Contraband Police Download

Platformy:  PC
Producent:
 

Crazy Rocks Studios


Wydawca:
 

PlayWay


Data premiery:
 

2021


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Symulacje, FPP, policyjne, polskie

Języki:  Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Portuguese-Brazil

Pełna Wersja + Crack

Contraband Police + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 7244 razy

Waga: 4GB

Ocena użytkowników: 3,9/5

Wymagania sprzętowe Contraband Police:

Minimalne:
  • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • Karta graficzna: 1280 MB GeForce GTX 470
  • Miejsce na dysku: 4 GB HDD
  • System operacyjny: Windows XP/Vista/7

Contraband Police to przeznaczona na komputery osobiste z systemem Windows gra symulacyjna. Tytuł jest dziełem polskiego studia Crazy Rocks, znanego z opowiadającej o walkach kiboli bijatyki Street Warriors Online. Wydaniem produkcji zajęła się firma PlayWay, która ma na swoim koncie wiele popularnych gier, między innymi Agony czy Car Mechanic Simulator 2018.

Contraband Police Download pełna wersja

Contraband Police pobierz Ściągnij Grę!

Fabuła w grze Contraband Police

Historia przedstawiona w Contraband Police jest zaledwie pretekstowa, ponieważ gra to typowy symulator pozbawiony jakiejkolwiek głębszej fabuły. Głównym tematem produkcji jest przemyt. Gracz wciela się w policjanta, którego zadaniem jest łapanie na gorącym uczynku przemytników. Szmuglerzy nielegalnie przewożą towary w różnego rodzaju skrytkach, które wymyślnie chowają w swoich pojazdach. Celem zabawy jest ich odkrycie oraz zarekwirowanie. Jeżeli interesujesz się walką stróżów prawa z przemytem, pobierz za darmo Contraband Police PC Download i spróbuj swoich sił w tym niecodziennym zajęciu.

Mechanika w grze Contraband Police

Pod względem wykorzystanych rozwiązań rozgrywka w Contraband Police oferuje sporo możliwości, jednak nie jest przesadnie złożona i skomplikowana. Wcielając się w policjanta, gracz ma możliwość zatrzymywania kierowców przy każdej rutynowej kontroli granicznej. Spełnianie tych obowiązków wymaga czujności, ponieważ niemal każda osoba wjeżdżająca do kraju może okazać się przemytnikiem. Jeżeli chcesz wykazać się swoimi umiejętnościami, ściągnij Contraband Police free Download i złap każdego z delikwentów na gorącym uczynku. Zadaniem gracza jest legitymowanie kierowców oraz sprawdzanie listy towarów przewożonych przez granicę. Konieczne jest między innymi zajrzenie na pakę, celem sprawdzenia czy wszystko wygląda tak jak należy.

Rozgrywka w Contraband Police

Niektóre z przewożonych dóbr, na przykład broń lub narkotyki, mogą być poukrywane pod maską samochodu, a także innych nietypowych miejscach. Zadaniem gracza jest między innymi sprawdzenie, czy kontrabanda nie została ukryta na przykład w akumulatorze. Inną grą policyjną jest RICO pobierz za darmo.

Do stałych obowiązków należy również badanie stanu maszyn pod względem technicznym. Gracz musi zwracać uwagę na rozbite lusterka czy uszkodzone reflektory, a w przypadku znalezienia tych wad wystawić należyty mandat kierowcy. Każdego dnia kierowana postać otrzymuje nowe wytyczne i zlecenia, dotyczące np. kontroli maszyn w limicie wagowym. Zatrzymanych przemytników można aresztować, bądź też przyjąć łapówkę. Wszystkie działania mają jednak wpływ na respekt pośród innych strażników. Jeżeli chcesz spróbować swoich sił jako nieuczciwy stróż prawa, pobierz grę na PC i opracuj własne zasady pracy. Za wykonywanie roboty gracz zyskuje punkty, które przeznaczyć można np. na zakup nowych narzędzi czy też zatrudnienie psa policyjnego. Rozwiązania te pozwalają na bardziej efektywne sprawdzanie pojazdów, a tym samym osiąganie lepszej skuteczności w łapaniu przemytników.

Contraband Police Pobierz Codex

Contraband Police download Pobierz Grę!

  • Prophet PC Contraband Police Skidrow
  • Pebx free Contraband Police za darmo Pobierz
  • Warez-bb Contraband Police Cracked-3dm
  • Do pobrania Contraband Police Codex

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *