Black Mirror Download

Platformy:  PC, PS4, XONE
Producent:
 

KING Art Games


Wydawca:
 

THQ Nordic / Nordic Games


Data premiery:
 

28 listopada 2017


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Przygodowe, horror, elementy logiczne, dwudziestolecie międzywojenne

Języki:  polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, rosyjski, chiński uproszczony

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 3403 razy

Waga: 10.52GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Black Mirror:

Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-3770 3.9 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 960 / Radeon R9 290
 • Miejsce na dysku: 11 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bi

Black Mirror to gra, która z pewnością zaciekawi tych, którzy kochają klimaty grozy, a jednocześnie są miłośnikami przygodówek i zagadek logicznych. Ta gra posiada to wszystko razem – trochę horroru, całą masę przygód oraz elementy gry logicznej. Cóż, jeśli nie potrafisz się oprzeć takiej mieszance, Pobierz Black Mirror Download i spróbuj rozwiązać zatrważającą i mrożącą krew w żyłach zagadkę, jaka kryje się w fabule tej ciekawej i odrobinę niepokojącej gry. Gra została stworzona przez studio King Art Games i jest rebootem cyklu gier The Black Mirror, który rozpoczął się ponad 15 lat temu – w 2003 roku. Wydawcą gry jest THQ Nordic / Nordic Games. Data premiery PC 28 listopad 2017.

Black Mirror Download – Pełna Wersja PC

Black Mirror pobierz Ściągnij Grę!

Już sam początek gry wskazuje na jej gotycki klimat grozy. Gracz ma za zadanie wcielić się w Davida Gordona, człowieka, którego przygniotła teraźniejszość, sprawiając, że musi stanąć oko w oko z przeszłością swoją i swojej rodziny. To zaś wymaga od niego odsłonięcia się i przeżycia czasami na nowo swoich koszmarów, jakie ciągną się za nim od lat. Jego słabości zostają wystawione na ciężką próbę. Gordon zostaje poniekąd zmuszony do tego, by po latach powrócić do rodzinnej posiadłości. Sytuacja ta została wymuszona przez tragiczne wydarzenie – samobójczą śmierć jego ojca. Niewyjaśnione okoliczności tej nagłej śmierci sprawiają, że Gordon decyduje się na to, by odkryć co stało za tak tragiczną decyzją jego ojca. I od tego momentu zaczyna się nasza rola – musimy pomóc Gordonowi odnaleźć prawdę na temat ostatnich tygodni życia Johna Gordona, jego ojca, o których nikt nic nie wie. Cała przygoda sprawia, że nasz główny bohater ma okazję dowiedzieć się wiele nowych rzeczy na temat swojego ojca, ale również poznać lepiej swoją rodzinę, o której, jak się okazuje, nie miał zbyt wielkiego pojęcia.

Choć ta gra jest częścią większego cyklu, gracz nie musi się zapoznawać z poprzednimi edycjami, by być z fabułą na bieżąco. Co prawda w tej części znajdziemy wiele odniesień do poprzednich gier, jednak brak ich znajomości nie odbierze nam przyjemności z rozgrywki. Ci, którzy są zafascynowani światem grozy (nie tylko tym w grach komputerowych) na pewno zwrócą uwagę na liczne inspiracje, jakie odwołują do takich pisarzy, jak Edgar Allan Poe czy Howard Phillips Lovecraft. Bardzo istotną częścią wpływającą na mroczny nastrój zaprezentowany w tej grze są między innymi halucynacje, jakich doświadcza David Gordon. Przywodzą one na myśl najgorsze koszmary, dla głównego bohatera zaś są powodem do zmartwień, iż może zaczyna go dotykać rodzinna klątwa – szaleństwo. Podobna gra Twin Mirror pobierz na PC.

W grze mamy do czynienia z trójwymiarową grafiką, która została wykonana w naprawdę świetny sposób, dzięki czemu nastrój budowany w Black Mirror jest naprawdę mocno odczuwany. Świetną robotę robi również odpowiednio skomponowana muzyka, dzięki której nastrój grozy jest jeszcze bardziej odczuwalny. Jesteś zainteresowany? Ściągnij Black Mirror free Download i rozpocznij mroczną przygodę, w której to strach gra główną rolę. Na pewno będziesz usatysfakcjonowany. Być może Tobie uda się odkryć, co wydarzyło się w rodzinnej rezydencji Gordonów?

2017 Black Mirror Pobierz grę na PC

Black Mirror download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 • Procesor: Intel Core 2 Quad Q9650 3 GHz / AMD Phenom II X4 940 3 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Grafika: GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870 / 2 GB VRAM
 • Miejsce na dysku: 11 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
 

 • Pobierz Black Mirror 2017 Crack Chomikuj
 • Free Download Black Mirror Torrent Pebx
 • Exsite Black Mirror Pobierz za darmo
 • CODEX Black Mirror Free Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *