Tales from the Borderlands Download

Tales from the Borderlands: A Telltale Games Series jest niezwykle ciekawą i wciągającą, epizodyczną grą przygodową. Cały mechanizm gry bazuje w niej na systemie typu: „wskaż i kliknij”.W ramach wspólnej kooperacji grę tę stworzyły dwa studia: Telltale Games współpracując z Gearbox Software oraz 2K Games, które stworzyło bazową wersję tej świetnej i zabawnej grypc. Produkcja ta nie należy wprawdzie do najnowszych, gdyż swoją premierę miała ona już ponad rok temu, gdyż w listopadzie 2014 roku. Została ona wtedy wydana nie tylko w wersji na PC, ale również na konsole. Można w nią zagrać zarówno na komputerze wyposażonym w system Windows lub OS, a także na wszystkich dostępnych na rynku konsolach do gier.

Tales from the Borderlands Download

Tales from the Borderlands Pobierz Ściągnij Grę!

Akcja tej gry została osadzona w ciekawym świecie stworzonym przez Gearbox Software dla sagi Borderlands. Historia przedstawiona w tej produkcji jest niejako kontynuacją wątków fabularnych znanych z gry Borderlands 2. Ukazane są w niej perypetie nietuzinkowej pary, czyli sprytnej oszustki o imieniu Fiona, oraz Rhysa, który został wyposażony w innowacyjne, cybernetyczne implanty. Zadaniem gracza jest wyjaśnienie wszelkich wątpliwości, które pojawiają się podczas opowiadania swoich przygód przez głównych bohaterów gry. Gracz musi w niej dokonywać wyborów, które następnie bezpośrednio przekładają się na dalszy rozwój fabuły.

Chcesz lepiej poznać Rhysa i Fionę? Pobierz grę: Tales from the Borderlands Download. Dużym urozmaiceniem w tej produkcji jest wzbogacenie jej o ciekawe składniki strzelankowe oraz symulacyjne doskonale znane wszystkim miłośnikom serii Borderlands. Dobrym pomysłem twórców było także wprowadzenie do fabuły epizodów, w których główni bohaterowie będą mogli najlepiej wykorzystać swoje nietypowe zdolności takie jak włamywanie się do systemów komputerowych, czy posługiwanie się manipulacją do osiągnięcia założonych celów.

Gra zrobiona jest w stylu komediowym i zachwyca graczy szybkim tempem i wartką akcją, w której dzieje się bardzo dużo. Ogromnym plusem znacznie uprzyjemniającym rozgrywkę są ciekawe i bardzo dowcipne dialogi. Jak przystało na każdą dobrą komedię, tak również i w tej grze jej twórcy zadbali o to, by gracz, kiedy już raz zacznie się śmiać, to szybko nie mógł przestać. Przyczyniają się do tego zarówno zabawne dialogi pełne celnych ripost, jak i świetne żarty sytuacyjne.

Twórcy gry w rolach głównych bohaterów obsadzili niezwykle ciekawe postacie charakteryzujące się niebanalną osobowością. Rhys jest pracownikiem ogromnej korporacji o nazwie Hyperion. W błyskawicznym tempie pokonuje on wszystkie szczeble kariery, by ostatecznie objąć kierownictwo w firmie. Fiona natomiast jest kobietą, której głównym sposobem na życie jest wyłudzanie pieniędzy od bogatych mężczyzn oczarowanych jej urodą i czarem osobistym. Wejdź w niezwykły świat gry Tales from the Borderlands Download.

Mechanizm gry skonstruowany jest w taki sposób, że gracz raz ma kontrolę nad Rhysem, a następnym razem nad Fioną. Dzięki temu główna fabuła gry pokazywana jest z dwóch różnych perspektyw, co znacznie wzbogaca i uatrakcyjnia rozgrywkę. Rozwiązanie to bardzo często doprowadza do zabawnych zajść, zwłaszcza w przypadkach, kiedy każdy z bohaterów przedstawia to samo zdarzenie z własnej perspektywy, która znacznie różni się od relacji drugiej postaci. Dodatkowym komicznym motywem jest fakt, że każdy z tej dwójki wyjątkowo narcystycznie wyolbrzymia własne dokonania. Obydwie relacje uzupełniane są przez komentarze genialnego narratora, co w połączeniu daje mieszankę wybuchową prowadzącą do eksplozji salw śmiechu.

Gra Tales From the Borderlands z powodzeniem może znaleźć się w czołówce przedstawicieli swojego gatunku. Już od pierwszych minut z nią spędzonych gracz może być pewien, że dobrą i wciągającą zabawę ma zagwarantowaną od początku, aż do ostatnich chwil. Ciekawy i wciągający scenariusz, interesująca fabuła, wartka akcja i szybkie tempo gry, to tylko niektóre z atutów gry, które sprawiają, że można przy niej spędzić długie godziny. Do tego wszystkiego dochodzą świetne kreację głównych postaci, a także ogromna dawka celnego dowcipu, dzięki którym gra rozśmieszy nawet największego ponuraka.

Tales from the Borderlands Pobierz

Tales from the Borderlands Download Pobierz Grę!

  • Free Download Tales from the Borderlands Torrent
  • Chomikuj Tales from the Borderlands Pobierz za darmo
  • Exsite Tales from the Borderlands Free Download
  • Pobierz Tales from the Borderlands Pełna Wersja
  • Pebx Tales from the Borderlands Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *