Control Download

Gra Control to typowa strzelanka w trybie trzecioosobowym. Osadzona w klimacie science fiction, została opracowana specjalnie pod graczy korzystających z platformy Windows PC. Twórcy przygotowali w rozgrywce wiele zaskakujących elementów, które z pewnością urozmaicą rozgrywkę. Masz ochotę na zmierzenie się z istotami nie pochodzącymi z Ziemi? Nie zwlekaj i pobierz Control Download i sprawdź się w walce z nimi. Studiem odpowiedzialnym za wypuszczenie tego tytułu na rynek jest Remedy. Najbardziej znane tytuły stworzone przez tę markę to Alan Wake, Quantum Break czy dwie pierwsze części cyklu Max Payne.

Control / P7 Download – do pobrania na PC

P7 cracked-3dm

Pobierz za Darmo!

Fabuła rozgrywki Control

Przewodnikiem gracza po świecie gry Control jest młoda kobieta imieniem Jesse Faden. Próbując uporać się z problemami z przeszłości, przyjeżdża do Nowego Jorku, by zamknąć pewne sprawy raz na zawsze. W tym celu udaje się do głównej siedziby tajemniczej organizacji o nazwie Federalne Biuro Kontroli. Wielki wieżowiec, znany również pod nazwą Najstarszy Dom, nieoczekiwanie pada ofiarą inwazji kosmicznych mocy, akurat w momencie odwiedzin Jesse. Jeśli chcesz wcielić się w rolę tajemniczej kobiety zwalczającej moce nie pochodzące z Ziemi, pobierz Control / P7 Download i już dziś spróbuj swoich sił w walce ze złem.

Atak na siedzibę Federalnego Biura Kontroli kończy się śmiercią głównodowodzącego. W wyniku tajemniczych rytuałów i zasad rządzących tą agencją, na jego następcę zostaje wybrana właśnie Jesse. Od tej chwili to ona przede wszystkim odpowiada za odparcie ataku i zapewnienie pełnego spokoju.

Mechanizm gry

Gracz obserwuje całą rozgrywkę zza pleców głównej bohaterki, Jesse. Jak na strzelankę przystało, główną akcją jest bieganie z gnatem. Tym jednak, co wyróżnia tę produkcję spośród jej podobnych, jest niezwykły pistolet. Osadzenie fabuły w świecie mocno futurystycznym znalazło swoje odzwierciedlenie w tym, że jej broń nie tylko strzela, ale pozwala również na, między innymi, ciskanie przedmiotami lub przeciwnikami bez konieczności fizycznego kontaktu. Chcesz wypróbować nowy, telekinetyczny pistolet? Dowiedz się więcej i pobierz Control Download – godziny wspaniałej rozrywki gwarantowane.

Dodatkową funkcją broni, z której może korzystać Jesse jest również zmiana wyglądu, która daje dostęp do nowych, zupełnie innych niż dotychczasowe funkcji. Główną aktywnością w grze jest przede wszystkim dynamiczna walka. Podczas niej wykorzystywane są również liczne dodatkowe zdolności specjalne, interaktywne otoczenie oraz ekwipunek z opcją modyfikacji.

Jednak tym, co z pewnością stanowi najlepszy element rozgrywki, jest świat, w którym została osadzona fabuła. Lokalizacje w grze zainspirowane zostały stylem architektonicznym określanym jako brutalizm. Nieoczywiste kształty, które często zmieniają się na oczach gracza zapewniają mocno surrealistyczne i z pewnością niezapomniane przeżycia. Ma to swoje odbicie również w zmianach, jakie zachodzą w mapie poziomów. Także zewnętrzne fasada siedziby Federalnego Biura Kontroli zupełnie nie oddaje tego, co gracz zastaje w środku.

Control Pobierz pełna wersja na PC

Control / P7 steam pc

Pobierz za Darmo!

  • Do pobrania P7 PC Pełna wersja
  • Skidrow PC Control za darmo Reloaded
  • Torrent P7 Warez-bb PC
  • Chomikuj Control Download free

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *