Cefore Download

Platformy:  PC
Producent:
 

Pixelz Games


Wydawca:
 

Crytivo Games


Data premiery:
 

9 listopad 2018


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Logiczne, TPP, indie

Języki:  Polski (spolszczenie), Angielski, Francuski, Hiszpański, Japoński, Rosyjski, Chiński uproszczony

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 4785 razy

Waga: 495 MB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Cefore:

Minimalne:
 • Procesor: Quad Core
 • Pamięć: 2 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 770
 • Miejsce na dysku: 1 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7
Rekomendowane:
 • Procesor: Eight Core
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 960
 • Miejsce na dysku: 2 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10

Cefore to oryginalna gra logiczna. Produkcja opracowana została z myślą o komputerach osobistych wyposażonych w system Windows. Tytuł jest dziełem niezależnego studia Pixelz Games, natomiast wydawcą gry jest Crytivo Games. Data premiery PC 9 listopad 2018.

Cefore Download – Pełna Wersja PC

Cefore pobierz Ściągnij Grę!

Fabuła gry Cefore

Gracz wciela się w wąsatego naukowca imieniem Baro. Akcja rozgrywa się w świecie przyszłości, w którym loty międzygwiezdne stały się całkowicie rozpowszechnione. Zadaniem głównego bohatera jest pozyskanie informacji dotyczących nowo odkrytych planet. Cechą charakterystyczną produkcji jest sposób, w jaki Baro podchodzi do przeprowadzanych przez siebie badań. Wszystkie niezbędne dane odkryć może jedynie poprzez zebranie określonych surowców i materiałów. Aby je uzyskać, musi dokonywać destrukcji materiałów środowiska. Jeżeli masz w sobie potrzebę odkrywania nowych światów, pobierz za darmo Cefore PC Download i wciel się w postać sympatycznego naukowca.

Mechanika

Gracz śledzi akcję przedstawioną w Cefore z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Celem rozgrywki jest przede wszystkim zwiedzanie umiarkowanie rozległych lokacji, które charakteryzują się stosunkowo zróżnicowaną strukturą. Główny bohater musi również rozwiązywać różnego rodzaju zagadki środowiskowe, o szerokim stopniu skomplikowania i zaawansowania. W większości opierają się one na destrukcji otoczenia, do czego gracz może wykorzystać kilkanaście przydatnych narzędzi. Jeżeli chcesz wypróbować wszystkie z nich, ściągnij Cefore free Download i rozwiąż nawet najtrudniejsze zagadki. Plecak odrzutowy pozwala na przykład na przedostanie się trudno dostępnych, wysoko położonych miejsc. Z kolei ładunki wybuchowe mogą skutecznie zdemolować większe obszary konstrukcji, a balony dają szansę na transport najcięższych przedmiotów.

Rozgrywka

Większość łamigłówek opracowanych przez twórców Cefore jest bardzo oryginalna. Gracz musi wykazać się niemałą kreatywnością, żeby rozwiązać najtrudniejsze z nich. W przypadku większości problemów istnieje jednak kilka możliwych rozwiązań. Czynione postępy pozwalają na odblokowanie dostępu do ulepszeń statku. Dzięki czemu gracz zyskuje możliwość odbywania podróży na coraz dalsze odległości, a tym samym odwiedzanie kolejnych planet. Inną grą logiczną jest Q.U.B.E. 2 do pobrania.

Strona techniczna

Pod względem oprawy graficznej, Cefore jest tytułem otrzymanym w jednoznacznie bajkowej stylistyce. Charakterystyczny wygląd gry może się podobać, do czego przyczynia się bez wątpienia także cały silnik produkcji. Dzięki niemu poszczególne konstrukcje eksplodują i walą się z zachowaniem najważniejszych praw fizyki. Jeżeli chcesz podziwiać spektakularne efekty podczas odbywania swoich wędrówek, pobierz grę i odkrywaj nieznane planety. Produkcja wyróżnia się także wpadającym w ucho, lekkim soundtrackiem, przy którego akompaniamencie odbywać można przygody razem z Baro oraz napotykanymi przez niego ciekawostkami z odległych światów.

Cefore Pobierz grę na PC

Cefore download Pobierz Grę!

 • Free Download Cefore Crack Chomikuj
 • Pobierz Cefore Torrent Exsite
 • Pebx Cefore Pobierz za darmo CODEX
 • Skidrow Cefore Free Download PC

crack plaza

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *