Cooking Simulator Download

Jeżeli jesteś zapalonym fanem gier symulacyjnych, a także uwielbiasz gotować koniecznie pobierz Cooking Simulator Download, gdyż to gra stworzona z myślą o takich osobach jak ty. Jest to zupełnie świeża propozycja od Westland Interactive, która została przygotowana w polskiej i angielskiej wersji językowej. Wydawcą gry jest PlayWay.

Cooking Simulator Download Codex

Cooking Simulator steam Ściągnij Grę!

Cooking Simulator pozwoli Ci wcielić się w szefa kuchni w dużej restauracji. Fabuła prowadzona jest z perspektywy pierwszej osoby, co pozwala dokładnie widzieć wszystkie etapy przygotowywania posiłków. Będziesz poddawany dużemu stresowi i ciągle wysokiej temperaturze parujących potraw. Do twojej dyspozycji będzie 30 składników, z których będziesz tworzyć potrawy z menu restauracji. Wszystko musi być wykonane co do joty według przepisu, a za wszelkie błędy jesteś rozliczany, gdyż klienci oceniają twoje dzieła.

Pomiędzy gotowaniem możesz również rozładowywać swoją frustrację. Silnik fizyczny umożliwia Ci rzucanie nożami do tarczy, zbijanie szyby, podpalanie kartonów i gaszenie własnoręcznie stworzonego pożaru. Jednym słowem na kuchni bardzo wiele się dzieje, a ty musisz wykonywać wszystko z zegarmistrzowską precyzją.

W twojej restauracyjnej kuchni poza piekarnikiem i kompletem noży szefa kuchni, znajdują się patelnie, garnki, a także blender. Do tego liczne łopatki i łyżki kuchenne oraz niezliczona ilość talerzy. Do dyspozycji jest również zaplecze, na którym roi się od licznych kartonów, a także dodatkowych składników potraw. Grze towarzyszą prawdziwe odgłosy kuchni. Masz szanse doskonale szatkować warzywa, a także idealnie smażyć mięso oraz ryby. Sprawdź również popularny symulator życia The Sims 4 do pobrania.

Gra jest naprawdę ekscytująca zwłaszcza, że wszystko dzieje się pod presją czasu, tak jak w każdej restauracji. Wszystko pokazane jest bardzo realistycznie dzięki rozbudowanemu silnikowi fizycznemu. Blendowanie odbywa się do całkowitego rozdrobnienia produktów, a sprawne krojenie również wymaga ustawienia noża pod odpowiednim kątem. Do tego parujące potrawy, których temperatury trzeba cały czas pilnować, aby podać gościom jak najlepsze danie, dosmażone i odpowiednio wysmakowane, dzięki dodaniu odpowiednich ziół, a także poszczególnych składników.

Jeśli przygotowujesz wszystko zgodnie z planem i klienci są zadowoleni, a do tego wymyślasz również własne potrawy szefa kuchni z dostępnych składników, które także pozytywnie oceniane są przez restauracyjnych gości, masz szansę na gwiazdkę Michelin, której zdobycie jest twoim celem w tej niezwykle emocjonującej grze. Ponadto za kolejne sukcesy i pozytywne oceny w portalach społecznościowych otrzymujesz możliwość odblokowania kolejnych jeszcze bardziej wymyślnych przepisów.

Cooking Simulator Pobierz pełna wersja

Cooking Simulator download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 • Procesor: i5 3550 / FX-8350
 • Pamięć: 6 GB RAM
 • Grafika: GTX 660Ti / R9 270X
 • Miejsce na dysku: 6 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7+
 

 • Skidrow Cooking Simulator Free Download
 • Steam PC Cooking Simulator Torrent
 • Cracked Cooking Simulator 3DM do pobrania
 • Pełna wersja Cooking Simulator Download PC
Opinie
 1. norbi
 2. bob

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *