Dark Souls: Remastered Download

Platformy: PC, PS4, XONE, Nintendo Switch

Producent: FromSoftware / QLOC


Wydawca: Bandai Namco Entertainment


Data premiery: 24 maj 2018


Tryb gry: single / multiplayer


Tryb multiplayer: Internet


Liczba graczy: 1-6

Gatunek: RPG, TPP, fantasy, reedycje/remastery/remaki, kooperacja, RPG akcji, soulslike

Języki: Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Portuguese-Brazil, Russian, Japanese, Korean, Chinese Simplified

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 12874 razy

Waga: 6.34GB

Ocena użytkowników: 4,4/5

Wymagania sprzętowe Dark Souls: Remastered:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD Ryzen 3 1300X 3.5 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon HD 7870
 • Miejsce na dysku: 8 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-4790K 4.0 GHz / AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon R9 290X
 • Miejsce na dysku: 8 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit

Dark Souls: Remastered jest ulepszoną wersją wydanej w 2011 gry Dark Souls. Produkcja ulepszona została niemal wyłącznie pod względem oprawy wizualnej, która ulegała znacznemu dopracowaniu. Wydaniem tytułu zajęła się firma Bandai Namco Entertainment. Producentami gry są FromSoftware oraz QLOC.

Dark Souls: Remastered Download pełna wersja

Dark Souls: Remastered pobierz Ściągnij Grę!

Mechanika

Zremasterowana wersja Dark Souls to RPG akcji. Historia rozgrywa się w świecie dark fantasy, przypominającego nieco serię Berserk Kentaro Miury. Obszar gry pozwala na płynne przejścia między sporymi połaciami terenu oraz poszczególnymi strefami, dzięki czemu gracz może dotrzeć do niemal każdego miejsca widocznego na ekranie. W ten sposób twórcom udało się stworzyć bardziej skomplikowane, rozciągające się w pionie i poziomie lokacje, a także zwiększyć rolę eksploracji w rozgrywce. Jeżeli jesteś miłośnikiem opuszczonych podziemi i mrocznych zamków, pobierz za darmo Dark Souls: Remastered PC Download i spróbuj swoich sił w ich zwiedzaniu. W produkcji zastosowano model rozgrywki nieodbiegający od tego znanego z Demon’s Souls.

Rozgrywka

Gracz rozpoczyna zabawę od stworzenia własnej postaci. Ma do wyboru imię, wygląd oraz płeć, a także klasę. Każdego bohatera rozwinąć można w dowolny sposób, w związku z czym nie jest konieczne sugerowanie się określonymi wytycznymi. Jeżeli chcesz wcielić się w nieustraszonego wojownika, ściągnij Dark Souls: Remastered free Download i stwórz własną postać.

Podczas zabawy bohater wykorzystywać może wiele typów broni, które posiadają unikalne rodzaje ataków. Dużo zależy od umiejętności bohatera, a także sposobu w jaki dzierży broń. Twórcy zdecydowali się na usprawnienie silnika fizycznego, który bardzo często ułatwia utrzymanie przewagi nad wrogiem. Postać gracza może też władać zaklęciami, cudami oraz innymi magicznymi zdolnościami. Źródłem zbierania punktów doświadczenia są zbierane od pokonanych przeciwników dusze, służące także jako środek płatniczy. Sprawdź także trzecią odsłonę serii Dark Souls 3 pobierz za darmo.

Tryby gry i strona techniczna

Rozgrywka kooperacyjna odgrywa dużą rolę w Dark Souls, podobnie jak współzawodnictwo. Gracz dowiaduje się więcej o świecie gry dzięki możliwości oglądania zmagań innych graczy oraz czytania zamieszczanych przez nich wiadomości. Na swoje losy wpływ mają wszystkie istoty zamieszkujące świat Dark Souls, czym tytuł przypomina  pod względem klimatu stare RPG-i w rodzaju Dragon Quest.

Jeżeli chcesz wymieniać się doświadczeniem z graczami, pobierz odmłodzoną wersję gry i weź udział w intensywnej zabawie. Pod względem oprawy graficznej, odnowiona wersja gry oferuje poprawioną animację oraz tektury w wysokiej rozdzielczości. Najmocniejsze komputery i konsole pozwalają na uruchomienie produkcji w 60 klatkach na sekundę oraz rozdzielczości 4K. Dark Souls: Remastered jet również pierwszą w historii cyklu pełnoprawną produkcją mobilną, ponieważ tytuł przeznaczony został między innymi na Switcha. Może być uruchomiony w trybie stacjonarnym w rozdzielczości 1080p, a w wersji przenośnej 720p, z uwagi na ograniczenia ekranu. Każda z wersji powala na dostęp do trybu multiplayer w trybie dla maksymalnie sześciu graczy.

Dark Souls: Remastered Pobierz CODEX

Dark Souls: Remastered download Pobierz Grę!

 • Prophet PC Dark Souls Remastered Skidrow
 • Pebx free Dark Souls Remastered za darmo Pobierz
 • Warez-bb Dark Souls RemasteredCracked-3dm
 • Do pobrania Dark Souls Remastered Codex

crack codex 3dm

Komentarze odwiedzających
 1. aldik

Dodaj swój Komentarz