydawcą jest studio Phoenix Labs. Planowany termin premiery to kwiecień 2019. Gra będzie dostępna na PC, PS4, XONE a także Switch. Rozgrywka może odbywać się w trybie single oraz multi player.

Dauntless to gra akcji, która wymaga od nas sprej zręczności oraz refleksu. Dużą rolę odkrywa tutaj fabuła, która jest całkiem ciekawa. Wszystkie wydarzenia mają miejsce w świecie o nazwie Shattered Isles. Powstał on na skutek niewyjaśnionego kataklizmu.

Dauntless Pobierz grę na PC

Dauntless download Ściągnij Grę!

Ziemia została całkowicie zniszczona. Doszło do rozdarcia kontynentów, przez co świat nie wygląda już tak samo. Ludność zginęła, jednak nielicznym udało się przetrwać. Warto wspomnieć, że w świecie Shattered Isles dominują przerażające istoty. To właśnie z nimi musimy się zmierzyć podczas rozgrywki.

Chcesz stać się prawdziwym wojownikiem? Ściągnij Dauntless PC Download i pokonaj krwiożerne bestie, które chcą zgładzić ludzi. Behamoty to potwory niezwykle agresywne, które każdego dnia stają się coraz silniejsze. Ich głównym celem jest to, aby objąć całkowitą władzę nad planetą. Są bezwzględne i wyjątkowo brutale. Gracz musi wykazać się więc sporymi umiejętnościami.

W Dauntless mamy do zrealizowania całkiem sporą ilość misji. Oczywiście większość z nich kończy się walką. Warto podkreślić, że musimy zmierzyć się z godnym przeciwnikiem. Behamoty to nie tylko wielkie i groźne potwory. To przede wszystkim ponadprzeciętnie inteligentne stworzenia.

Tocząc walkę z wrogiem musimy wykazać się sprytem. Jeśli mamy zamiar wyeliminować przeciwnika wyłącznie poprzez używanie broni, to z pewnością nam się to nie uda. Pamiętajmy, że każdy błędny ruch może zakończyć się dla nas śmiercią w tragicznych okolicznościach. Musimy więc podejść do pojedynku rozważnie.

Potrafisz myśleć strategicznie i stawiasz na bijatyki, gdzie liczy się nie tylko zręczność? Pobierz za darmo Dauntless Download i zrób wszystko, aby rozgryźć swojego przeciwnika. Przede wszystkim należy poznać technikę ataku wroga. Musimy dowiedzieć się, w jaki sposób atakuje on najczęściej.

Prawidłowe rozpoznanie wroga to jedynie połowa sukcesu. Istotne jest to, aby dowiedzieć się, jakie są słabe punkty Behamotów. Nie są to stworzenia niezniszczalne, a wykorzystując ich słabości możemy zajść naprawdę daleko. Właśnie dlatego powinniśmy obserwować ich zachowanie. Polecamy również świetną grę RPG Outward do pobrania.

W Dauntless duże znaczenie ma czas, który działa na naszą niekorzyść. Z każdą chwilą przeciwnik staje się coraz bardziej agresywny, co przekłada się bezpośrednio na krótszy czas naszej reakcji. Musimy działać więc szybciej, przez co często nie możemy zastanowić się, jaki atak będzie najlepszy.

Do dyspozycji mamy rozbudowany arsenał broni. Trzeba wspomnieć, że naszą postać ogranicza pasek kondycji. Energię tracimy nie tylko na walkę, ale również na unikanie ataków. Interesujący jest również system rozwoju – każdy pokonany przeciwnik wiąże się z wzrostem energii aspect archonite. Dzięki niej można np. ulepszać posiadaną broń.

Dauntless Download – Pełna Wersja

Dauntless pobierz grę Pobierz Grę!

 • Pobierz grę Dauntless Torrent Pebx
 • Pełna Wersja Dauntless Crack Chomikuj
 • Free Download Dauntless CODEX
 • Gra Dauntless free Download

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.