Dead Cells Download

Platformy:  PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:
 

Motion Twin


Wydawca:
 

Motion Twin


Data premiery:
 

7 sierpień 2018


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Akcji, platformówki, roguelike, elementy RPG, 2D, metroidvania, indie, Xbox Game Pass, EA Play

Języki:  Polski (spolszczenie), English, French, Italian, German, Spanish, Portuguese, Turkish, Russian, Korean, Japanese, Chinese Simplified, Chinese Traditional

Pełna Wersja + Crack

Dead Cells The Complete + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 6988 razy

Waga: 1.12GB

Ocena użytkowników: 4,6/5

Wymagania sprzętowe Dead Cells:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5 2.6 GHz
 • Pamięć: 2 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTS 450 / Radeon HD 5750
 • Miejsce na dysku: 500 MB HDD
 • System operacyjny: Windows 7
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5 3.0 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 460 / Radeon HD 7800
 • Miejsce na dysku: 500 MB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10

Dead Cells to gra przygodowa, w której poznajemy zakamarki upiornego zamczyska i próbujemy rozwikłać jego tajemnice. Deweloperem gry jest francuska firma Motion Twins. Tytuł odpowiada wymaganiom platformy PC Windows. Widoczne są tu wpływy metroidvania (gracz przemierza złożone lokacje tworzące wspólną wirtualną płaszczyznę) oraz roquelike’ów (gry kojarzone z uproszczoną formą i rozbudowaną charakterystyką postaci). Data premiery 7 sierpień 2018.

Jak typowa gra akcji, Dead Cells polega na eliminowaniu wirtualnych przeciwników, ale nie tylko, bo mamy tu do roboty dużo więcej niż na pierwszy rzut oka się wydaje. Poziom gry klasyfikowany jest jako trudny, a-co ważne- śmierć naszego bohatera oznacza konieczność przechodzenia gry od nowa. To z pewnością dodatkowa motywacja do tego, by naprawdę się postarać. Jeżeli ty też chcesz sprawdzić swoje siły w starciu z wrogami w tajemniczej budowli, pobierz Dead Cells download i zagraj dzisiaj w niesamowitą grę.

Dead Cells Download – do pobrania na PC

Dead Cells pobierz gre Ściągnij Grę!

Szczegóły techniczne rozgrywki

Obraz gry obserwujemy z bocznego najazdu kamery. Mamy do czynienia z rozmaitymi lokacjami, jak zamkowe komnaty czy podziemia, lecz ich udostępnianiem nie rządzi żadna chronologia ani linearny porządek. W grze występuje system przejść i skrótów, które przenoszą nas nagle w zupełnie inne przestrzenie. Ten element suspensu determinuje dynamikę rozgrywki i sprawia, że jest bardziej nieprzewidywalna, a co za tym idzie również bardziej emocjonująca. Dostępny jest spory arsenał broni oraz możliwość doskonalenia postaci.

Kształtowanie w swoim bohaterze konkretnych cech może zaprocentować wyjściem obronną ręką z trudnej sytuacji. Warto za wszelką cenę utrzymać bohatera przy życiu, ponieważ nie każdy lubi przystępować do rozgrywki od nowa, choć to z kolei wiąże się każdorazowo z odblokowywaniem nowych formuł i schematów gry, więc można także mówić o pewnych korzyściach wynikających ze śmierci postaci. Zasadniczo jednak korzyści te nie są współmierne z satysfakcją związaną z przejściem całej rozgrywki. Jeżeli lubisz zagadki i łamigłówki, podejmij wyzwanie. Pobierz za darmo Dead Cells PC download, usiądź wygodnie przed komputerem i spędź miło czas. Podobną grą jest Sunless Skies pobierz.

Jak nie zginąć?

Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta. Trzeba zaznajomić się z technikami gry oraz jej specyficznym charakterem. Należy również wyciągać logiczne wnioski z rozmów przeprowadzanych z napotkanymi osobami. Przy czym nawet zachowanie należytej staranności nie gwarantuje jeszcze przetrwania w tym wyimaginowanym i mrocznym świecie. Czujność i zasada ograniczonego zaufania to podstawa. Nikt jednak nie obiecywał, że będzie łatwo- i o to przecież chodzi! Jeśli chcesz poczuć na karku ten dreszczyk grozy i sprawdzić granice własnego strachu, ściągnij Dead Cells free download, a na pewno nie pożałujesz!

Uniwersalne zdolności

W grze przydają się umiejętności istotne w wielu podobnych produkcjach. Przede wszystkim odwaga, umiejętność kojarzenia i łączenia faktów, koncentracja, nieco sprytu i sporo zapału. Warto zatem te zdolności w sobie pielęgnować. Gra z pewnością jest wciągająca i warta zainteresowania. Może przypaść do gustu odbiorcom w różnym wieku, także tym, którzy do tej pory nie byli zagorzałymi fanami gatunku.

Dead Cells Pobierz reloaded PC

Dead Cells Download Pobierz Grę!

 • Skidrow Dead Cells Free Download
 • Steam PC Dead Cells Torrent
 • Cracked Dead Cells 3DM do pobrania
 • Pełna wersja Dead Cells Download PC

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *