Car Wash Simulator Download

Car Wash Simulator to wyjątkowy symulator myjni samochodowej, który został wydany na Microsoft Windows PC. Jego producentem jest 1Z Games, a wydawcą PlayWay. Premiera gry odbędzie się w roku 2019, jednak dokładna data nie jest jeszcze znana. Gracz ma do dyspozycji wyłącznie samodzielną zabawę, czyli tryb single player.

Car Wash Simulator PC Download do pobrania

Car Wash Simulator pełna wersja
Ściągnij Grę!

Masz ochotę stać się właścicielem myjni samochodowej? Pobierz Car Wash Simulator Download i przekonaj się, jak ciężkie jest to zadanie. W grze znajdziemy mocno rozwinięty wątek kryminalny. Musimy zająć nie tylko sprawami biznesowymi, ale również kontaktami z policją, czy też lokalnymi gangsterami. Naszym zadaniem jest również sprzątanie oraz mycie powierzonych nam pojazdów. Musimy wykazać się przedsiębiorczością, tak aby kompleksowo zabezpieczyć interesy naszej firmy. To od nas zależy, jak rozwinie się biznes. Każda decyzja jest tutaj kluczowa – wszystko zaczynamy od zera. Ciekawostką jest fakt, że firma PlayWay miała współudział przy produkcji takich gier jak Alaskan Truck Simulator czy Cooking Simulator.

W Car Wash Simulator na PC przenosimy się do Stanów Zjednoczonych. Czeka tutaj na nas pusty plac, na którym będzie znajdować się nasza myjnia samochodowa. Oczywiście wszystko musimy wykonać samodzielnie. Kupujemy niezbędne maszyny i akcesoria, które posłużą nam do budowy stanowisk roboczych. Warto wspomnieć, że nasza firma musi się stale rozwijać. Wraz z upływem czasu na rynku pojawi się konkurencja, która skutecznie odbierze nam klientów. Właśnie dlatego musimy inwestować w biznes. Ważne jest to, aby posiadać nowoczesny sprzęt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Musimy również ulepszać urządzenia czyszczące.

Cenisz sobie myślenie strategiczne? Pobierz Car Wash Simulator Download i spraw, aby Twój biznes okazał się sukcesem. Gracz musi mądrze dysponować pieniędzmi, a także czasem. Gotówki musi być zainwestowana z głową, gdyż w innym przypadku stracimy cały swój kapitał, a nasza myjnia zbankrutuje. Podczas gry symulacyjnej musimy również zajęć się realizacją obowiązków – czyścimy karoserie samochodowe, a także wnętrza pojazdów. Życie właściciela myjni nie jest jednak tak proste, jak mogłoby się wydawać. Jeśli nasze przedsiębiorstwo zacznie cieszyć się ponadprzeciętną popularnością, to najprawdopodobniej odwiedzą nas przestępcy.

Nasza myjnia samochodowa zlokalizowana jest w bardzo niebezpiecznej dzielnicy, gdzie królują lokalne gangi. Współpraca z podejrzanymi typami może być dla nas bardzo opłacalna. Naszym zadaniem będzie np. usuwanie śladów przestępstw z samochodów. Oczywiście wiąże się to z olbrzymim ryzykiem. To od gracza zależy, czy stanie się on sprzymierzeńcem przestępców, czy wręcz przeciwnie. Możemy również rozpocząć współpracę z policją, co jest dla nas bezpieczniejszą opcją. Oczywiście w ten sposób nie możemy zarobić tak dużych pieniędzy. Jest to niewątpliwym minusem.

Każda podjęta przez nas decyzja bezpośrednio przekłada się na renomę przedsiębiorstwa. Samodzielnie pracujemy na swój wizerunek, a tym samym decydujemy o tym, jak będzie rozwijać się nasz biznes. Jeśli w okolicy rozniesie się, że współpracujemy z gangsterami, to klienci mogą bać się do nas zaglądać. Ponadto musimy liczyć się z ryzykiem tego, że wpadniemy w ręce policji.

Car Wash Simulator Pobierz pełna wersja

Car Wash Simulator Download
Ściągnij Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 • Procesor: Intel® Core™ i3 3.0 GHz.
 • Pamięć: 4 GB RAM.
 • Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX 660 z 2 GB VRAM.
 • Miejsce na dysku: 20 GB HDD.
 • System operacyjny: Windows 7 lub nowszy.
 • Direct X: DX 11.
 • Pobierz Car Wash Simulator Torrent Pebx
 • Free Download Car Wash Simulator Crack Chomikuj
 • Exsite Car Wash Simulator Pobierz za darmo
 • Skidrow Car Wash Simulator steam Download PC
Komentarze odwiedzających
 1. gabriel

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *