Call of Duty: Modern Warfare (2019) Pobierz na PC

CoD Modern Warfare

Platformy:  PC, PS4, XONE
Producent:
 

Infinity Ward / Beenox Inc.


Wydawca:
 

Activision Blizzard


Data premiery:
 

25 październik 2019


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Liczba graczy:
 

1-64

Gatunek:  Akcji, FPP, współczesne konflikty, FPS, sieciowe, funkcje cross-platform, kooperacja, strzelanki

Języki:  Polski, English (US), Español (AL), Português (BR), English (EU), Deutsch, Español (EU), Français, Italiano, Русский, 한국어, 繁體中文, 日本語

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 14788 razy

Waga: 84GB

Ocena użytkowników: 4,8/5

Wymagania sprzętowe Call of Duty: Modern Warfare:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3-4340 3.6 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 670 / Radeon HD 7950
 • Miejsce na dysku: 175 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7(SP1)/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD Ryzen 5 1600X 3.6 GHz
 • Pamięć: 12 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon R9 390
 • Miejsce na dysku: 175 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit
Ultra:
 • Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD Ryzen 5 1600X 3.6 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 6 GB GeForce RTX 2060
 • Miejsce na dysku: 175 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

CoD: Modern Warfare (2019) to świetnie znana strzelanka gra akcji z elementami FPP. Została ona zaprojektowana przez Infinity Ward / Beenox Inc. Wydawcą jest studio Activision Blizzard. Opisywana produkcja dostępna jest na takie platformy, jak PC, PS4, XONE. To prawdziwa gratka dla miłośników poprzednich części. Jest to niezwykle wciągająca strzelanka, która toczy się w nieco mrocznym klimacie. Data oficjalnej premiery: 25 października 2019.

CoD Modern Warfare (2019) Download pobieranie PC

Modern Warfare 2019 Pobierz
Pobierz Grę!

Międzynarodowe misje

Masz ochotę dołączyć do szeregu elitarnych żołnierzy? Pobierz Call of Duty: Modern Warfare (2019) Download i weź udział w wielu ekscytujących, a zarazem groźnych misjach. Twórcy zadbali o różnorodność. Oznacza to, że podczas rozgrywki nie mamy ani chwili na nudę. Musimy wykazać się sprytem, a także dynamicznie reagować na pojawiające się zagrożenia. Nigdy nie mamy pewności, gdzie czai się wróg.

Akcja toczy się w wielu różnych lokacjach. Każda z nich została zaprojektowana z dbałością o najmniejsze detale. Oprawa wizualna również stanowi wielki plus opisywanej produkcji. Usatysfakcjonuje to nawet najbardziej wymagające osoby. Walczyć będziemy zarówno w otoczeniu przypominającym Londyn, jak i Bliski Wschód. Warto podkreślić, że każda lokacja rządzi się swoimi prawami. Musimy więc zachować czujność. Zagraj w grę na platformach Microsoft Windows PC, Playstation 4 lub Xbox One.

Przemierzając rozmaite zakątki świata musimy realizować powierzone nam misję. Tylko wtedy akcja gry zostanie popchnięta do przodu. Gry darmowe pozwalają nam wcielić się w skórę wielu różnych postaci. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby stać się amerykańską żołnierką lub doświadczonym komandosem. Nie zapominajmy, że każdy bohater ma inne predyspozycje, a więc walka będzie przebiegać nieco inaczej.

Rozgrywkę obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, dzięki czemu możemy zaobserwować nawet najdrobniejsze detale otoczenia. Jest to niezbędne do tego, aby opracować skuteczną taktykę, a także uchronić się przed atakami wroga. Nasze życie jest w ciągłym niebezpieczeństwie. Jeśli nie zachowamy dostatecznej ostrożności, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że nasza zabawa zakończy się przedwcześnie.

Realizacja tajnych zadań

W opisywanej grze Call of Duty: Modern Warfare (2019) na PC czekają na nas tajne zadania, które musimy wykonać w tajemnicy. Ważne jest to, abyśmy pozostali niezauważeni. Dodatkowe misje niosą za sobą wiele korzyści. Do dyspozycji mamy nowoczesną broń palną, dzięki której łatwiej będzie nam stanąć oko w oko z wrogiem. Trzeba również wspomnieć o różnorodnych gadżetach, które pomogą nam odnieść przewagę.

Do wyboru mamy zarówno kampanię fabularną, jak i tryb multi player. Wybór zależy wyłącznie od naszych upodobań. Rozgrywka wieloosobowa przyjmuje różne formy. Możemy zmierzyć się z innymi graczami lub z nimi współpracować. W drugim przypadku tworzymy jedną drużynę, która wspólnymi siłami musi zrealizować wszystkie otrzymane misje. Nie zawsze jest to łatwe, a więc wiele zależy od naszego poziomu umiejętności.

Trailer

Niewątpliwą zaletą jest fakt, że twórcy zadbali o maksymalny realizm rozgrywki. Dotyczy to nie tylko oprawy wizualnej i dźwiękowej, ale również ruchów postaci podczas walki. Zadawane ciosy wyglądają zupełnie jak prawdziwe. Możemy zaobserwować, jak nasz przeciwnik powoli kona po wymierzonym w jego stronę strzale. Produkcja jest pełna przemocy, a więc jest ona dedykowana wyłącznie pełnoletnim osobom.

Opisywana strzelanka powstała w oparciu o innowacyjne technologie. Właśnie dlatego możemy poczuć się zupełnie jak na niebezpiecznej misji wojskowej. Podczas rozgrywki zdobywamy punkty doświadczenia, które umożliwiają nam rozwijanie postaci. Warto dodać, że doświadczenie jest wspólne dla wszystkich trybów gry.

Call of Duty: Modern Warfare (2019) Pobierz

Call of Duty: Modern Warfare 2019 Download Pobierz Grę!

 • Call of Duty: Modern Warfare (2019) Pobierz na PC torrent pebx
 • Free Download Modern Warfare (2019 crack chomikuj
 • Za darmo CoD: Modern Warfare (2019) Pobierz grę CODEX

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *