Combat Air Patrol 2 Download

Combat Air Patrol 2 to symulator latania słynnym samolotem AV-8B Harrer II. Produkcja jest swojego rodzaju hołdem dla znanej z komputerów Commodore Amiga gry Combat Air Patrol firmy Psygnosis, wydanej w latach dziewięćdziesiątych. Tytuł opracowany został przez studio Sim155 Limited, którego zespół założony został przez autora oryginału Eda Scio. Jeżeli lubisz gry symulacyjne, pobierz Combat Air Patrol 2 Download i poznaj pasję latania.

Combat Air Patrol 2 Download Steam

Combat Air Patrol 2 skidrow

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze Combat Air Patrol 2

Podstawą zabawy w Combat Air Patrol 2 jest symulacja amerykańskiego-brytyjskiego samolotu rozpoznawczego, McDonnell Douglas AV-8B Harrier II. Model ten trafił do produkcji w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku i używany jest przez siły zbrojne wielu państw również obecnie. Jeżeli jesteś fanem powietrznych militariów, pobierz Combat Air Patrol 2 Download i zasiądź za sterami kultowej maszyny. Unikalną cechą tego samolotu jest możliwość wykonania krótkiego startu pionowego oraz lądowania typu V/STOL.

Rozgrywka w grze Combat Air Patrol 2

Akcja gry jest osadzona w okolicach cieśniny Ormuz, która oddziela Zatokę Osmańską od Zatoki Perskiej. Gracze mogą poruszać się po obszarze obejmującym łącznie 250 tysięcy kilometrów kwadratowych. Zabawa pozwala na udział w fikcyjnych scenariuszach, które skupiają się na działaniach szturmowych patroli, a także wielu walkach przeciwko siłom lądowym, morskim oraz powietrznym. Jeżeli lubisz rozbudowane symulacje latania, pobierz Combat Air Patrol 2 Download i poczuj się jak prawdziwy pilot. Rozgrywka uzupełniona została także elementami strategicznymi. Zadaniem gracza jest szczegółowe planowanie misji, podczas których należy uwzględnić udział innych jednostek wojskowych i cywilnych.

Mechanika w grze Combat Air Patrol 2

Combat Air Patrol 2 charakteryzuje się średnim poziomem realizmu, czym przypomina produkcje takie jak II-2 Sturmovik czy Strike Fighters. Liczne uproszczenia mogą nie zadowolić ortodoksyjnych miłośników symulacji, jednak model lotu nie jest jednoznacznie zręcznościowy. Tytuł bardzo drobiazgowo odwzorowuje parametry techniczne, uzbrojenie oraz wygląd słynnego Harriera. Dodatkowym urozmaiceniem jest także dopracowany, trójwymiarowy i całkowicie funkcjonalny kokpit samolotu, Aby zasiąść z sterami kultowej maszyny, pobierz Combat Air Patrol 2 Download i weź udział w powietrznych starciach.

Tryby i kwestie techniczne gry Combat Air Patrol 2

Combat Air Patrol 2 oferuje kampanię fabularną, która pozwala graczowi na latanie samodzielne lub w trybie kooperacji. Uczestnicy mogą zapraszać innych grających do swojej rozgrywki, a także sami do nich dołączać. Produkcja posiada także warianty rozgrywki w trybie multiplayer. Fleet vs. Fleet pozwala na rywalizację lub łączenie sił w walce ze sztuczną inteligencją. Gra Combat Air Patrol 2 opracowana została na autorskim silniku studia, który oferuje wysokiej jakości oprawę wizualną. Dotyczy to nie tylko imponujących modeli maszyn, ale również szczegółowego otoczenia. Teren odwzorowany został na podstawie prawdziwych map satelitarnych.

Combat Air Patrol 2 Pobierz pełna wersja

Combat Air Patrol 2 skidrow

Pobierz za Darmo!

  • Prophet PC Combat Air Patrol 2 Skidrow
  • Pebx free Combat Air Patrol 2 za darmo Pobierz
  • Warez-bb Combat Air Patrol 2 Cracked-3dm
  • Do pobrania Combat Air Patrol 2 Codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *