Crysis Remastered Pobierz pełna wersja

Crysis Remastered download to, ulepszona wersja pierwowzoru Crysis. Producentem gry jest studio Crytek i Saber Interactive, a wydawcą Crytek. Nowa propozycja jest przeznaczona na PC, na platformę PlayStation 4 i Nintendo Switch, a także na konsolę Xbox One. Jeśli chodzi o gatunek, jest to gra akcji typu FPS. Producenci recenzowanej gry zapowiedzieli datę premiery na sierpień 2020.

Crysis Remastered Download

Okładka gry Crysis Remastered
Zainstaluj Grę!

Czym różni się Crysis Remastered od pierwotnej gry Crysis?

W przeciwieństwie do Crysis nowa odsłona jest bardziej dopieszczona pod względem graficznym. Od razu rzuciły mi się w oczy odświeżone tekstury, czy liczne ulepszenia wizualne. Nowa wersja została także wzbogacona o dobrej jakości ray tracing, dlatego też gra sprawia mi o wiele więcej przyjemności. Łatwiej wczuwam się w klimat i akcję gry.

Oczywiście mówiąc o Crysis Remastered, muszę dodać, że w tej wersji dostępny jest przede wszystkim tryb kampanii fabularnej. Rozgrywka jest przeznaczona dla jednego gracza. W Crysis Remastered jest również lepsze, odświeżone oświetlenie. Smaczku dodaje także obecność wolumetrycznej mgły, czy wzbogacenie produkcji o rozwiązanie motion blur. Podsumowując ten wątek: to, że producent tej gry potrafi kreować widać po takich hitach jak Hunt: Showdown.

Jaki to świat?

W Crysis Remastered przenoszę się na wykreowane Wyspy Lingshan, które są zlokalizowane na Morzu Południowochińskim. Ze względu na cenne znalezisko, armia Korei Północnej wkracza na ten teren z zamiarem całkowitego przejęcia i wyspy, i znaleziska. Odkryto na wyspach statek innej cywilizacji. Jest gotowy do tego, by zaatakować Ziemię.

W grze Crysis Remastered widzę przedstawiony świat z roku 2020 oczami Nomada. Moja postać jest członkiem amerykańskiego oddziału specjalnego, dlatego wyruszam na te wyspy z misją ratunkową. Wraz z całym oddziałem muszę sprawdzić, dlaczego z wyspami urwał się kontakt i jak przedstawia się sytuacja.

Przede wszystkim mam wyznaczony cel, którym jest uwolnienie archeologów. Szybko jednak zdaję sobie sprawę z tego, że misja ratunkowa nie pójdzie tak gładko. Dzieje się tak ze względu na to, że znaleziskiem jest wspomniany statek, który może zniszczyć Ziemię. W związku z tym muszę ocalić archeologów, żołnierzy, siebie i całą ziemską cywilizację.

Jak się gra w Crysis Remastered?

Darmowa gra Crysis Remastered pozwala mi widzieć świat z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Mam do wykonania różne misje, które są rozrysowane na mapach. Ze względu na to, że poruszam się w dowolnym kierunku i wykonuję zadania według własnego uznania, gra jest wyzwaniem. W rezultacie sam decyduję, czy działam po cichu, czy nie.

Oprócz tego, że strzelam do wszystkiego, co się rusza lub tylko do wybranych celów, mogę też liczyć na swój nanokombinezon. Przydaje się on w wielu sytuacjach, ponieważ pozwala przetrzymać ujemne temperatury, czy zwiększyć odporność na obrażenia. Poza tym dzięki niemu staję się niewidzialny, szybszy i silniejszy.

Oczywiście poszczególne misje wykonuję przy użyciu różnej broni. Arsenał jest nie tylko spory, ale mogę go jeszcze personalizować, dodając tłumik, optykę, czy na przykład granatniki. Przemieszczam się też na wiele sposobów. Dlatego, w zależności od potrzeb, pokonuję teren pieszo, samochodem terenowym, łodzią, śmigłowcem, czy poduszkowcem.

Pobierz grę Crysis Remastered, jeśli oprócz typowej strzelanki interesuje cię też opracowywanie strategii i ratowanie świata. Niewątpliwym plusem całej rozgrywki jest to, że mogę strzelać praktycznie do wszystkiego. Zniszczeniu ulegają zarówno budynki, jak i roślinność. Reasumując rozgrywka składa się z wielu zadań, a w każdym z nich muszę się wykazać pomysłowością i zwinnością.

Crysis Remastered to gra, która wciągnęła mnie od samego początku. Cenię w niej swobodę ruchów i możliwość obierania każdego kierunku. Pozwala mi to rozwijać swoje zdolności taktyczne, ale też ćwiczyć czujność, ponieważ w ten sposób wystawiam się na wiele niebezpieczeństw.

Crysis Remastered Pobierz

Crysis Remastered pełna wersja
Ściągnij Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5-4590 3.3GHz.
  • Pamięć: 8 GB RAM.
  • Grafika: 2 GB NVIDIA GeForce GTX 660 Ti.
  • Miejsce na dysku: 20 GB HDD.
  • DirectX: DX11.
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit.

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *