Layers of Fear 2 Download

Layers of Fear 2 to już druga odsłona cyklu gier przygodowych, zawierających w sobie nieco horroru, stanowiącego doskonałe urozmaicenie gry. Producentem gry jest Bloobber Team, natomiast jednostką ponoszącą odpowiedzialność za wydawnictwo Gun Media. Premiera gry ma mieć miejsce w czerwcu 2019 roku. Gra będzie dostosowana do możliwości PC, PS4 oraz XBOX ONE. Zainteresowani? Pobierz Layers of Fear 2 Download w pełnej wersji na PC.

Layers of Fear 2 Download – Pełna Wersja PC

Layers of Fear 2 pobierz Ściągnij Grę!

Kilka słów o Layers of Fear 2

Chodź gra Layers of Fear 2 stanowi kontynuację nie do końca udanej gry, stanowiącej połączenie horroru i przygodówki z roku 2016, to jednak tym razem wprowadzono bardzo dużo nowości, ciekawych i atrakcyjnych dla każdego gracza, nawet takiego, który nie do końca lubuje się w tego typu grach. Jak widać autorzy pierwowzoru wyciągnęli wnioski z pewnych potknięć, dzięki czemu byli w stanie stworzyć grę niemal doskonałą pod bardzo wieloma względami. Na dużą uwagę zasługuje w tym przypadku niezwykle absorbująca fabuła, dynamiczna i ciągle zmieniająca się, dzięki czemu gra na żadnym etapie nie staje się nużąca i monotonna.

Fabuła gry

W przypadku Layers of Fear 2 każdy z graczy będzie miał możliwość przemienienia się w artystę, który będzie podejmował wszelkiego rodzaju kroki, aby móc jak najszybciej i najefektywniej ukończyć rozpoczęte przez siebie dzieło. Co ciekawe, w tej wersji gry nie będzie kończył on obrazu, ale film. Dzięki temu gra jest jeszcze bardziej atrakcyjna oraz daje możliwość bardzo dużej kreatywności, którą może popisać się gracz. W pierwszej części zachwyt budziła duża posiadłość, w której toczyła się akcja całej rozgrywki. Tym razem przenosi się ona na statek, znajdujący się na pełnym morzu. Sprawdź również Asylum pobierz.

Mechanika w grze

W grze wszystkie wydarzenia ukazane są z perspektywy pierwszej osoby. Oznacza to, że gracz poruszając się po planszach widzi wszystko jej oczami, mając możliwość nie tylko przymierzania pokładu okrętu i obserwowania wszystkiego co tam zachodzi, ale również przy odpowiedniej czujności zyskuje szansę na odkrywanie historii poszczególnych elementów, pod warunkiem że na każdym etapie gry będzie miał możliwość czytania porozrzucanych notatek lub wysłuchiwania wspomnień bohatera.

Nie da się ukryć, iż gra wymaga pewnego zaangażowania i skupienia, co akurat stanowi bardzo duży atut. W grze zastosowano także trójwymiarową grafikę, która być może nie powali na kolana, ale z pewnością będzie dość przyjemna dla oka i będzie nadawała duży komfort grze. Ściągnij za darmo Layers of Fear 2 i zapoznaj się ze specyfiką gry.

Layers of Fear 2 Pobierz grę za darmo

Layers of Fear 2 download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i3 3.4 GHz / AMD A8-7600 3.1 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Grafika: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon R7 270
  • Miejsce na dysku: 10 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit
 

  • crack Layers of Fear 2 ściągnij pebx
  • torrent Layers of Fear 2 pobierz chomikuj
  • codex Layers of Fear 2 free download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *