Dark Souls III Download

Dark Souls 3

Platformy: PC, PS4, XONE
Producent:

FromSoftware


Wydawca:

Bandai Namco Entertainment


Wydawca PL:

Cenega S.A.


Data premiery:

24 marca 2016


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Liczba graczy:

1-6

Gatunek: RPG, TPP, fantasy, kooperacja, RPG akcji, soulslike

Języki: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, rosyjski, portugalski brazylijski, chiński uproszczony, chiński tradycyjny, japoński, koreański

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 2587 razy

Waga: 18.41GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Dark Souls III:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-2500 3.3 GHz/AMD FX-6300 3.5 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 750/Radeon HD 6870
 • Miejsce na dysku: 20 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8.1/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-2600 3.4 GHz/AMD FX-8350 4.0 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970
 • Miejsce na dysku: 20 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8.1/10 64-bit

Seria Dark Souls wraca z dużym impetem na komputerowe ekrany, ze światową datą premiery 24 marca 2016 roku i premierą w Polsce 12 kwietnia 2016 roku. Za pierwszą część marki uważa się grę Demon’s Souls z roku 2009, jednak sama seria miała początek w roku 2011, gdy powstała pierwsza część Dark Souls. Teraz seria doczekała się trzeciej odsłony, więc jeśli chcesz w nią zagrać, pobierz Dark Souls III download. Za stworzenie gry, odpowiada studio From Software powstałe całe lata temu, a dokładnie w roku 1986 i mające w swym dorobku już kilka produkcji, między innymi serię Armored Core. Jednak dopiero seria mrocznego RPG Akcji wybiła studio na wyżyny i przeniosła do pierwszej klasy producentów gier video. Nad projektem od samego początku opiekę sprawował sam Hidetaka Miyazaki, który jest ojcem Demon’s Souls, pierwszej części Soulsów oraz Bloodborne. Miyazaki różnie wypowiadał się o grze, raz twierdząc, że to koniec serii, innym razem nazywając ją punktem zwrotnym. Niewykluczone, że niektóre elementy gry znajdziemy w przyszłych produkcjach twórców Dark Souls.

Dark Souls III Download PC

Dark Souls III pobierz gre Ściągnij Grę!

Trzecia część RPG Akcji utrzymanego w klimacie mrocznego fantasy utrzymuje standardy dwóch pierwszych części i wprowadza nowe lokacje, w których będziemy toczyć boje z nowymi przeciwnikami używając przy tym nowych broni, zbroi i przedmiotów. Jak przystało na porządne RPG akcji, mamy tu bezpośrednią kontrolę nad naszym bohaterem i walka przebiega w czasie rzeczywistym. W grze stajemy do walki w mrocznym, fantastycznym świecie, w którym za każdym rogiem, w każdym cieniu czy zakamarku może czyhać na nas niebezpieczeństwo. Przemierzamy ów świat powalając kolejnych wrogów i niezwykle wymagających bossów, poznając w trakcie historię w której osadzona jest produkcja. Aby poznać cały rys fabularny gracz musi rozmawiać z napotkanymi postaciami, czytając opisy przedmiotów są też przerywniki filmowe, których łączna długość trwa około godziny. Sprawdź, może spodoba się Tobie odświeżona wersja Dark Souls: Remastered?

Na początku wybieramy jedną spośród dwunastu klas postaci, ten wybór jednak nie ma większego wpływu na rozgrywkę – w trakcie gry rozwijamy postać wedle własnego uznania. Potem przemierzamy lokacje i walczymy z wymagającymi przeciwnikami oraz bossami, których jest kilkanaście. W grze spotkamy też przeszło 45 niewidzianych w poprzednich odsłonach adwersarzy. Gra jest trudna, możliwe, że to najtrudniejsza gra z serii, lecz zarazem najbardziej satysfakcjonująca. Nasi wrogowie uderzają mocno i nieraz z zaskoczenia, dlatego musimy dać z siebie to co najlepsze, by ich pokonać. Jeśli chcesz spróbować swoich sił i się sprawdzić – pobierz Dark Souls III download. System walki jest dość podobny do znanego nam z poprzednich części Soulsów. Wyjątkiem są nowe techniki walki – „weapon arts”. Dzięki nim każdą bronią można wykonać nowe rodzaje ataków, zazwyczaj wciskając przycisk parowania. Dzięki temu mniej popularne bronie zyskają na atrakcyjności. Na wymienione ataki potrzebujemy many, co jest swoistą nowością w grach od From Software, mana nie pojawiała się od czasów Demon’s Souls. W trójce jeśli chodzi o walkę znajdziemy to co najlepsze w dwóch poprzednich częściach oraz Bloodborne.

W trakcie rozgrywki rozwijamy naszego bohatera, podobnie możemy rozwijać nasze wyposażenie, dzięki czemu zwiększamy jego siłę ataku i obrony. W grze znajdujemy też rozmaite przedmioty, których jest około 200, mające różne właściwości takie jak leczenie, oddziaływanie na broń, itd. Dużym atutem gry jest oprawa graficzna, pod tym względem trzecia część Dark Souls znacznie przewyższa poprzednie odsłony. Developerzy dopracowali wiele detali lokacji oraz przeciwników.

Dark Souls III Pobierz zainstaluj na PC

Dark Souls III download Pobierz Grę!

 • Pobierz Dark Souls III Crack
 • Free Download Dark Souls 3 Torrent
 • Exsite Dark Souls III Pobierz za darmo
 • Chomikuj Dark Souls 3 Download
 • Pebx Dark Souls III Free Download
 • Pełna Wersja Dark Souls 3 PC Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.