Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered Pobierz

CoD: Modern Warfare 2 Remastered

Platformy:  PC, PS4, XONE
Producent:
 

Infinity Ward / Beenox Inc.


Wydawca:
 

Activision Blizzard


Data premiery:
 

30 kwiecień 2020


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Akcji, FPP, współczesne konflikty, FPS, reedycje/remastery/remaki, strzelanki

Języki:  Polski, English, French, Italian, German, Spanish (Spain), Spanish (Mexico), Portuguese-Brazil, Arabic, Korean, Simplified Chinese, Traditional Chinese

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 7488 razy

Waga: 49.90GB

Ocena użytkowników: 3,5/5

Wymagania sprzętowe Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3-4340 3.6 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 670 / Radeon HD 7950
 • Miejsce na dysku: 80 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD Ryzen 5 1600X 3.6 GHz
 • Pamięć: 12 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon R9 390
 • Miejsce na dysku: 80 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered to kolejna gra z serii najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się gier na świecie. Za produkcję tej odsłony odpowiedzialne są aż trzy studia – Sledgehammer Games, Treyarch oraz Infinity Ward natomiast wydawcą jest Activision Blizzard. To może być idealna darmowa gra, umilająca ciężkie czasy kwarantanny. Datę premiery producenci zaplanowali na 30 kwietnia 2020.

CoD: Modern Warfare 2 Remastered Download

Okladka Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered
Zainstaluj Grę!

Inspiracja poprzednimi częściami

Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered zawiera w sobie wiele elementów, doskonale znanych z poprzednich edycji. Nie brakuje też oczywiście nowych wątków i możliwości. Nowością jest tu przede wszystkim zmiana fabuły i formy gry. Modern Warfare nie można nabyć w sposób tradycyjny, jak poprzednie edycje. By stać się posiadaczem tej odsłony należy mieć jedną z dwóch poprzednich części

W tym przypadku w pakiecie z remasterem gracze otrzymują następujące tryby wieloosobowe (niektóre znane są z poprzednich części):

 • – dwa schematy broni,
 • – doskonała animacja wykończenia,
 • – efekty głosowe,
 • – talizman broni,
 • – emblematy,
 • – natychmiastowe pominięcie.

Prawdziwa gratka dla fanów. Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered w znacznej części powstało przy udziale zespołu Beenox. Fani gry doskonale wiedzą, że są oni autorami odświeżonej pierwszej części Modern Warfare. Ponadto współpracowali przy powstaniu wielu najpopularniejszych gier o superbohaterach.

Już oglądając same materiały dotyczące najnowszego wydania gry można zauważyć, że została ona ulepszona i starannie wykonana w każdym detalu. To gwarancja doskonałej jakości, ale również i zabawy w czasie gry. Zmodernizowane przygody Soapa już dzień po wyjściu gry na rynek zbierały niezwykle pochlebne recenzje. Ten stan pozostaje niezmienny, zachęcając to zagrania w grę. Wystarczy jeden klik download by przekonać się, czy te pozytywne opinie mają odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered wydana została na następujące platformy:

 • PlayStation 4,
 • Xbox One,
 • Microsoft Windows.

Ponadto gra została wzbogacona o rozdzielczość 4K oaz technologię HDR, co daje niezwykłe odczucia wizualne w czasie zabawy. W tym przypadku nie ma ograniczenia ilości klatek na sekundę.

Fabuła gry

Akcja Modern Warfare 2 toczy się 5 lat po wydarzeniach które przedstawione zostały w poprzedniej części produkcji. W tym przypadku to władzy w Rosji doszli ultranacjonaliści. Na ich czele stoi Władimir Makarow (prawa ręka Imrana Zachajewa, który został zlikwidowany w pierwszej części). Makarow i jego towarzysze przyczyniają się do masakry na lotnisku w Moskwie.

Choć wszyscy doskonale wiedzą, kto stoi za zamachem w Moskwie, to jednak o dokonanie tego oskarżone zostają Stany Zjednoczone. To nieuchronnie prowadzi do rozpętania wojny nuklearnej pomiędzy mocarstwami. Gracz wchodzi do gry w momencie rozpoczęcia wojny. Jego zadaniem jest skuteczne eliminacja Makarowa.

Mechanika i kwestie techniczne

W Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered toczy się z perspektywy pierwszej osoby. Gracz wykonuje różne misje, mając możliwość naprzemiennego wcielania się w czterech bohaterów. Raz występuje w postaci członka elitarnego oddziału Task Force 14, innym razem jest szeregowym żołnierzem amerykańskiej armii.

Dla urozmaicenia zabawy, gracze znajdują się w różnych zakątkach świata. W każdym miejscu czeka na nich inna, mniej lub bardziej skomplikowana misja. Dzięki rozbudowanemu arsenałowi gracz ma duże możliwości walki z przeciwnikiem. W tym przypadku gra dostępna jest wyłącznie w trybie single player.

Zainteresowała Cię gra? Jeśli tak to nie zwlekaj i pobierz ją jak najszybciej, by przekonać się na własne oczy, jak jest inspirująca i pochłaniająca.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered Pobierz

Okladka gry
Ściągnij Grę!

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *