Blacksad: Under the Skin ściągnij za Darmo

Platformy: PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:

Pendulo Studios


Wydawca:

Microids/Anuman Interactive


Wydawca PL:

CDP


Data premiery:

14 listopad 2019


Tryb gry:

single player


Gatunek: Przygodowe, noir, point-and-click, detektywistyczne, komiksy, kryminalne

Języki: Polski (spolszczenie), English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Dutch

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 9632 razy

Waga: 9.93GB

Ocena użytkowników: 4,2/5

Wymagania sprzętowe Blacksad: Under the Skin:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5 3.0 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 750 Ti / Radeon R7 260X
 • Miejsce na dysku: 30 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7 3.0 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 8 GB GeForce GTX 1080 / Radeon RX Vega 64
 • Miejsce na dysku: 30 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Blacksad: Under the Skin do pobrania to gra przygodowa stworzona przez producentów Pendulo Studios. Stworzyli oni między innymi Runaway, a głównym bohaterem gry jest kot będący detektywem.

Jest to gra o charakterze kryminalnym, stworzona na podstawie komiksu. Wydawca to Microids / Anuman Interactive. Gracze oceniają tę grę na 7,3/10, a jest to naprawdę wysoka ocena biorąc pod uwagę coraz to wyższe wymagania graczy. Grafika niestety pozostawia wiele do życzenia, ale gracz który skupia się na zagadkach logicznych nie będzie mieć zastrzeżeń. Ta gra naprawdę wciąga i można się w niej zatopić na wiele długich godzin.

Blacksad: Under the Skin Download PC

Blacksad: Under the Skin pobierz Pobierz Grę!

Gra bardzo dobrze znana fanom gier przygodowych jest dostępna zarówno na komputer, jak i na PlayStation 4 oraz na Xone. Także jak widać każdy posiadając jakikolwiek lepszy sprzęt do gry może sobie pozwolić na Blacksad: Under the Skin. Jest to super wiadomość, ponieważ ta gra jest naprawdę warta godzin spędzonych w granie w nią.

Głównym bohaterem jest czarny kot, który prowadzi działalność detektywistyczną. Kot nazywa się John Blacksad. Kot ten ma do rozwiązania wiele zagadek kryminalnych. Natomiast najważniejsza i największa z nich to odnalezienie zabójcy Joego Dunna. Joe to właściciel klubu bokserskiego w Ameryce.

Blacksad: Under the Skin Darmowa gra

Córka zmarłego Joego Dunna po śmierci swojego ojca postanawia udać się do głównego bohatera gry – kota Blacksada. Prosi ona go o rozwikłanie zagadki śmierci jej ojca, a sama córka o imieniu Sonia musi zajmować się coraz to bardziej zadłużonym klubem.

Aby główny bohater mógł rozwikłać tę zawiłą zagadkę, musi najpierw wejść w sam środek mafijnego świata rządzącego sportem. Aby móc wygrać, gracz musi rozmawiać z niebezpiecznymi typami, zbierać wiele przedmiotów oraz wykorzystywać je w miarę potrzeby i możliwości. Gracz musi też w dużej mierze wykorzystać swoje umiejętności w logicznych wyzwaniach. Podobną grą detektywistyczną jest The Sinking City pobierz za darmo.

Nowość na rynku informatycznym.

W grę Blacksad: Under the Skin Download można grać jedynie samemu. Nic jednak straconego, gdyż gra jest naprawdę warta tych wielu godzin spędzonych przed komputerem. Dostępna dla graczy jest również specjalna wersja dla kolekcjonerów. Należą do niej figurka głównej postaci oraz artbook. Oprócz wyżej wymienionych sprzętów, grę można także odpalić na Nintendo Switch.

Opinie o tej grze przygodowej są zazwyczaj przychylne, chociaż jest jedna kwestia o której mówią gracze – słaba grafika. Osobiście uważam, że jak na adaptację komiksu grafika jest bardzo dobrze zrobiona i nadaje grze klimatu. Gra pozwala na rozwinięcie swoich umiejętności logicznych oraz strategicznych. Na pewno nie pożałujemy czasu spędzonego na rozwiązywaniu wszelkich różnorodnych zagadek.

Moja opinia na temat tej gry kryminalistycznej

Uważam, że gra jest naprawdę bardzo ciekawa. Chętnie zagrałbym w nią ze znajomymi. Akcja jest rozegrana w latach 50-tych w Nowym Jorku. Nowy Jork jest zamieszkany przez zwierzęta antropomorficzne. Wygląda to dość dziwnie, a wręcz komicznie. Jeżeli chodzi o to, jak zrobiona jest grafika – nie oczekuję tutaj nie wiadomo czego, gdyż komiksy nie wymagają wielkich umiejętności artystycznych. Jednak nie ma co się oszukiwać – jest tu parę niedociągnięć.

Blacksad: Under the Skin Pobierz za darmo

Blacksad: Under the Skin download Download!

 • Pełna Wersja Torrent
 • Darmowe gry Pebx na PC
 • Pobierz gry Darmowe Chomikuj
 • Codex Pobierz za darmo

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.