Dark Souls III Ashes of Ariandel Download

Gra Dark Souls III: Ashes of Ariandel jest pierwszym dodatkiem do gry Dark Souls III, który ukaże się już 25 października. Wersja została stworzona na komputery. Producentem jest również FromSoftware, który był odpowiedzialny wcześniej za podstawę gry. Wydawcą zagranicznym jest Bandai Namco Entertainment, a w Polsce Cenega S.A. Dlaczego warto w nią zagrać? Co nowego przynosi dodatek? W tej części trafiamy do całkiem nowej, nieznanej krainy, którą zowie się Ariandel. Stajemy tak przed kolejnymi tajemnicami, które musimy rozwiązać; nowi przeciwnicy, których musimy pokonać; nowi bossowie chcący nas zabić. Mamy tutaj do dyspozycji nowe, fantastyczne wyposażenie, bronie oraz zaklęcia. Dzięki nim można poczuć się naprawdę niepokonanie. Co więcej, dostajemy specjalną mapę do potyczek PvP nazwaną przez twórców Hollow Arena.

Dark Souls III Ashes of Ariandel Download DLC

Dark Souls III Ashes of Ariandel Pobierz

Pobierz za Darmo!

Gra Dark Souls III: Ashes of Ariandel należy do RPG oraz TPP (czyli patrzymy z perspektywy trzecioosobowej). Jest to gra fantasy oraz akcji. Przede wszystkim stworzoną ją z myślą o trybie gry single, ale dzięki połączeniu internetowym można przenieść rozgrywkę na zupełnie inny poziom w postaci gry w kilka osób. Pobierz grę Dark Souls III Ashes of Ariandel Download i przenieś się z przyjaciółmi do Ariandel, w którym będziecie musieli wykonać zadania pozornie nie do wypełnienia!

Jeśli chodzi o mechanikę, to rozgrywka w Dark Souls III: Ashes of Ariandel nie różni się właściwie niczym w porównaniu do „podstawki”. To akurat duża zaleta, gdyż dodatek nie powinien mieć zupełnie innego charakteru niż podstawowa wersja. Powinien go dopełniać, a nie wprowadzać zupełnie inny świat. Dziwne byłoby, gdyby do zręcznościówki dodano dodatek, w którym trzeba byłoby rozwiązywać zagadki logiczne. Dark Souls III: Ashes of Ariandel to nadal wymagające RPG akcji, które pozwala na sprawdzenie swoich umiejętności, odwagi oraz refleksu. Tutaj każdy przeciwnik stanowi poważne zagrożenie i tylko od nas zależy, czy podołamy kolejnemu zadaniu. Nie da się ukryć, że Dark Souls III: Ashes of Ariandel to potężna dawka dobrej zabawy i mrocznego klimatu. Pobierz Dark Souls III Ashes of Ariandel Download i poznaj nowe miejsca, które wyglądają zupełnie inaczej niż może się wydawać na pierwszy rzut oka. Eksploruj Ariandel i poczuj się niepokonany!

Co warte zauważenia, cały dodatek prezentuje nam kolejne odcinki pewnej historii, nieodzownie połączonej z podstawową wersją. Dzięki niemu możemy głębiej poznać świat i opowieść całej serii Dark Souls, wydawanej od 2011 roku. Rozmawiamy z kolejnymi bohaterami, czytamy opisów poszczególnych przedmiotów czy miejsc, które odkrywamy po drodze. W dodatku też znajdziemy przerywniki filmowe, które w tej serii stanowią fantastyczny rarytas.

Pobierz grę Dark Souls III Ashes of Ariandel Download i okryj nowe oblicze kultowej już gry Dark Souls. Zobacz, co się zmieniło; co zostało zmodernizowane; co dodano w dodatku. Bez wątpienia warto poświęcić chwilę, która najpewniej zamieni się w co najmniej kilka godzin, na poznanie Dark Souls III: Ashes of Ariandel. Rozwijaj swojego bohatera, trenuj go, aby być niepokonanym. Zwiększaj swoje zdolności obrony i ataku, aby móc pokonać każdego bossa czy innego przeciwnika, który stanie Ci na drodze.

Dark Souls III Ashes of Ariandel Pobierz PC

Dark Souls III Ashes of Ariandel Download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Dark Souls III Ashes of Ariandel Torrent
  • Chomikuj Dark Souls III Ashes of Ariandel Pobierz dodatek
  • Exsite Dark Souls III Ashes of Ariandel Free Download
  • Pebx Dark Souls III Ashes of Ariandel PC Download DLC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *