Blair Witch gra do pobrania

Platformy: PC, PS4, XONE, Nintendo Switch

Producent: Bloober Team


Wydawca: Bloober Team


Wydawca PL: CDP


Data premiery: 30 sierpień 2019


Tryb gry: single player


Gatunek: Przygodowe, FPP, survival horror, horror, filmy, polskie, przygodowe gry akcji, lata 90., Xbox Game Pass

Języki: Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Portuguese-Brazil, Simplified Chinese, Japanese

Pełna Wersja + Crack

Blair Witch Deluxe Edition

Polska wersja językowa

Pobrano 7899 razy

Waga: 7.39GB

Ocena użytkowników: 4,2/5

Wymagania sprzętowe Blair Witch:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3-3220 3.3 GHz / AMD A8-7600 3.1 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 750 Ti / Radeon R7 265
 • Miejsce na dysku: 16 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-6500 3.2 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 8 GB GeForce GTX 1070 / AMD Radeon RX 590
 • Miejsce na dysku: 16 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Blair Witch to gra przygodowa FPP, która została wyprodukowana i wydana przez studio Bloober Team. Jest ona dostępna na takie platformy, jak PC oraz XONE. To prawdziwa gratka dla miłośników mrocznego klimatu rodem z horroru. Warto wspomnieć, że inspiracją były świetnie znane kinowe produkcje. Możemy tutaj zaobserwować wiele cech wspólnych. Twórcy zadbali nie tylko o mrożącą krew w żyłach atmosferę, ale również ciekawą fabułę.

Blair Witch Download PC

Blair Witch Pobierz gre Pobierz za darmo!

Poszukiwania zaginionego dziecka

Masz ochotę wcielić się w skórę detektywa? Pobierz Blair Witch Download i weź udział w poszukiwaniach chłopca, który zaginął w nieznanych okolicznościach. Podczas rozgrywki czeka na nas wiele niebezpieczeństw. Właśnie dlatego musimy z rozwagą stawiać każdy krok. Przerażające zjawy czają się w najmniej spodziewanych zakamarkach.

Miejscem akcji jest las, który budzi klimat grozy. Został on nawiedzony przez wiedźmę, która włada nadprzyrodzonymi mocami. Znacząco utrudnia to naszą rozgrywkę. Przenosimy się do roku 1996. To właśnie wtedy w Stanach Zjednoczonych zaginął bez śladu mały chłopiec. Głównym bohaterem jest były policjant, który posiada niełatwą przeszłość. Zdecydował się on wziąć udział w poszukiwaniach dziecka.

Zobacz Zwiastun:

Darmowe gry gwarantują nam potężną dawkę adrenaliny. W opisywanej produkcji Blair Witch musimy stanąć oko w oko z własnymi lękami. Nasz bohater odczuwa strach przed wejściem do nawiedzonego lasu. Oczywiście wiedźma również będzie starała się pokrzyżować nam plany. Z pewnością będziemy stanowić dla niej łakomy kąsek. Właśnie dlatego musimy zachować czujność, a każdy krok powinien być stawiany z rozwagą. W innym przypadku możemy nawet stracić życie.

Akcje gry Blair Witch obserwujemy z perspektywy pierwszoosobowej, dzięki czemu możemy dostrzec nawet najmniejsze detale. Warto wspomnieć, że twórcy zadbali o to, aby produkcja była spójna z fabułą, którą znamy z popularnej serii filmów. Z pewnością usatysfakcjonuje to miłośników wyżej wspomnianych hitów kinowych. Mroczne otoczenie to prawdziwa gratka dla tych, którzy lubią się bać. Ciekawą grą grozy i horroru jest Layers of Fear 2 na PC.

Wierny towarzysz

W poszukiwaniach zaginionego chłopca pomaga nam pies o imieniu Bullet. To właśnie on będzie przemierzał u naszego boku każdy ponury zakątek lasu. Głównym naszym zadaniem jest oczywiście eksploracja terenu. Jeśli zajdzie taka potrzeba, to musimy odpierać wymierzone w nas ataki. Pamiętajmy, że fabuła rozwija się dość dynamicznie. Nie możemy jej przewidzieć, a więc za każdym razem rozgrywka wygląda nieco inaczej.

Przemierzając nowe lokacje Blair Witch powinniśmy zwrócić uwagę nawet na najmniejsze detale. Mogą tutaj znajdować się przedmioty, które ułatwią nam prowadzenie śledztwa. Nie zapominajmy, że musimy zrobić wszystko, aby dowiedzieć się, gdzie aktualnie znajduje się poszukiwany chłopiec. Oczywiście nie będzie to łatwym zadaniem. Nie pomogą nam w tym liczne zagrożenia, które pojawią się na naszej drodze.

Wraz z upływem czasu możemy lepiej poznać fabułę. Ma to ogromny wpływ na rozwój śledztwa. Duże znaczenie ma również umiejętność logicznego myślenia. W grze czeka na nas sporo zagadek, których rozwiązanie jest niezbędne do tego, aby popchnąć akcję do przodu. Warto również wspomnieć o wyzwaniach zręcznościowych.

Od czasu do czasu musimy zmierzyć się z ucieczką, czy też innymi wyzwaniami. Warto wspomnieć, że możemy tutaj wykorzystać psa. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wydawać mu proste komendy. Na uwagę zasługuje również to, że zwierzak potrafi obserwować otoczenie. Z pewnością doniesie nam on o wielu interesujących faktach, które mają duży wpływ na przebieg poszukiwań.

Blair Witch Pobierz za darmo

Blair Witch Download free Ściągnij na PC!

 • Pełna Wersja Blair Witch crack pebx
 • Darmowa gra Blair Witch torrent
 • Chomikuj Blair Witch na PC
 • free Download Blair Witch codex

crack Codex, Hoodlum

Dodaj swój Komentarz