Cities Skylines Natural Disasters Download

Platformy: PC, PS4, XONE
Producent:

Colossal Order


Wydawca:

Paradox Interactive


Data premiery:

29 listopada 2016


Tryb gry:

single player


Gatunek: Strategiczne, ekonomiczne, sandbox, budowa miasta

Języki: polski, angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, portugalski brazylijski, rosyjski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 4268 razy

Waga: 3.17GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Cities: Skylines - Natural Disasters:

Minimalne:
  • Procesor: Intel Core 2 Duo 3.0 GHz/AMD Athlon 64 X2 6400+ 3.2 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 512 MB GeForce GTX 260/Radeon HD 5670
  • Miejsce na dysku: 4 GB HDD
  • System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/8.1 64-bit
Rekomendowane:
  • Procesor: Intel Core i5-3470 3.20 GHz/AMD FX-6300 3.5 GHz
  • Pamięć: 6 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660/Radeon HD 7870
  • Miejsce na dysku: 4 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8 64-bit

Każdy z nas lubił w dzieciństwie wznosić różne budowle – w piaskownicy, u babci z klocków lub z koca i paru krzeseł. Z tego względu symulator budowy miasta Cities: Skylines wzbudza tak duże zainteresowanie. Pozwala bowiem na spełnienie takich dziecięcych marzeń. Cities Skylines Natural Disasters to już trzecie rozszerzenie do powyższego symulatora budowy miasta. Dodatek wprowadza – jak sama nazwa wskazuje – do rozgrywki katastrofy naturalne. Mamy więc tu do czynienia z uderzeniem meteorytów czy trzęsieniami ziemi. Co niezmiernie ciekawe, możemy sami tworzyć kolejne misje i dzielić się tym z innymi graczami. Pobierz już teraz Cities Skylines Natural Disasters download i stwórz swoje wymarzone miasto!

Cities Skylines Natural Disasters Download pełna wersja

Cities Skylines Natural Disasters pobierz Ściągnij Grę!

Producentem tej gry jest Colossal Order, a wydawcą światowym Paradox Interactive, natomiast w Polsce Cenega S.A. Cities Skylines – Natural Disasters ma charakter strategiczno-ekonomiczny. Należy do gier typu sandbox. Co to oznacza? Takie gry nazywa się inaczej: otwarty świat, piaskownica. W takich grach graczowi jest dostarczany świat, który może odkryć w dowolny sposób. Środowisko gry nie jest w ogóle ograniczane, a dodatkowo istnieje możliwości integracji z tym światem bez liniowości rozgrywki.

Gra Cities Skylines Natural Disasters jest trzecim dodatkiem do klasycznego symulatora budowy miasta. Pojawił się on w sprzedaży w marcu 2015 roku. Został bardzo entuzjastycznie przyjęty przez fanów gatunku i nie tylko, gdyż każdy z nas wyniósł z dzieciństwa zamiłowanie do budowania. Za stworzenie rozszerzenia oraz podstawki odpowiada fińskie studio Colossal Order. To studio od lat specjalizuje się w strategiach ekonomicznych. Pobierz Cities Skylines Natural Disasters download i ciesz się już dziś z godnej następczyni kultowego już dzisiaj „Sim City 4”.

W grze można grać tylko w trybie single player, co jest oczywiste, jeśli chodzi o tego typu gry. Mechanika jest niezwykle prosta, ale bezapelacyjnie wciągająca. Zgodnie ze swoją nazwą, Cities Skylines – Natural Disasters wprowadza do symulatora wszelkiego rodzaju kataklizmy. Mamy tu więc i „zwyczajne” pożary, powodzie, jak i uderzenia meteorytu. Nie można więc w grze się zbytnio nudzić, gdyż autorzy zapewnili mnogość wydarzeń, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć. Pobierz Cities Skylines – Natural Disasters download i uratuj swoje miasto!

W jaki sposób? Musimy stosować przeróżne środki prewencyjne. Tworzymy więc na przykład system wczesnego ostrzegania. Musimy też w odpowiednim momencie zarządzić ewakuację mieszkańców metropolii. W tym celu, podobnie jak w przekazywaniu innych informacji, wykorzystujemy radio. W spokojniejszych okolicznościach pozwala nam ono posłuchać różnych utworów muzycznych. Ten dodatek wprowadza także całkowitą nowość, o którą wszyscy miłośnicy tytułu wciąż prosili – Tryb scenariusza, dzięki któremu istnieje możliwość tworzenia własnych misji, między innymi z wybranym początkowym miastem oraz danymi warunkami zwycięstwa. Jeśli chcemy je potem komuś udostępnić, jest taka opcja, dzięki Warsztatowi Steam.

Cities Skylines Natural Disasters trailer

Rekomendowane parametry komputera dla tego tytułu są następujące: Intel Core i5-3470 3.20 GHz/AMD FX-6300 3.5 GHz, pamięć 6 GB RAM, karta grafiki wynosząca przynajmniej 2 GB GeForce GTX 660/Radeon HD 7870, 4 GB HDD, dla Windowsa 7/8 64-bitowego.

Cities Skylines Natural Disasters Pobierz i zainstaluj

Cities Skylines Natural Disasters download Pobierz Grę!

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.