Book of Demons Download

Return 2 Games: Book of Demons / Book of Demons: Tablet Edition

Platformy: PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:

Thing Trunk


Wydawca:

Thing Trunk


Wydawca PL:

CDP


Data premiery:

13 grudzień 2018


Tryb gry:

single player


Gatunek: RPG, fantasy, hack'and'slash, widok izometryczny, polskie, indie, RPG akcji

Języki: Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Portuguese-Brazil, Turkish, Simplified Chinese, Traditional Chinese, Belarusian

Pełna Wersja + Crack

Book of Demons Supporter's Pack Upgrade

Polska wersja językowa

Pobrano 7844 razy

Waga: 0.82GB

Ocena użytkowników: 4,1/5

Wymagania sprzętowe Book of Demons:

Minimalne:
  • Procesor: Dual Core 1.7 GHz
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • Karta graficzna: 512 MB GeForce 8800 GT
  • Miejsce na dysku: 1 GB HDD
  • System operacyjny: Windows XP/Vista/7

Book of Demons to gra fantasy, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Producentem, a jednoczenie wydawcą gry jest Thing Trunk. Polskim wydawcą jest CDP. Gra dostępna jest na PC (z systemem Microsoft Windows), jednak istnieje szansa, że w przyszłości zostanie ona wydana również na inne platformy.

Oficjalna data premiery to 13 grudnia 2018 wydana na Windows PC. W sieci znajdziemy całkiem sporą ilość recenzji. Wielu surowych krytyków porównuje Book of Demons z Diablo.

Book of Demons Pobierz na PC

Book of Demons Download Ściągnij Grę!

Book of Demons oraz Diablo z pewnością łączy podobna historia, co dla wielu graczy może być plusem. Jest to produkcja typu hack’n’slash, jednak nie brakuje tutaj również elementów karcianych. Warto wspomnieć, że powstała ona na część kultowych gier XX wieku (to część cyklu Return 2 Games).

Marzysz o tym, aby pokonać zło? Pobierz Book of Demons Download i stań do walki z szeregiem biesów. Gra nieco inaczej przedstawia walkę dobra ze złem, co czyni ją o wiele ciekawszą. Tym razem przenosimy się do prawdziwej książki. Wszyscy bohaterowie przypominają więc papierowe wycinanki.

Miłośnicy czarnego humoru z pewnością będą zadowoleni z opisywanej gry. Wiele zaistniałych w niej sytuacji to jawna parodia popularnych produkcji. Mowa tutaj w szczególności o pierwszej części Diablo. Elementy, jakie znajdziemy w Return 2 Games: Book of Demons są w dużej mierze prześmiewcze.

Masz ochotę stanąć do walki z demonem, który znajduje się w najgłębszych czeluściach piekła? Pobierz grę Book of Demons free Download i uratuj świat przed zagładą. Ogromna ilość przeciwników wymaga od graczy czujności oraz szybkiej rekcji. Przemierzając trójwymiarowe lokacje musimy liczyć się z tym, że na każdym kroku czai się wróg.

Gracz trafiając do miasteczka może porozmawiać z postaciami, a tym samym zyskać cenne wskazówki dotyczące kolejnego zadania. W bazie wypadowej można również wymienić ekwipunek, tak aby być przygotowanym na każdą ewentualność. Warto jednak wiedzieć, że każda klasa postaci ma do dyspozycji inny ekwipunek.

W grze RPG Book of Demons możemy wcielić się w maga, złodzieja lub wojownika. Mag zna czarodziejskie sztuczki, jednak nie ma do dyspozycji broni. Złodziej zna wiele technik ataku, a ponadto może wykorzystać truciznę. Wojownik ma do dyspozycji zbroję oraz liczne rodzaje broni.

W tej grze świat jest generowany proceduralnie. Samodzielnie można zdecydować, jak długa będzie wizyta w lochu. Poziom trudności również ustala gracz. W lochach znajduje się ponad siedemdziesiąt rodzajów przeciwników. To, czy uda nam się zwyciężyć zależy w dużej mierze od posiadanych kart.

Podczas rozgrywki zbieramy karty, które określają nasz umiejętności. Możemy wykorzystać je podczas starcia z napotkanym przeciwnikiem. Gracz musi więc wykazać się również logicznym myśleniem podczas wyboru odpowiedniej karty. Należy pamiętać, że każdy demon ma inne zdolności, więc do walki nie można podejść w sposób schematyczny. Istotne jest to, aby wybrać prawidłową kartę.

Return 2 Games: Book of Demons Download – Pełna Wersja PC

Book of Demons pobierz za darmo Pobierz Grę!

  • Gra Book of Demons do pobrania torrent pebx
  • Pobierz za darmo Book of Demons crack chomikuj
  • SKIDROW Book of Demons free Download

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.