Borderlands 3 Download

Platformy: PC, PS4, XONE, PS5, XSX
Producent:

Gearbox Software


Wydawca:

2K Games


Data premiery:

13 wrzesień 2019


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Liczba graczy:

1-4

Gatunek: Akcji, FPP, science fiction, FPS, humorystyczne, na 2 osoby, kooperacja, strzelanki, podzielony/wspólny ekran, Role-playing shooter

Języki: Polski (spolszczenie), Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Japoński, Koreański, Portugalski brazylijski, Rosyjski, Chiński uproszczony, Chiński tradycyjny

Pełna Wersja + Crack

Borderlands 3 Ultimate Edition + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 16899 razy

Waga: 88.80GB

Ocena użytkowników: 4,6/5

Wymagania sprzętowe Borderlands 3:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-3570 3.4 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
 • Pamięć: 6 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 680 / 3 GB Radeon HD 7970
 • Miejsce na dysku: 75 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-4770 3.4 GHz / AMD Ryzen 5 2600 3.4 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB Radeon RX 590
 • Miejsce na dysku: 75 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10

Jeżeli z niecierpliwością czekasz na nowe gry w stylu strzelanki FPP z silnym elementami RPG, pobierz grę Borderlands 3 download i sprawdź, czy trzecia już odsłona słynnej gry, spełni twoje oczekiwania. W tej wersji cała akcja gry toczy się kilka lat po wydarzeniach, jakie miały miejsce w grze Borderlands 2. Kolejna odsłona gry została wydana przez 2K Games (producent to Gearbox Software). Oficjalna premiera gry zaplanowana jest na 13 września 2019 r. Gra dostosowana jest do PC, PS4 oraz XONE.

Borderlands 3 Download – Pełna Wersja PC

Borderlands 3 pobierz Ściągnij Grę!

Ciekawostki

Nowa wersja Borderlands 3 to strzelanka FPP z elementami RPG. Właśnie dzięki takim rodzajom gier został wyodrębniony nowy gatunek, określany mianem tzw. looter shooter. Do tego typu produkcji zalicza się m.in. takie produkcje jak Tom Clancy’s The Division, Anthem czy Warframe.

Co prezentuje fabuła gry?

Cała akcja nowej wersji Borderlands 3 rozgrywa się pięć lat po wydarzeniach przedstawionych w drugiej części tej gry. W tej części, główny wątek fabuły skupia się na Syrenach (ang. Sirens), czyli na niezwykłych, obdarzonych tajemniczymi, a nawet nadludzkimi mocami kobietach. To właśnie one odgrywają tak ważną rolę w uniwersum tej serii. Podczas rozgrywki, bohaterowie stawiają czoła kultowi Children of the Vault, na którego czele stoją dwa inne mocne charaktery: Calypso Twins – Syrena i jej brat bliźniak. Każdy z nich, w niewytłumaczalny sposób dysponuje, niezwykłymi, nadprzyrodzonymi mocami.

Ciekawe zadania

Gracz swoją zabawę rozpoczyna od wybrania jednej z czterech dostępnych postaci, a wśród nich: ekspertkę od walki wręcz (postać tego typu jest równocześnie Syreną), bohaterów umiejących wzywać przydatne stworzenia, a także korzystających walce z pomocy robotów i różnego rodzaju gadżetów. Ponadto, każdy z bohaterów dysponuje więcej niż jedną zdolnością (tzw. aktywne umiejętności).

W trakcie rozgrywki bohaterowie zmuszeni są do przemierzania rozległych lokacji, a także do walki z przeciwnikami. Wszystko to odbywa się w ramach wykonywanych zadań (tych głównych, jak i pobocznych). Im lepiej idzie gra, tym gracz ma możliwość stopniowego rozwijania swojej postaci i zdobywania nowego sprzętu. Gracz może zdobywać nową broń i stopniowo ją modyfikować z pomocą wymiennych części. Ściągnij za darmo Borderlands 3 download i zobacz czy nowa wersja gry spełni twoje oczekiwania?

Ciekawy tryb gry

W kolejnej części Borderlands 3 mamy możliwość samotnego grania, jak również przygodę możemy odbywać we współpracy z innymi graczami. Głównym założeniem jest 4-osobowa gra prowadzona w trybie kooperacyjnym.

Borderlands 3 Pobierz grę za darmo

Borderlands 3 download Pobierz Grę!

 • crack Borderlands 3 ściągnij grę chomikuj
 • torrent Borderlands 3 pobierz pebx
 • codex Borderlands 3 free download

crack Empress

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.