Outward Download

Outward to gra fantasy, która toczy się w otwartym świecie. Jest producentem jest Nine Dots Studios, a wydawcą Deep Silver / Koch Media. Premiera planowana jest na 26 marca 2019 roku. Gra będzie dostępna na PC, PS4, a także XONE. Z pewnością przypadnie ona do gustu miłośnikom produkcji RPG.

W Outward możemy stać się uczestnikiem jednej z czterech frakcji rywalizujących między sobą. W każdym przypadku wcielamy się w rolę zupełnie innego bohatera. Każdy wątek fabularny przebiega zupełnie inaczej, dzięki czemu możemy poznać grę w czterech różnych odsłonach. W zależności od wybranej postaci mamy do dyspozycji inne ścieżki rozwoju.

Outward Pobierz w Pełnej Wersji PC

Outward download Ściągnij Grę!

Rozgrywka toczy się w magicznym miasteczku o nazwie Aurai. Jest ono przepełnione przerażającymi potworami, z którymi musimy się oczywiście zmierzyć. Największą dostępną frakcją, do której morzymy dołączyć jest Kolektyw Błękitnej Komnaty. Składa się on z dużej ilości mniej znaczących klanów.

Masz ochotę stać się członkiem Bohaterskiego Królestwa Levant? Pobierz grę Outward Download i stań się prawdziwym wybawcą ludzkości. Frakcja ta zdobyła sympatię społeczności głównie z uwagi na wspaniałomyślne obietnice. Rządy miały stać się sprawiedliwe i uczciwe, a podatki obniżone.

Do wyboru mamy również frakcję religijną o nazwie Święta Misja Elatt. Możemy także dołączyć do grupy naukowców oraz handlowców – są to Soroboreanowie. Wybór zależy wyłącznie od tego, na jaki typ rozgrywki mamy ochotę. W każdym przypadku możemy liczyć na zupełni inne przygody i wyzwania.

Pragniesz stać się poszukiwaczem przygód? Pobierz na PC Outward free Download i poprowadź swoją postać, aż do emerytury. Zabawa nie kończy się jednak na śmierci naszego bohatera. Umiejętności, czy też ekwipunek może zostać przekazany następnemu pokoleniu, co czyni rozgrywkę niezwykle ekscytującą. Podobną grą jest Biomutant.

Plusem Outward jest to, że możemy swobodnie odkrywać świat. To gracz decyduje o tym, jakie miejsce odwiedzi. Należy pamiętać, że na każdym kroku czeka na nas nieprzyjaciel. Musimy więc zachować czujność. Warto wspomnieć, że warunki otoczenia są zmienne. Producenci zadbali nawet o pory roku.

Ciekawym jest, że w Outward nie ma możliwości ręcznego zapisania gry. Zapisuje się ona w sposób automatyczny, co oznacza, że gracz nie może manipulować wydarzeniami. Każda porażka jest nieodwracalna i ma bezpośredni wpływ na dalsze losy naszej postaci. Nie możemy również powtarzać realizacji wyzwań.

Przegrana z wrogiem nie jest tutaj równoznaczna ze śmiercią. Nasza postać po prostu zostania ogłuszona. Może ona zostać okradziona z ekwipunku. Ponadto nasz bohater może trafić do niewoli. Wszystko zależy od skali starcia. Podczas walki mamy do dyspozycji różnorodną broń.

W Outward każda postać zapewnia inny typ ataków. Podczas walki musimy jednak wykazać się sporą zręcznością. Wygrana wymaga więc wprawy. Możemy również skorzystać z magii, jednak wymaga to od nas zgromadzenia konkretnych składników. W grze występuje również motyw survivalowy. Musimy np. gromadzić jedzenie, czy też uczyć się rzemiosła. Wszystko po to, aby przetrwać w ciężkich warunkach.

Outward Download – gra na PC

Outward pobierz PC Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5-750 2.66 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Grafika: 1 GB GeForce GTS 450 lub lepsza
  • Miejsce na dysku: 15 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10

  • Pobierz za darmo Outward crack Chomikuj
  • Free Download Outward torrent Pebx
  • Gra Outward do pobrania na PC
  • CODEX Outward free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *