RICO Download

Platformy: PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:

Ground Shatter


Wydawca:

Rising Star Games


Data premiery:

14 marzec 2019


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet / podzielony ekran


Liczba graczy:

1-2

Gatunek: Akcji, FPP, FPS, na 2 osoby, policyjne, indie, kooperacja, strzelanki, podzielony/wspólny ekran

Języki: Polski (spolszczenie), Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Japoński, Portugalski brazylijski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 5233 razy

Waga: 3.67 GB

Ocena użytkowników: 4,3/5

Wymagania sprzętowe RICO:

Minimalne:
  • Procesor: Intel Core i5-4590 3.3 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760
  • Miejsce na dysku: 8 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 8.1

Chcesz poczuć się jak gliniarz, którego zadaniem jest walka z groźnymi przestępcami? Marzysz o mocnej dawce adrenaliny? Skorzystaj z możliwości, jaką daje ci RICO download i przeżyj policyjną przygodę w wirtualnym wymiarze. Możesz zagrać samotnie lub w kooperacji sieciowej bądź lokalnej, na podzielonym ekranie. W grze stajesz się detektywem, który – choć sam nie do końca respektuje prawo – walczy z kryminalistami. Producent Ground Shatter – wydawca Rising Star Games. Platformy: PC, PS4, XONE, Switch.

RICO Download Pełna wersja PC

RICO pobierz grę Ściągnij Grę!

Rozgrywka polega na wykopywaniu drzwi i wskakiwaniu do wnętrza, podczas wpadania przez drzwi do nowego pomieszczenia aktywowana zostaje mechanika spowalniania czasu, jednakże przeciwników nie brakuje, co dla gracza oznacza konieczność pełnej gotowości, szybujący w powietrzu ołów oraz gęsto ścielące się trupy. Cele i lokacje generowane są losowo, dzięki czemu gracz nigdy nie trafia dwa razy do tego samego budynku, co i rusz pojawiają się też kolejne, zaskakujące akcje i atrakcje, dzięki czemu wirtualny gliniarz nie może narzekać na nudę i monotonię.

Chcesz sprawdzić własną umiejętność szybkiego reagowania w nieprzewidzianych sytuacjach? Pobierając RICO free Download poczujesz się niczym gliniarz ścigający zorganizowane grupy przestępcze. Przeciwnicy bywają przebiegli i nieprzewidywalni, dlatego też ważne jest to, aby wirtualny policjant umiejętnie wykorzystywał dostępne narzędzia, podejmując skuteczne działania w walce z groźnymi przestępcami.

Policyjne sukcesy przekładają się na rozbudowę systemu postępów, w którego ramach gracz odblokowuje kolejne rodzaje broni, umiejętności, przeciwników oraz elementy map. Wzorem filmowych gliniarzy policjant z gry RICO nie musi martwić się naginaniem prawa podczas pogoni za sprawiedliwością. Owa elastyczność w zakresie prawa okazuje się pomocna, gdyż gracz musi rozwiązań sprawę potężnego kartelu w ciągu zaledwie 24 godzin.

Jeśli interesują cię policyjne strzelanki stworzone z myślą o pecetach, koniecznie pobierz za darmo RICO PC Download – udział w grze dostarczy niezapomnianych wrażeń, mocnej dawki adrenaliny, a także pozwoli ćwiczyć spostrzegawczość, odpowiednie reagowanie oraz umiejętność współpracy z innymi graczami.

Na czym polega mechanizm gry?

Strzelanka policyjna RICO opracowana została przez brytyjskie studio Ground Shatter, na którego koncie znajduje się m.in. platformówka Skyscrappers. Chcąc zapewnić optymalną dawkę emocji i zdrowej adrenaliny, twórcy zadbali o to, aby wszystkie mapy były generowane proceduralnie, co dla gracza oznacza wielką niewiadomą i nowe wyzwania podczas wpadania do poszczególnych pomieszczeń. Sprawdź też symulator policji Police Simulator 18 pobierz.

Gracz wciela się w policjanta, nie ma jednak możliwości dokonywania aresztowań – tutaj trzeba wziąć sprawiedliwość we własne ręce, stając się dla przestępców jednocześnie sędzią i katem. Kluczowym elementem jest mechanika czyszczenia pomieszczeń, czyli zwalniający na chwilę czas po wyważeniu drzwi – daje to możliwość szybkiej oceny sytuacji oraz podjęcia decyzji w kwestii eliminowania wrogów. Jeśli interesują cię policyjne klimaty i chcesz sprawdzić swoje umiejętności w walce z groźnymi kryminalistami, ściągnij RICO – to pierwszoosobowa strzelanka w klimatach policyjnych.

Graj solo lub w trybie kooperacyjnym dla dwóch osób, przez sieć lub na podzielonym ekranie, korzystaj z sieciowych rankingów, dzięki którym będziesz mógł rywalizować na punkty i czas z innymi graczami. RICO to doskonała zabawa, optymalna dawka zdrowej adrenaliny oraz niezapomniana przygoda w policyjnym klimacie.

RICO Pobierz reloaded PL

RICO download Pobierz Grę!

  • Skidrow RICO Free Download
  • Steam PC RICO Torrent
  • Cracked RICO 3DM do pobrania
  • Pełna wersja RICO Download PC

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.