Castle Story Download

Castle Story to gra czasu rzeczywistego czyli RTS, który został wypuszczony na rynek przez kanadyjskie studio Sauropod. Gra łączy w sobie elementy strategii ekonomicznej rodem z serii gier Stronghold oraz elementy zaczerpnięte z popularnego Minecrafta. Jest to debiutancki tytuł tego studia, który bazuje na silniku Unity Engine, a cała grafika 3d zbudowana jest jakby z klocków Lego (voxeli). Ponadto gra charakteryzuje się intensywną kolorystyką i jest utrzymana w stylu kreskówki. Dzięki voxelom uzyskano możliwość deformacji terenu, gracz może więc bez problemu ścinać drzewa lub kopać tunele. Jeśli jesteś prawdziwym fanem Minecrafta, to Castle Story z pewnością również zawładnie Twoim sercem. Pobierz Castle Story Download i rozpocznij budowę twierdz i zamków oraz zarządzaj swoimi podwładnymi.

Castle Story Download Pełna wersja

Castle Story pobierz

Pobierz za Darmo!

Akcja gry toczy się na zawieszonych w powietrzu wyspach, a głównym zadaniem bohatera jest zbieranie niezbędnych surowców, jakie posłużą do budowy jego zamków. Ponadto musi umiejętnie zarządzać swoimi poddanymi, którzy zbudują dla niego tego budowle. Bohater musi wydawać konkretne rozkazy tym sympatycznym osadnikom, ale również musi umiejętnie ułatwiać im pracę. Na początku gry osadnicy muszą zostać osadzeni w roli górników, by móc zgromadzić niezbędne do budowy twierdz materiały. Zanim jednak gra wejdzie w fazę budowy, cały obiekt trzeba ręcznie zaprojektować. Decydując o konkretnym umieszczeniu każdej cegły, gracz tworzy trójwymiarowy plan architektoniczny całej budowli, który następnie osadnicy wdrażają w życie. Mechanika gry, jaka rządzi pracami budowlanymi jest bardzo rozbudowana. Gracz musi wziąć pod uwagę, iż jego podwładni są w stanie wspiąć się jedynie na niezbyt wysokie przeszkody, a niesione przez nich ciężkie materiały mają znaczący wpływ na prędkość ich poruszania się. Kiedy gracz już zauważy te zależności, wówczas kolejnym sprytnym posunięciem powinno być ułatwienie pracy podwładnym poprzez zapewnienie im odpowiedniego dojścia do konkretnych elementów konstrukcji. Można to osiągnąć poprzez budowanie schodów lub wznoszenie mostów, które znacznie ułatwią i przyspieszą pracę nad daną budowlą. Jeśli masz w sobie zmysł planowania połączony z czynnikiem dobrego przywódcy, który nie tylko dba o poddanych, ale również pilnuje by, w planie działania nie było żadnych opóźnień, to koniecznie pobierz Castle Story pełna wersja, a Twoje budowle będą powstawać w bardzo szybkim tempie. Konstruuj nowe twierdze i zarządzaj efektywnie swoimi podwładnymi, a czeka Cię sukces!

Gracz, oprócz wznoszenia kolejnych obiektów musi również ich dobrze bronić przed atakami barbarzyńców, którzy po pewnym czasie pojawiają się na planie gry. Trzeba tak zaplanować całą konstrukcję budowli, aby oblężenie przez przeciwnika nie było możliwe. Przemierzając świat przedstawiony w rozgrywce co jakiś czas bohater ma okazję natknąć się na cudowne aury zasobów, które po umiejętnym zmieszaniu ze sobą mogą tworzyć bardzo interesujące efekty. Ponadto gracz odkryje artefakty o magicznych mocach, które pozostawione zostały przez obce cywilizacje. Przedmioty te mogą znacznie pomóc zarówno podczas budowy danej twierdzy, lub też w czasie jej obrony przed najeźdźcami.

Gra szczególnie spodoba się tym, którzy uwielbiają strategie, planowanie i budowanie nowych konstrukcji. Pobierz koniecznie Castle Story Download i zostań najlepszym strategiem wszechczasów!

Castle Story Pobierz CODEX / zainstaluj

Castle Story download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Castle Story Crack Exsite
  • Pobierz Castle Story Torrent Chomikuj
  • Pebx Castle Story Free Download PC
  • Codex Castle Story Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *