Commandos 2: HD Remaster do pobrania

Platformy:  PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:
 

Yippee! Entertainment


Wydawca:
 

Kalypso Media


Wydawca PL:
 

Koch Media Poland


Data premiery:
 

24 styczeń 2020


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Strategiczne, II wojna światowa, skradanki, widok izometryczny, taktyczne, reedycje/remastery/remaki

Języki:  Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Japanese, Korean, Chinese Simplified, Chinese Traditional

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 8566 razy

Waga: 2.32GB

Ocena użytkowników: 4,3/5

Wymagania sprzętowe Commandos 2: HD Remaster:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3 3.5 GHz / AMD Quad Core 3.9 GHz
 • Pamięć: 6 GB RAM
 • Karta graficzna: 1280 MB GeForce GTX 570 / 2 GB Radeon HD 6950
 • Miejsce na dysku: 8 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-4690 3.5 GHz / AMD Ryzen 3 2200G 3.5 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 960 / 3 GB Radeon R9 280
 • Miejsce na dysku: 8 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Commandos 2: HD Remaster do pobrania to zremasterowana odsłona popularnej gry strategicznej z elementami taktycznymi. To prawdziwa gratka dla tych, którzy uwielbiają klimaty wojenny. Opisywana produkcja przenosi nas do czasów II wojny światowej. Poprawie uległa przede wszystkim oprawa graficzna. Wdrożono również szereg innych usprawnień. Opisywany tytuł został wydany na takie platformy, jak PC, XONE, PS4, czy też Switch. Producentem jest studio Yippee! Entertainment, a wydawcą Kalypso Media.

Commandos 2: HD Remaster Download PC

Commandos 2 Remaster Pobierz Pobierz Grę!

Niebezpieczne zadania

Masz ochotę przenieść się do czasów II wojny światowej? Pobierz Commandos 2: HD Remaster Download i weź udział w niebezpiecznych misjach. Do wykonania będziemy mieć wiele różnorodnych zadań. Oczywiście naszym głównym celem jest eliminacja napotkanych oponentów. Niektórych przeciwników można pokonać w relatywnie krótkim czasie, inni zaś wymagają o wiele większym umiejętności. Chcąc ich pokonać musimy opracować odpowiednią taktykę.

Trzeba zaznaczyć, że nasza armia składa się z doskonale wyszkolonych żołnierzy o ponadprzeciętnym potencjale bojowym. To właśnie dlatego możemy poradzić sobie z realizacją nawet najtrudniejszych zadań. Warto dodać, że akcja rozgrywa się w rozmaitych zakątkach świata m.in. Azji, Europie, Arktyce, czy też północnej Afryce.

W Commandos 2 HD Remaster otoczenie możemy oglądać z lotu ptaka. Istotne jest to, aby zachować czujność i bacznie obserwować otoczenie. Realizując określone cele nie możemy zapomnieć o tym, że z każdej strony czyha na nas niebezpieczeństwo. Nie mamy pewności, kiedy uderzy wróg. Na uwagę zasługuje fakt, że niektóre zadania wymagają np. kradzieży strzeżonych dokumentów.

Maszyna szyfrująca Enigma

Darmowe gry gwarantują urozmaicone misje, których ukończenie wymaga nie lada sprytu. Jedną z nich jest zdobycie maszyny szyfrującej Enigma. Trzeba wspomnieć, że w zakamarkach map znajdują się fotografie, które stanowią część układanki. Po zebraniu wszystkich elementów możemy uzyskać dostęp do ukrytych misji. Plusem jest fakt, że są one wyjątkowo ciekawe, a więc jest to świetny przerywnik. Mowa tutaj o m.in. rajdzie motorówką pomiędzy minami, które w każdym momencie mogą wybuchnąć.

W każdej lokacji spotkamy oponentów, a więc nie należy ignorować wroga. Opisywana produkcja zapewnia dość wysoki poziom trudności, a więc jest to genialna propozycja dla tych, którzy lubią wyzwania. Jeśli tylko możemy to warto unikać niebezpieczeństwa. Dzięki temu zmniejszymy prawdopodobieństwo zgładzenia naszej armii przez przeciwników. Jeśli lubisz klimaty wojenne pobierz Battlefield 1 za darmo.

Wyposażenie postaci w Commandos 2: HD Remaster

Niemal każda postać posiada unikatowe cechy, które ułatwiają starcie z przeciwnikiem. Należy więc korzystać z ich indywidualnych umiejętności. Nie można również zapomnieć o wyposażeniu. Niewątpliwą zaletą jest to, że podczas zabawy możemy swobodnie obracać kamerą. Sprawia to, że nic nie umknie naszej uwadze.

Zremasterowana wersja posiada odświeżoną grafikę, której jakość znajduje się na wysokim poziomie. Dopracowano nie tylko postacie, ale również otoczenie. Właśnie dlatego realizm rozgrywki jest nieco wyższy. Dopracowano również interfejs użytkownika.

Commandos 2 Remaster Pobierz – Pełna Wersja za darmo

Commandos 2: HD Remaster download Download free!

 • Free Download Commandos 2 Remaster crack Chomikuj
 • Pobierz Commandos 2 Remake torrent exsite
 • Darmowa gra Commandos 2 Pobierz za darmo
 • CODEX Commandos 2 HD free Download

crack Codex, Hoodlum

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *