Dark Souls: Remastered Download

Dark Souls: Remastered jest ulepszoną wersją wydanej w 2011 gry Dark Souls. Produkcja ulepszona została niemal wyłącznie pod względem oprawy wizualnej, która ulegała znacznemu dopracowaniu. Wydaniem tytułu zajęła się firma Bandai Namco Entertainment.

Dark Souls: Remastered Download pełna wersja

Prophet Dark Souls Remastered cracked

Pobierz za Darmo!

Mechanika w grze Dark Souls: Remastered

Zremasterowana wersja Dark Souls to RPG akcji. Historia rozgrywa się w świecie dark fantasy, przypominającego nieco serię Berserk Kentaro Miury. Obszar gry pozwala na płynne przejścia między sporymi połaciami terenu oraz poszczególnymi strefami, dzięki czemu gracz może dotrzeć do niemal każdego miejsca widocznego na ekranie. W ten sposób twórcom udało się stworzyć bardziej skomplikowane, rozciągające się w pionie i poziomie lokacje, a także zwiększyć rolę eksploracji w rozgrywce. Jeżeli jesteś miłośnikiem opuszczonych podziemi i mrocznych zamków, pobierz Dark Souls: Remastered Download i spróbuj swoich sił w ich zwiedzaniu. W produkcji zastosowano model rozgrywki nieodbiegający od tego znanego z Demon’s Souls.

Rozgrywka w Dark Souls: Remastered

Gracz rozpoczyna zabawę od stworzenia własnej postaci. Ma do wyboru imię, wygląd oraz płeć, a także klasę. Każdego bohatera rozwinąć można w dowolny sposób, w związku z czym nie jest konieczne sugerowanie się określonymi wytycznymi. Jeżeli chcesz wcielić się w nieustraszonego wojownika, pobierz Dark Souls: Remastered Download i stwórz własną postać. Podczas zabawy bohater wykorzystywać może wiele typów broni, które posiadają unikalne rodzaje ataków. Dużo zależy od umiejętności bohatera, a także sposobu w jaki dzierży broń. Twórcy zdecydowali się na usprawnienie silnika fizycznego, który bardzo często ułatwia utrzymanie przewagi nad wrogiem. Postać gracza może też władać zaklęciami, cudami oraz innymi magicznymi zdolnościami. Źródłem zbierania punktów doświadczenia są zbierane od pokonanych przeciwników dusze, służące także jako środek płatniczy.

Tryby gry i strona techniczna gry Dark Souls: Remastered

Rozgrywka kooperacyjna odgrywa dużą rolę w Dark Souls, podobnie jak współzawodnictwo. Gracz dowiaduje się więcej o świecie gry dzięki możliwości oglądania zmagań innych graczy oraz czytania zamieszczanych przez nich wiadomości. Na swoje losy wpływ mają wszystkie istoty zamieszkujące świat Dark Souls, czym tytuł przypomina  pod względem klimatu stare RPG-i w rodzaju Dragon Quest. Jeżeli chcesz wymieniać się doświadczeniem z graczami, pobierz Dark Souls: Remastered Download i weź udział w intensywnej zabawie. Pod względem oprawy graficznej, odnowiona wersja gry oferuje poprawioną animację oraz tektury w wysokiej rozdzielczości. Najmocniejsze komputery i konsole pozwalają na uruchomienie produkcji w 60 klatkach na sekundę oraz rozdzielczości 4K. Dark Souls: Remastered jet również pierwszą w historii cyklu pełnoprawną produkcją mobilną, ponieważ tytuł przeznaczony został między innymi na Switcha. Może być uruchomiony w trybie stacjonarnym w rozdzielczości 1080p, a w wersji przenośnej 720p, z uwagi na ograniczenia ekranu. Każda z wersji powala na dostęp do trybu multiplayer w trybie dla maksymalnie sześciu graczy.

Dark Souls: Remastered Pobierz CODEX

Dark Souls: Remastered reloaded

Pobierz za Darmo!

  • Prophet PC Dark Souls Remastered Skidrow
  • Pebx free Dark Souls Remastered za darmo Pobierz
  • Warez-bb Dark Souls RemasteredCracked-3dm
  • Do pobrania Dark Souls Remastered Codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *