Dakar 18 Download

Gra Dakar 18 stanowi uzupełnienie luki na rynku gier wyścigowych. Najsłynniejszy rajd świata w końcu doczekał się swojej grywalnej wersji. Dostępny jest na platformy: PC Windows, Xbox One oraz PlayStation 4. Jest to realistyczna symulacja słynnego rajdu Dakar, a gracz ma do dyspozycji najróżniejszego rodzaju pojazdy. Data premiery 25 wrzesień 2018.

Dakar 18 Download – Pełna Wersja PC

Dakar 18 pobierz Pobierz Grę!

Twórcy gry

Wydawcą gry Dakar 18 jest firma Deep Silver, posiadająca prawa między innymi do cyklu strzelanek Metro. Natomiast nad stworzeniem rozgrywki pracowało dość mało znane, portugalskie studio Bigmoon Entertainment. Inne ich projekty to między innymi “Trapped Dead: Lockdown” oraz “Demons Age”. Lubisz próbować nowych rzeczy? Pobierz za darmo Dakar 18 PC Download i poczuj, jak to jest jechać w najcięższym wyścigu świata! Bigmoon Entertainment pracowało również nad takimi projektami gier wyścigowych jak “FlatOut 4: Total Insanity“, a także “WRC 6“. Dzięki zdobytemu doświadczeniu postanowili zmierzyć się z własnym, dość wymagającym projektem.

Rozgrywka, jakiej dotąd nie było

Produkcja Dakar 18 to gra niezwykła nie tylko ze względu na to, że jest symulatorem najbardziej wymagającego wyścigu świata. To również niesamowita grafika, a także największy jak dotąd otwarty świat jaki stworzono w grze. Twórcy postarali się o wykonanie go w możliwie najbardziej realistyczny sposób, aby oddać niezwykły i niepowtarzalny klimat wyścigu Dakar. Wiąże się to również ze stworzeniem ogromnej mapy, która w bardzo dużym stopniu odzwierciedla naturalne ukształtowanie terenu. Ściągnij Dakar 18 free Download, zasiądź za kierownicą wybranego przez siebie pojazdu i weź udział w najbardziej wymagającym wyścigu świata.

Realizm w tego typu symulatorze oznacza pokonywanie kilkusetkilometrowych odcinków w monotonnym krajobrazie. Jednakże i z tym twórcy sobie poradzili, przygotowując w grze szereg niespodziewanych utrudnień i dodatkowych atrakcji, dzięki którym nie tylko fani symulatorów typu “Euro Truck” znajdą tutaj coś dla siebie. Inną ciekawą grą rajdową jest V-Rally 4 do pobrania.

Mechanika rozgrywki

Dakar 18 to symulator prawdziwego wyścigu o tej samej nazwie. Głównym zadaniem gracza jest dotarcie do mety na jak najlepszym miejscu. Ze względu na duży realizm symulatora niejednokrotnie samo ukończenie wyścigu można uznać za duży sukces. Pojazdy się psują, a kierowca musi poradzić sobie z naprawami własnoręcznie. Po wyjściu lub zejściu z wybranego środka lokomocji gracz ma możliwość kontrolowania ruchów kierowcy, którego zadaniem jest znalezienie przyczyny awarii i jej usunięcie. Chcesz przeżyć niesamowite emocje towarzyszące udziałowi w najbardziej niebezpiecznym wyścigu świata? Pobierz grę Dakar 18 i rozpocznij swoją przygodę!

Wszystkie pojazdy, jakie gracz dostaje do swojej dyspozycji podzielone zostały na pięć kategorii, od quadów i motocykli po samochody ciężarowe. Tylko od prowadzącego rozgrywkę zależy, który rodzaj wybierze. Dodatkowym smaczkiem w grze Dakar 18 jest to, że posiada ona licencję Amaury Sport Organisation. Oznacza to, że każdy z dostępnych w grze pojazdów istnieje w świecie realnym i brał udział w rajdzie Dakar.

Dakar 18 Pobierz grę na PC

Dakar 18 download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5-2400s 2.5 GHz / AMD FX-6100 3.3 GHz / Core i3-7340
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Grafika: NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD HD 7870 / 2 GB VRAM
  • Miejsce na dysku: 35 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

  • Free Download Dakar 18 Crack Chomikuj
  • Pobierz Dakar 18 Torrent Pebx
  • SKIDROW Dakar 18 Free Download
  • PROPHET Dakar 18 Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *