Biomutant Download

Myśląc o grze rpg rozgrywającej się w postapokaliptycznym świecie science-fiction, w której duży nacisk położony jest na zręcznościowy system walki, otrzymamy projekcję zakładającą skrzyżowanie najlepszych wzorców gier komputerowych, jakie kiedykolwiek ujrzały światło dzienne. Trudno bowiem nie odnieść się do Fallouta, Wiedźmina i Gothica. Idealna recepta na sukces? Wkrótce się przekonamy. Biomutant ukaże się w marcu 2018 roku, ale już teraz możesz sprawdzić wersję demonstracyjną, która pokaże, czego będziemy mogli się spodziewać. Pobierz Biomutant download i sprawdź, jak wypada połączenie pięknego, kolorowego “erpega“, który czerpie z najlepszych tytułów. Producentem gry jest Experiment 101, a jej wydawcą THQ Nordic / Nordic Games.

Biomutant Download pełna wersja

Biomutant pobierz gre Ściągnij Grę!

Próżno jednak oczekiwać kopiowania wzorców z Fallouta czy Wiedźmina. Biomutant to całkowicie autonomiczny i oryginalny projekt, który zachwyca pomysłem i imponuje pięknym wykonaniem. To typowa gra rpg, w ktorej wraz z postępem gry, gracz będzie mógł rozwijać swoją postać. Akcja dzieje się w postapokaliptycznej scenerii o charakterze świata science-fiction, który został urozmaicony elementami zaczerpniętymi z filmów kung-fu. To wszystko sprawia, że Biomutant to tytuł, który budzi olbrzymie oczekiwania, ze względu na innowacyjne i dosyć oryginalne połączenia.

W grze wcielimy się w człekokształtną postać, której genologia nie do końca jest nam znana. W trakcie gry przemierzamy świat pełen innych postaci człekokształtnych oraz różnego rodzaju robotów. Głównym zadaniem gracza jest walka i pokonywanie swoich oponentów. Gra stawia bowiem na dynamiczną i zręcznościową walkę. Do wykorzystania przez gracza jest olbrzymi arsenał broni palnej oraz białej, ale także niezliczona ilość kombinacji ciosów stanowiących umiejętności specjalne. W ramach rozwoju postaci, gracz może wybierać między udoskonaleniami pancerza, broni lub pojazdów, a zdobywaniem nowych, bardziej unikatowych i skutecznych umiejętności.

Ciekawym patentem jest zastosowanie konwencji opowiadanej bajki. Graczowi towarzyszy bowiem bajarz, który opowiada jego historię. Pobierz za darmo Biomutant PC download i wciel się w postać, która stawi czoła wrogom w świecie pełnym potworów oraz cybernetycznych broni.

Gra została wyprodukowana przez twórców, którzy współpracowali m. in. przy takich kasowych tytułach jak Mad Max, czy Just Cause. I właśnie ten drugi tytuł jest tutaj naprawdę bardzo widoczny. Dotyczy to przede wszystkim wyglądu gry, która jest po prostu piękna. Bardzo czuć tu rękę producentów tytułu rozgrywającego się na meksykańskiej ziemi. To ten sam, ładny, nieco cukierkowy model grafiki, który stawia na dużą szczegółowość otoczenia i emanuje pięknymi, pastelowymi kolorami.

Oczywiście, Biomutant bazuje na oprawie wizualnej Just Cause, ale grafika tego tytułu jest o wiele bardziej profesjonalna, dopieszczona i dopracowana. Pamiętajmy, że od premiery Just Cause minęło już jedenaście lat. To wielka sandboxowa przestrzeń, która imponuje rozmachem. Gracz otrzymuje możliwość swobodnej eksploracji przestrzeni. Ściągnij Biomutant free download i zagraj w jeden z najbardziej innowacyjnych projektów ostatnich lat.

Biomutant Pobierz skidrow

Biomutant download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5-750 2.6 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Grafika: GeForce GTX 780 / 3 GB VRAM
  • Miejsce na dysku: 10 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7+ 64-bit
 

  • Prophet PC Biomutant Skidrow
  • Pebx free Biomutant za darmo Pobierz
  • Warez-bb Biomutant Cracked-3dm
  • Do pobrania Biomutant Codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *