DayZ Download

Platformy:  PC, PS4, XONE
Producent:
 

Bohemia Interactive Studio


Wydawca:
 

Bohemia Interactive Studio


Data premiery:
 

13 grudzień 2018


Tryb gry:
 

massive online multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Gatunek:  Akcji, FPP, TPP, zombie, postapokalipsa, sandbox, survival, MMO, crafting, Xbox Game Pass

Języki:  Polski, Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Czeski, Rosyjski, Chiński uproszczony, Chiński tradycyjny, Japoński, Portugalski brazylijski

Pełna Wersja + Crack

DayZ Livonia Edition

Polska wersja językowa

Pobrano 6855 razy

Waga: 11.83 GB

Ocena użytkowników: 4,2/5

Wymagania sprzętowe DayZ:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-4430 3.0 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon R9 270X
 • Miejsce na dysku: 16 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8.1 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-6600K 3.5 GHz / AMD Ryzen 5 1600X 3.6 GHz
 • Pamięć: 12 GB RAM
 • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB Radeon RX 580
 • Miejsce na dysku: 25 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

DayZ to produkcja czeskiego studia Bochemia Interactive, która opiera się na dobrze wszystkim znanym motywie przetrwania w warunkach inwazji zombie. Całość jest utrzymana w konwencji ciekawego MMO i – co równie interesujące – stanowi rozwinięcie moda do niezwykle popularnej gry Arma II. Data premiery to 13 grudzień 2018 na PC.

DayZ Pobierz grę na PC

DayZ download Ściągnij Grę!

Mechanika gry

DayZ to pozycja, która – podobnie jak i cała Arma – przenosi nas w okolice Czarnorusi. W tym fikcyjnym, postkomunistycznym kraju, prowadzimy zwykle starcia pomiędzy poszczególnymi armiami. W DayZ sytuacja ulega diametralnej zmianie. Odtąd przeciwnikiem nie są wojska obcego kraju, lecz… żywe trupy, w które zresztą zamieniła się większość lokalnej populacji. Jeśli i Ty chcesz stanąć naprzeciwko całej armii zombie, pobierz za darmo DayZ Download i przekonaj się, jak w takich warunkach sprawdzi się dobrze znane z Arma II uzbrojenie.

Rozgrywka w DayZ rozpoczyna się od wykreowania bohatera, którego postać jest zapisana na głównym serwerze. Dlatego niezależnie od wybranego serwera, grę rozpoczynamy zawsze tam, gdzie ją ostatnio zakończyliśmy. Takie rozwiązanie jest zresztą bardzo wygodne dla gracza. Celem rozgrywki jest jak najdłuższe przeżycie w warunkach silnego oddziaływania nieprzyjaciela, bądź jak wolą inni – hord żywych trupów. W tym celu możemy wykorzystać stale urozmaicaną i ulepszaną broń, której właściwości niszczące możemy zwiększać dzięki przedmiotom znalezionym na planszy.

DayZ charakteryzuje się bardzo złożoną, otwartą wręcz rozgrywką. Zadania przypisane do poszczególnych dni są bardzo zróżnicowane i najczęściej wynikają ze zmiennej sytuacji na planszy. Przetrwania w tak niegościnnych warunkach nie ułatwia fakt, że stale musimy dbać o odpowiednią dietę, zawierającą odpowiednie dawki poszczególnych składników odżywczych. Jeśli chcesz przekonać się jakie to trudne, ściągnij DayZ free Download. Już po kilku dniach okaże się, że przygotowanie pełnowartościowego posiłku graniczy w tej grze z cudem.

Interfejs gry

Interfejs w DayZ jest skonstruowany w ten sposób, by jak najlepiej odwzorować charakter prawdziwej walki o przetrwanie. Ta zaś jest bardzo trudna i – co więcej – jej przegranie wiąże się z koniecznością zbierania zapasów od nowa. Polecamy również Resident Evil 2 pobierz.

W DayZ żywe trupy nie są jedynym zagrożeniem. Tak naprawdę, największym z nich są inni ludzie, którzy w każdej chwili mogą z oddanych sojuszników, przerodzić się w prawdziwych zdrajców. Przeżycie w pojedynkę jest w DayZ bardzo trudne, dlatego tak ważne jest, by w tych warunkach znaleźć jakiegokolwiek sprzymierzeńca. Jeśli i Ciebie pociągają takie klimaty, pobierz grę DayZ PC Download i doświadcz realistycznej walki o przetrwanie.

Tryby gry

Gra jest dostępna wyłącznie w trybie multiplayer. Do jej prawidłowego funkcjonowania, jest więc potrzebne stabilne połączenie internetowe.

DayZ Download – Pełna Wersja gry o Zombie

DayZ pobierz Pobierz Grę!

 • Pobierz DayZ cracked chomikuj
 • Free Download DayZ Torrent Pebx
 • Gra DayZ Pobierz za darmo
 • CODEX DayZ free Download

crack DARKSiDERS

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *