Bleak Faith: Forsaken Pobierz grę

Platformy:  PC
Producent:
 

Mišo Vukčević & Mirko Stanić


Wydawca:
 

Mišo Vukčević & Mirko Stanić


Data premiery:
 

Q2 2022


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  RPG, TPP, crowdfunding, horror, indie, RPG akcji, fantasy, soulslike

Języki:  polski, angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 1981 razy

Waga: 49.57GB

Ocena użytkowników: 3.5/5

Wymagania sprzętowe Bleak Faith: Forsaken:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3-6100 3.1 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 750 Ti / Radeon R7 265
 • Miejsce na dysku: 60 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-4770K 3.4 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 8 GB GeForce GTX 1070 / Radeon RX Vega 56
 • Miejsce na dysku: 60 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Bleak Faith: Forsaken do pobrania to trzecioosobowa, fabularna gra komputerowa. Powinna przypaść do gustu wszystkim miłośnikom mrocznego klimatu. Dzieło jest nieoczywiste, osadzone na pograniczu różnych gatunków. Z pewnością zaliczyć je można do akcji, ale posiada również wiele elementów towarzyszących grom przygodowym, strzelankom, bijatykom oraz cyberpunk. Gra posiada angielskie napisy oraz dialogi. Jej producentem oraz wydawcą jest doskonale uzupełniający się duet – Mišo Vukčević & Mirko Stanić. Pierwotnie wypuścili Bleak Faith: Forsaken na komputery osobiste PC. Dzieło zagości także na platformie steam.

Bleak Faith: Forsaken PC Download

Bleak Faith Forsaken gra
Pobierz Grę

Próba przetrwania w mrocznych krainach

Fabuła rozpoczyna się w placówce stacjonowania tytułowego Forsaken. Co właściwie kryje się pod tą tajemniczo brzmiącą nazwą? To nic innego jak legion myśliwych, których zadaniem było chronić niedobitki skazanej na zagładę ludzkości. Już na wstępie poczuć można katastroficzną atmosferę panującą w Bleak Faith: Forsaken do pobrania. Główny bohater, w którego wciela się gracz, pozostaje sam na polu walki. Tym samym pozostaje ostatnią nadzieją ludzkości w walce z potwornościami świata zwanego Omnistructure. Jego zadaniem jest przemierzanie kolejnych krain i staczanie batalii z licznymi demonami. Wygranie walki nie jest łatwe, wymaga dużej koncentracji. Na szczęście, gracz może zatrzymać się w przystaniach. Bazy te służą do odzyskiwania sił po wyczerpującej podróży.

Ogólny zamysł twórców – bazowanie na uczuciach gracza

Mišo Vukčević & Mirko Stanić postarali się o to, aby dzieło wywoływało odpowiednie emocje wśród graczy. Fabuła bazuje na uczuciu odosobnienia, które można zwalczyć tylko dzięki silnej wierze w swoje możliwości. Niepewność potęgowana jest przez to, że gra należy do Open World. Oznacza to, że użytkownik w dowolnej kolejności przemierza rozległy świat, przypominający labirynt. To duża zaleta Bleak Faith: Forsaken Download. Dzięki temu gracz nie jest narażony na nadmiar ograniczeń a sama przestrzeń wydaje się ciekawsza i bardziej rzeczywista. Porównaj czy gra przypomina klimat Dark Souls?

Możliwość wyboru postaci

Bleak Faith: Forsaken do pobrania będzie na przeznaczonych do tego platformach. Dlaczego warto to zrobić? Dlatego, że to aż 30 godzin dobrej rozrywki. Nie należy obawiać się tego, że gra szybko się znudzi. Twórcy dzieła dali graczom możliwość wyboru postaci. Każda z nich znacząco się od siebie różni pod względem wyglądu. Ponadto, poszczególni bohaterowie posługują się inną bronią oraz posiadają różne umiejętności wykorzystywane podczas walki. Do wyboru są takie postacie jak chociażby Vanguarda czy Jaegera. Warto również zwrócić uwagę na to, że za każdym razem gra przebiega trochę inaczej.

Trójwymiarowa grafika i pasująca do klimatu muzyka

Gra została zrobiona z dbałością o najmniejsze szczegóły. Trójwymiarowa grafika przemawia na jej korzyść. Dzieło dwóch niezależnych twórców zostało utrzymane w stonowanej, ciemnej kolorystyce. Do takiej stylistyki idealnie pasuje tajemnicza oprawa muzyczna, przygotowana przez głównego kompozytora – Cal Freundlich.

Bleak Faith: Forsaken Pobierz

gra pc rpg forsaken steam Pobierz Grę

Ocena 3.5/5

Zalety
 • Mroczna oprawa graficzna
 • Rozgrywka bardzo rozbudowana
Wady
 • Informacje o wydaniu gry
 • System walki

bleak faith forsaken steam

Źródło: www.bleakfaith.com

Technomancję

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *