Dead Island 2 Download

Dead Island 2 to już kolejna odsłona survivalowej gry zręcznościowej, która stanowi kontynuację entuzjastycznie przyjętych Dead Island oraz Dead Island Riptide. Zmiana nastąpiła na stanowisku dewelopera – za tą część serii odpowiedzialne będzie nie rodzime studio Techland, ale niemiecka grupa Yager Development, znana już graczom ze strzelanki Spec Ops: The Line. Gra pojawi się na platformach PayStation 4, Xbox One oraz PC Windows. Akcja gry osadzona jest w otwartym świecie, co daje graczom bardzo dużo możliwości. Jeśli jesteś fanem poprzednich części tej serii, to kolejna odsłona musi również wpaść w Twoje ręce. Koniecznie pobierz Dead Island 2 pełna wersja i zmierz się z krwiożerczymi zombie!

Dead Island 2 Download PC – do pobrania

Dead Island 2 pobierz

Pobierz za Darmo!

Akcja gry toczy się na kilka miesięcy po zakończeniu poprzedniej części. Niestety ludzkości nie udało się opanować wirusa, który przeobraża ludzi w żywe trupy i zaraza rozprzestrzeniła się na terenie Kalifornii. Rząd Stanów Zjednoczonych postawił stworzyć strefę kwarantanny i podjął decyzję o wykorzystaniu do tego całego wojska. Niestety wewnątrz tej skażonej strefy pozostało wielu ludzi niezarażonych wirusem, którzy odmówili opuszczenia swoich domostw oraz dorobku swojego życia. Ponadto ta zamknięta część kraju stała się prawdziwą mekką dla wszystkich osób poszukujących adrenaliny i mocnych wrażeń. Strefę tą upodobali sobie również różnego rodzaju renegaci, którzy mogą tutaj żyć bez jakichkolwiek, narzuconych im zasad. Podczas kolejnych misji gracze mają możliwość zobaczenia i wspięcia się na tak znane lokacje jak most Golden Gate w San Francisco czy też deptak w Venice Beach w Los Angeles. Wszystkie te lokacje zostały przedstawione z niezwykłą dbałością o nawet najdrobniejsze szczegóły, co może robić na graczach naprawdę ogromne wrażenie. Z punktu widzenia kontynuacji serii, Dead Island 2 to po prostu rozwinięcie zaproponowanych graczom w poprzednich odsłonach rozwiązań.

Akcja gry toczy się w świecie o otwartej strukturze, można go dowolnie zwiedzać i eksplorować dzięki podejmowaniu się kolejnych zadań pobocznych. Grę można obserwować z perspektywy pierwszej osoby. Fabuła skupia się przede wszystkim na toczeniu kolejnych bitew z całymi zastępami odrażających, krwiożerczych żywych trupów za pomocą samodzielnie skonstruowanej broni. System walk ukazanych na ekranie jest bardzo brutalny, do czego gracze już przyzwyczaili się przy poprzednich częściach serii. Nie ma tutaj ani wyraźnego początku czy też końca rozgrywki, dlatego bohater może swobodnie podejmować się kolejnych misji. Jeśli gry z zombie w roli głównej stanowią dla Ciebie doskonałą rozrywkę, to ten tytuł na pewno Cię nie zawiedzie. Pobierz Dead Island 2 Download i wciel się w rolę głównego bohatera, którego sensem życia jest zabijanie tych krwiożerczych stworów.

Gra została zaprojektowana i opracowana na bazie silnika Unreal Engine 4, który zapewnia doskonałą oprawę graficzną oraz świetną mechanikę. Główną atrakcją jest tutaj tryb multiplayer, który pozwala na prowadzenie rozgrywki w osiem osób na raz – mogą oni zarówno współpracować ze sobą lub konkurować. Dostępne w grze postacie zostały z góry podzielone przez autorów na kilka klas, co pozwala graczom na dopasowanie postaci do własnego stylu gry. Jeśli uwielbiasz gry o charakterze survivalowym z wyraźnym akcentem zombie w tle, to ten tytuł będzie dla Ciebie idealny. Koniecznie pobierz Dead Island 2 Download, wciel się w rolę myśliwego i zapoluj na całe hordy odrażających zombie!

Dead Island 2 Pobierz pełna wersja

Dead Island 2 download

Pobierz za Darmo!

  • Codex Dead Island 2 Pobierz za darmo
  • Steam Download Dead Island 2 Crack Exsite
  • Pełna wersja Dead Island 2 Torrent Chomikuj
  • Pebx Dead Island 2 do pobrania PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *