The Sims 4 Pobierz

Pobierz grę The Sims 4, to kolejna odsłona popularnej “symulacji życia“, za którego produkcję odpowiada amerykańskie studio Maxis. Znane jest ono z innych produkcji tego typu, takich jak Spore, albo SimCity, co gwarantuje świetną rozgrywkę na najwyższym poziomie. Gra jest ciekawą kontynuacją serii, która swój początek zanotowała już w latach 90-tych ubiegłego wieku. Rosnąca a potem utrzymująca się popularność kolejnych kontynuacji gry sprawiła, że powstało wiele jej odsłon i co najmniej kilkanaście dodatków.

The Sims 4 Pobierz grę na PC

The Sims 4 download Ściągnij Grę!

Mechanika gry

W czwartej części Simsów, brak jest efektownych zmian. Owszem, w pewnym stopniu się one pojawiają, aczkolwiek ewoluują stosunkowo wolno, wciąż zmieniając formę gry i sposób rozgrywki. Również i tu będziemy musieli stawić czoła podstawowym potrzebom Simów oraz stale upiększać i rozwijać posiadanie przez nich posiadłości. Jeśli i Ty chcesz się sprawdzić w tej niezwykłej roli, koniecznie pobierz na swój komputer Sims 4 Download i przekonaj się, w jak dużym stopniu możesz wpłynąć na wirtualne życie poszczególnych postaci.

Nowości w Sims 4

“Tradycyjną” nowością w The Sims 4 jest stale aktualizowana baza modyfikatorów, na podstawie których możliwe jest tworzenie określonej postaci. Dzięki temu, każda z nich może być jeszcze bardziej spersonalizowana. W nowej odsłonie gry możemy definiować znacznie szersze spektrum cech każdej z nich. Należą do nich między innymi waga, kształt twarzy a nawet charakter. Bohater może mieć też różne cele dalekosiężne, które będą wpływać na jego poszczególne decyzje. W The Sims 4 dużo do powiedzenia ma sztuczna inteligencja, która – z każdą odsłoną gry – ma coraz większe znaczenie.

Warto również zwrócić uwagę na znacznie szerszą liczbę emocji, wyrażanych przez poszczególnych Sim-ów. Jednym słowem, wirtualne osoby pojawiające się w grze, charakteryzują się znacznie wyższym poziomem naturalności, aniżeli w poprzednich odsłonach. Jeśli również i Ty chcesz przekonać się, jak wiele potrafi nowy, zaktualizowany Sim, to koniecznie pobierz na swój komputer.

Jedną z istotniejszych zmian w The Sims 4, jest zmodyfikowany edytor budynków. Gracz rozpoczynający rozgrywkę, może wybierać spośród dwóch lokalizacji, w których możliwe jest postawienie swojego wymarzonego domu. Po wyborze określonego miejsca, przystępujemy do budowy naszego wirtualnego gniazdka. Co ciekawe, w czwartej części The Sim, można skorzystać ze znacznie większej liczby dostępnych opcji. Gra oferuje również szereg funkcji społecznościowych, umożliwiających np. dzielenie się poszczególnymi projektami między sobą. Jeśli więc chcesz sprawdzić się jako wirtualny architekt, koniecznie pobierz na swój komputer The Sims 4 Download. Przekonasz się, jak bardzo złożone projekty, można w tej grze stworzyć.

Oprawa graficzna

Osoby, które oczekiwały od “czwórki” znacznie bardziej rozbudowanej szaty graficznej, mogą być rozczarowane. Pod względem modeli postaci i wizualizacji poszczególnych przedmiotów, różnice pomiędzy “trójką” a wersją czwartą są bardzo małe. W grze nie pojawia się również zbyt dużo nowych efektów graficznych a te, które są nowe, wcale nie zaskakują gracza. Wręcz przeciwnie – szata graficzna The Sims 4 jest dość przewidywalna. Na szczęście wadę ta wynagradza o wiele lepiej zoptymalizowana rozgrywka, która – jak już było to wspomniane wcześniej – charakteryzuje się wieloma nowymi opcjami.

Tryby gry

Pojawiające się w The Sims 4 funkcje społecznościowe, nie oznaczają, że w grze zaimplementowano tryb multi. Wręcz przeciwnie mamy tu do czynienia wyłącznie z trybem single. Niemniej, jest on bardzo dobrze dopracowany i kompatybilny z wieloma dodatkami. Sprawi on mnóstwo rozrywki osobom, które w The Sims 4 szukają znacznie głębszej warstwy uczuciowej i możliwości dokładniejszego personalizowania poszczególnych Sim-ów.

Wymagania techniczne i sprzętowe

  • Procesor – Intel Core i5 2.33 GHz,
  • Pamięć operacyjna – 4 GB RAM,
  • Karta grafiki 1 GB GeForce GTX 650 lub lepsza,
  • Wolne miejsce na dysku twardym – 18 GB HDD,
  • System operacyjny – Windows 7/8/8.1/10 64-bit

The Sims 4 Download – gra w Pełnej Wersji PC

The Sims 4 pobierz Pobierz Grę!

  • Pobierz The Sims 4 Cracked Chomikuj
  • Free Download The Sim Torrent Pebx
  • CODEX Sims 4 Free Download
  • SKIDROW The Sims 4 Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *