Crossroads Inn PC Download

Platformy: PC, XONE, Nintendo Switch
Producent:

Kraken Unleashed Studio


Wydawca:

Klabater


Wydawca PL:

CDP


Data premiery:

23 październik 2019


Tryb gry:

single player


Gatunek: Strategiczne, fantasy, ekonomiczne, elementy RPG, polskie, crowdfunding, indie, elementy symulacyjne

Języki: Polski, English, French, German, Spanish, Russian, Simplified Chinese

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 8566 razy

Waga: 4.38GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Crossroads Inn:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3-2100 3.1 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 550 Ti / Radeon HD 5850
 • Miejsce na dysku: 6 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8.1/10
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-2400 3.1 GHz
 • Pamięć: 6 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 750 Ti / Radeon R7 240
 • Miejsce na dysku: 6 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8.1/10

Dziś efekty sukcesu zbiórki na Kickstarter! Crossroads Inn PC to symulator, który wywarł na mnie ogromne wrażenie. Gra do pobrania na PC polega na tym, że trzeba zarządzać karczmą, która znajduje się w czasie rzeczywistym. Znajdujemy się w świecie fantasty, który jest bardzo interesujący. Wydawca gry Klabater jest odpowiedzialny także za takie gry jak ALICE VR. Data premiery steam: październik 2019.

Crossroads Inn Pobierz gre na PC

Crossroads Inn pełna wersja
Instalacja gry

Fabuła gry

Podczas rozgrywki trzeba przede wszystkim zbudować swoją tawernę. Jest to naprawdę bardzo ważne. Była to pierwsza rzecz, którą zrobiłem w tej grze. Zaspokojenie potrzeb ciała oraz ducha mieszkańców to misja, która należy właśnie do nas.

Pobierz Crossroads Inn i zajmij się budową tawerny, aby przejść do następnego etapu tej fantastycznej gry. Awanturnicy rozniosą wieści o tym, że zbudowałeś swoją tawernę, dzięki temu wiele zyskasz. Gra składa się tylko z dwóch trybów, aczkolwiek bardzo mi się one podobały.

Jak zarządzać biznesem w grze?

Tryb piaskownicy jest naprawdę świetny. Gracz musi skoncentrować się na zarządzaniu biznesem. Tak jak wspomniałem wcześniej, trzeba wybudować swoją tawernę oraz zatrudnić personel. Następnie trzeba nadzorować obiekt w taki sposób, aby przynosił jak największy zysk. Na tym etapie bardzo polubiłem opcję tworzenia własnego menu. Gra jest bardzo kreatywna – co według mnie jest ogromną zaletą.

Karcza przyciąga uwagę ważnych osób. Jest to dla nas szansa, aby zaistnieć i zarobić sporo pieniędzy. Gracz staną się częścią dramatu politycznego. W tym momencie rozgrywka robi się naprawdę interesująca. Download Crossroads Inn PC i zrób wszystko, aby Twoja karcza była na najwyższym poziomie.

Symulator tawerny

Rozbudowany symulator tawerny jest naprawdę fantastyczny, ponieważ gwarantuje rozgrywkę na wiele godzin. Ja uwielbiam zarządzać tym miejscem. Odważ się przeciwstawić swojemu losowi w epickiej kampanii lub zatrać się w niekończącym się trybie otwartym.

Bądź mądry, zaradny i zaplanuj dziesięć posunięć naprzód, aby stać się najbardziej znanym karczmarzem w królestwie, a pewnego dnia, tak jak wschodzące słońce, wzniesiesz się ponad swoją stację, a ci, którzy kiedyś szydzili, będą patrzeć z podziwem. Podczas rozgrywki skupiłem się na prowadzeniu własnej działalności i to przyniosło zysk, z którego jestem naprawdę dumny.

Działalność w grze

Darmowe gry dają sporo możliwości – co z całą pewnością jest ogromną zaletą. W Crossroads Inn musimy również zebrać jak najwięcej pieniędzy. Te dodatkowe fundusze pozwolą nam rozwinąć samą grę i dodać takie elementy, jak: animowane przerywniki filmowe, bardziej złożona warstwa muzyczna.

Podczas rozgrywki spotkamy na swojej drodze również złych bohaterów, którzy będą chcieli zniszczyć naszą działalność. Muszę jeszcze wspomnieć o tym, że w grze występuje świetna ścieżka dźwiękowa, która naprawdę mi się podobała.

Zarówno producentem, jak i wydawcą gry zostało studio Kraken Unleashed. Bardzo podobało mi się to, że podczas rozgrywki mogłem tworzyć własne scenariusze. Przy pomocy różnych narzędzi mogłem także modyfikować kampanię oraz wzbogacać system kulinarny.

Crossroads Inn Download

Crossroads Inn steam
Pobierz Grę!

 • Gra Crossroads Inn na PC torrent pebx
 • Free Download Crossroads Inn crack chomikuj
 • Za darmo Crossroads Inn Pobierz grę CODEX

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.