Control Download

Gra Control to typowa strzelanka w trybie trzecioosobowym. Osadzona w klimacie science fiction, została opracowana specjalnie pod graczy korzystających z platformy Windows PC. Twórcy przygotowali w rozgrywce wiele zaskakujących elementów, które z pewnością urozmaicą rozgrywkę. Masz ochotę na zmierzenie się z istotami nie pochodzącymi z Ziemi? Nie zwlekaj i pobierz Control Download i sprawdź się w walce z nimi. Studiem odpowiedzialnym za wypuszczenie tego tytułu na rynek jest Remedy. Najbardziej znane tytuły stworzone przez tę markę to Alan Wake, Quantum Break czy dwie pierwsze części cyklu Max Payne. Wydawcą jest 505 Games.

Control / P7 Download – do pobrania na PC

P7 pobierz grę Ściągnij Grę!

Fabuła rozgrywki Control

Przewodnikiem gracza po świecie gry Control jest młoda kobieta imieniem Jesse Faden. Próbując uporać się z problemami z przeszłości, przyjeżdża do Nowego Jorku, by zamknąć pewne sprawy raz na zawsze. W tym celu udaje się do głównej siedziby tajemniczej organizacji o nazwie Federalne Biuro Kontroli. Wielki wieżowiec, znany również pod nazwą Najstarszy Dom, nieoczekiwanie pada ofiarą inwazji kosmicznych mocy, akurat w momencie odwiedzin Jesse. Jeśli chcesz wcielić się w rolę tajemniczej kobiety zwalczającej moce nie pochodzące z Ziemi, pobierz za darmo Control / P7 PC Download i już dziś spróbuj swoich sił w walce ze złem.

Atak na siedzibę Federalnego Biura Kontroli kończy się śmiercią głównodowodzącego. W wyniku tajemniczych rytuałów i zasad rządzących tą agencją, na jego następcę zostaje wybrana właśnie Jesse. Od tej chwili to ona przede wszystkim odpowiada za odparcie ataku i zapewnienie pełnego spokoju. Inną dobrą strzelanką jest Tom Clancy’s The Division 2 pobierz.

Mechanizm gry

Gracz obserwuje całą rozgrywkę zza pleców głównej bohaterki, Jesse. Jak na strzelankę przystało, główną akcją jest bieganie z gnatem. Tym jednak, co wyróżnia tę produkcję spośród jej podobnych, jest niezwykły pistolet. Osadzenie fabuły w świecie mocno futurystycznym znalazło swoje odzwierciedlenie w tym, że jej broń nie tylko strzela, ale pozwala również na, między innymi, ciskanie przedmiotami lub przeciwnikami bez konieczności fizycznego kontaktu. Chcesz wypróbować nowy, telekinetyczny pistolet? Dowiedz się więcej i ściągnij Control free Download – godziny wspaniałej rozrywki gwarantowane.

Dodatkową funkcją broni, z której może korzystać Jesse jest również zmiana wyglądu, która daje dostęp do nowych, zupełnie innych niż dotychczasowe funkcji. Główną aktywnością w grze jest przede wszystkim dynamiczna walka. Podczas niej wykorzystywane są również liczne dodatkowe zdolności specjalne, interaktywne otoczenie oraz ekwipunek z opcją modyfikacji.

Jednak tym, co z pewnością stanowi najlepszy element rozgrywki, jest świat, w którym została osadzona fabuła. Lokalizacje w grze zainspirowane zostały stylem architektonicznym określanym jako brutalizm. Nieoczywiste kształty, które często zmieniają się na oczach gracza zapewniają mocno surrealistyczne i z pewnością niezapomniane przeżycia. Ma to swoje odbicie również w zmianach, jakie zachodzą w mapie poziomów. Także zewnętrzne fasada siedziby Federalnego Biura Kontroli zupełnie nie oddaje tego, co gracz zastaje w środku.

Control Pobierz pełna wersja na PC

Control / P7 download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Do pobrania P7 PC Pełna wersja
  • Skidrow PC Control za darmo Reloaded
  • Torrent P7 Warez-bb PC
  • Chomikuj Control Download free

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *