Battlefield 1 Download

Battlefield 1 to popularna strzelanka, która powstała w wyniku współpracy studia Electronic Arts z EA DICE. Gra umożliwia nam przeniesienie się na pola bitewne pierwszej wojny światowej. Fabułę będziemy śledzić z kilku różnych perspektyw kilku osób, które walczyły na froncie. Ten tytuł pod wieloma względami przypomina nam pierwsze gry z serii – znów dostajemy tu duże, otwarte mapy oraz dużą dowolność w działaniu. Jeśli chcesz walczyć z przeciwnikami podczas pierwszej wojny światowej, pobierz Battlefield 1 Download.

Cykl Battlefield

Cykl Battlefield został rozpoczęty w 2002 roku poprzez Grę Battlefield 1943, rozgrywającą się w czasie drugiej wojny światowej. Gra od razu zdobyła ogromną popularność, co spowodowało powstanie czterech części oraz mnóstwa spin-ofów. Pojawiły się między innymi takie produkcje jak Battlefield 2142, Battlefield Vietnam, Battlefiedl Hardline itp. Od 2006 roku studio DICE, które tworzyło grę Battlefield zostało przejęte przez koncern Electronics Arts.

Battlefield 1 Download – Pełna Wersja PC

Battlefield 1 Pobierz Ściągnij Grę!

Fabuła gry

Fabuła gry może być fascynująca, nie tylko dla fanów typowych strzelanek, ale i dla miłośników historii. Pierwsza wojna światowa, w której poprzez grę uczestniczymy, była ogromną hekatombą i katastrofą humanitarną, ale i w niezwykły sposób przyczyniła się do rozwoju. Przyniosła za sobą również rewolucję technologiczną, która zmieniła dotychczasowy sposób myślenia o prowadzeniu wojny i przyniosła wiele nowych rodzajów broni. Uczestnicząc w grze Battlefield odbywamy prawdziwą lekcję historii obserwując jak zmienia się świat, gdy po raz pierwszy stosowane miotacze ognia czy gazy bojowe, jak upowszechniają się czołgi i karabiny maszynowe. Grając w Battlefield 1 będziemy walczyć na uliczkach francuskich miasteczek, zdobywać niedostępne forty we Włoszech i tułać się po pustyniach Arabii. Jeśli kusi Cię taka przygoda i lekcja historii, nie zwlekaj, pobierz Battlefield 1 Download.

Mechanika gry

Gracze od początku wrzuceni są w sam środek działań wojennych. Muszą tu realizować różnego rodzaju misje, ale mają przy tym dużą w porównaniu z ostatnimi częściami gry swobodę działania. Mogą poruszać się po dość rozległych terenach i mamy pewną dowolność co do kolejności wykonywania poszczególnych akcji. Jest to duża odmiana w stosunku o tego, co mieliśmy w grach Battlefiel 3 i Battlefield 4, gdzie lokacje były zamknięte, a akcja rozwijała się liniowo. Pod tym względem gra przypomina raczej pierwsze części cyklu.

Zarówno uzbrojenie, pojazdy, jak i techniki walki zastosowane w grze doskonale odzwierciedlają realia I wojny światowej. Gra Battlefield 1 jest dość brutalna, można powiedzieć nawet, że bardziej brutalna od poprzednich części. Co istotne, w grze kładzie się o wiele większy nacisk niż we wcześniejszych częściach na osobiste starcia – gdzie mamy bliski kontakt z przeciwnikiem – na przykład za pomocą saperek lub bagnetów.

Tryby gry

Gra prezentuje nam bardzo ciekawą możliwość udziału w rozbudowanej kampanii fabularnej, która może nas pochłonąć na długie godziny. Istnieje również wiele opcji gry w wiele osób. Poza potyczkami w trybie multiplayer możemy brać udział w wielkich epickich bitwach online, w których uczestniczyć może na raz nawet 64 graczy. Inną opcją, na którą warto zwrócić uwagę, jest system stałych oddziałów. Jeśli masz ochotę wziąć udział w wirtualnej bitwie w czasach pierwszej wojny światowej, ta gra jest właśnie dla Ciebie. Pobierz Battlefield 1 Download a na pewno się nie rozczarujesz.

Battlefield 1 Pobierz [PC][2016][Cracked]

Battlefield 1 Download Pobierz Grę!

  • Free Download Battlefield 1 Chomikuj
  • Pobierz Battlefield 1 Torrent Crack
  • Exsite Battlefield 1 Free Download
  • Pebx Battlefield 1 Pobierz za darmo
  • Pełna Wersja Battlefield 1 Download PC
Komentarze odwiedzających
  1. patryk

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *