Battlefield 1 Download

Platformy:  PC, PS4, XONE
Producent:
 

EA DICE / Digital Illusions CE


Wydawca:
 

Electronic Arts Inc.


Wydawca PL:
 

Electronic Arts Polska


Data premiery:
 

20 października 2016


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Liczba graczy:
 

1-64

Gatunek:  Akcji, FPP, I wojna światowa, FPS, kooperacja, strzelanki, początek XX wieku, Xbox Game Pass, EA Play

Języki:  polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, rosyjski, chiński tradycyjny, arabski, japoński, portugalski brazylijski, hiszpański latynoamerykański, turecki

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 13172 razy

Waga: 42.83 GB

Ocena użytkowników: 4.2/5

Wymagania sprzętowe Battlefield 1 :

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-6600K 3.5GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660
 • Miejsce na dysku: 50 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-4790 3.6 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 1060 / 4 GB Radeon RX 480
 • Miejsce na dysku: 50 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Battlefield 1 to popularna strzelanka, która powstała w wyniku współpracy studia Electronic Arts z EA DICE. Gra umożliwia nam przeniesienie się na pola bitewne pierwszej wojny światowej. Fabułę będziemy śledzić z kilku różnych perspektyw kilku osób, które walczyły na froncie. Ten tytuł pod wieloma względami przypomina nam pierwsze gry z serii – znów dostajemy tu duże, otwarte mapy oraz dużą dowolność w działaniu. Jeśli chcesz walczyć z przeciwnikami podczas pierwszej wojny światowej, pobierz Battlefield 1 Download.

Cykl Battlefield

Cykl Battlefield został rozpoczęty w 2002 roku poprzez Grę Battlefield 1943, rozgrywającą się w czasie drugiej wojny światowej. Gra od razu zdobyła ogromną popularność, co spowodowało powstanie czterech części oraz mnóstwa spin-ofów. Pojawiły się między innymi takie produkcje jak Battlefield 2142, Battlefield Vietnam, Battlefiedl Hardline itp. Od 2006 roku studio DICE, które tworzyło grę Battlefield zostało przejęte przez koncern Electronics Arts.

Battlefield 1 Download – Pełna Wersja PC

Battlefield 1 Pobierz Ściągnij Grę!

Fabuła gry

Fabuła gry może być fascynująca, nie tylko dla fanów typowych strzelanek, ale i dla miłośników historii. Pierwsza wojna światowa, w której poprzez grę uczestniczymy, była ogromną hekatombą i katastrofą humanitarną, ale i w niezwykły sposób przyczyniła się do rozwoju. Przyniosła za sobą również rewolucję technologiczną, która zmieniła dotychczasowy sposób myślenia o prowadzeniu wojny i przyniosła wiele nowych rodzajów broni. Uczestnicząc w grze Battlefield odbywamy prawdziwą lekcję historii obserwując jak zmienia się świat, gdy po raz pierwszy stosowane miotacze ognia czy gazy bojowe, jak upowszechniają się czołgi i karabiny maszynowe. Grając w Battlefield 1 będziemy walczyć na uliczkach francuskich miasteczek, zdobywać niedostępne forty we Włoszech i tułać się po pustyniach Arabii. Jeśli kusi Cię taka przygoda i lekcja historii, nie zwlekaj, pobierz Battlefield 1 Download.

Mechanika gry

Gracze od początku wrzuceni są w sam środek działań wojennych. Muszą tu realizować różnego rodzaju misje, ale mają przy tym dużą w porównaniu z ostatnimi częściami gry swobodę działania. Mogą poruszać się po dość rozległych terenach i mamy pewną dowolność co do kolejności wykonywania poszczególnych akcji. Jest to duża odmiana w stosunku o tego, co mieliśmy w grach Battlefiel 3 i Battlefield 4, gdzie lokacje były zamknięte, a akcja rozwijała się liniowo. Pod tym względem gra przypomina raczej pierwsze części cyklu.

Zarówno uzbrojenie, pojazdy, jak i techniki walki zastosowane w grze doskonale odzwierciedlają realia I wojny światowej. Gra Battlefield 1 jest dość brutalna, można powiedzieć nawet, że bardziej brutalna od poprzednich części. Co istotne, w grze kładzie się o wiele większy nacisk niż we wcześniejszych częściach na osobiste starcia – gdzie mamy bliski kontakt z przeciwnikiem – na przykład za pomocą saperek lub bagnetów.

Tryby gry

Gra prezentuje nam bardzo ciekawą możliwość udziału w rozbudowanej kampanii fabularnej, która może nas pochłonąć na długie godziny. Istnieje również wiele opcji gry w wiele osób. Poza potyczkami w trybie multiplayer możemy brać udział w wielkich epickich bitwach online, w których uczestniczyć może na raz nawet 64 graczy. Inną opcją, na którą warto zwrócić uwagę, jest system stałych oddziałów. Jeśli masz ochotę wziąć udział w wirtualnej bitwie w czasach pierwszej wojny światowej, ta gra jest właśnie dla Ciebie. Pobierz Battlefield 1 Download a na pewno się nie rozczarujesz.

Battlefield 1 Pobierz [PC][2016][Cracked]

Battlefield 1 Download Pobierz Grę!

 • Free Download Battlefield 1 Chomikuj
 • Pobierz Battlefield 1 Torrent Crack
 • Exsite Battlefield 1 Free Download
 • Pebx Battlefield 1 Pobierz za darmo
 • Pełna Wersja Battlefield 1 Download PC
Komentarze odwiedzających
 1. patryk

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *