Dead Island Definitive Collection Download

Platformy: PC, PS4, XONE
Producent:

Techland


Wydawca:

Deep Silver / Koch Media


Wydawca PL:

Techland


Data premiery:

31 maj 2016


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Gatunek: Akcji, FPP, zombie, postapokalipsa, elementy RPG, pakiet, reedycje/remastery/remaki, kooperacja, crafting

Języki: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, czeski, rosyjski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 7209 razy

Waga: 6.82 GB

Ocena użytkowników: 3.3/5

Wymagania sprzętowe Dead Island: Definitive Collection:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-2500 3.3 GHz/AMD FX-8320 3.5 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 560/Radeon HD 6870
 • Miejsce na dysku: 10 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Core i5-4670K 3.4 GHz/AMD FX-8350 4.0 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 780/Radeon R9 290
 • Miejsce na dysku: 10 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 64-bit

O tym, że Polacy mogą tworzyć naprawdę dobre gry, nie trzeba wcale nikogo przekonywać. Przykład studia Techland i stworzonej przezeń gry Dead Island: Definitive Collection, świadczy o tym, że na naszym rynku gier nie jest wcale tak źle.

Kilka słów o grze Dead Island: Definitive Collection.

Dead Island: Definitive Collection, to pakiet kilku, zremasterowanych gier. W jego skład, wchodzą dwie pozycje Dead Island i Dead Island Reptide. Oczywiście nie oznacza to, że gier tych nie można kupić „pojedynczo”. Niemniej, z pakietu ucieszą się pewnie wszyscy fani serii.

Dead Island Definitive Collection Download

Dead Island Definitive Collection pobierz Ściągnij Grę!

Fabuła gry

Fabuła gry Dead Island: Definitive Collection jest dosyć prosta. Naszym celem, jest przeżycie na wyspie opanowanej przez krwiożercze zombie. W pierwszej z gier wchodzących w skład wspomnianego pakietu, pojawiamy się na wyspie Banoi, gdzie wcielamy się w rolę jednej z czterech walczących o przetrwanie postaci. W drugiej grze, różnica obejmuje tylko wyspę, na której akcja gry zostaje umiejscowiona. Również i tu, odgrywana przez nas postać staje naprzeciw setkom dzikich zombie. Jeśli więc chcecie koniecznie sprawdzić, jak to jest być jedynym żywym wśród setek (nie)umarłych, koniecznie pobierzcie grę Dead Island Definitive Collection Download z naszego serwisu internetowego.

Mechanika gry

Dead Island: Definitive Collection, to (nie)zwyczajna, pierwszoplanowa gra akcji. Naszym celem, jest nie tylko samo przetrwanie na wyspie opanowanej przez krwiożercze zombie, ale również wykorzystanie jej zasobów w celu jeszcze efektywniejszej walki z nimi. Rolą naszych bohaterów, będzie więc nie tylko walka z krwiożerczymi postaciami, ale też dokładna eksploracja terenu. Walka z przeciwnikami, ma miejsce za pomocą broni białej. Zresztą możemy ją dowolnie udoskonalać, w zależności od potrzeb i materiałów znalezionych na wyspie. Sprawdź drugą część Dead Island 2.

Rozgrywka, przez cały czas utrzymuje gracza w pełnym napięciu. Do końca nie wiemy, z której strony zostaniemy zaatakowani przez przerażające postacie (nie)umarłych. W każdej chwili czekamy na atak i – praktycznie przez całą rozgrywkę – przygotowujemy się do jego odparcia. Tym samym, Dead Island: Definitive Collection nie jest wyłącznie prostą grą akcji z elementami horroru, ale również ciekawą pozycją, wprowadzającą do rozgrywki elementy survivalu. Każdy, kto przynajmniej raz chciał poczuć smak survivalowych wypraw, koniecznie musi pobrać Dead Island Definitive Collection Download i zainstalować ją na swoim sprzęcie.

Kilka słów o szacie graficznej Dead Island: Definitive Collection.

Jedną z zalet Dead Island: Definitive Collection jest piękna i dopracowana szata graficzna. Uderza realizm przedstawionych lokacji i postaci, które pojawiają się na naszej drodze. Tym razem, zombie nie przypominają już śmiesznych postaci z japońskich kreskówek, ale najprawdziwsze i przerażające „istoty” z piekła rodem. Wszystko jest zasługą silnika Chrome Engine 6, który nie tylko odpowiada za znacznie lepszą jakość wyświetlanych tekstur, ale również za konkretne szczegóły (np realistyczne cieniowanie, oświetlenie itd). Tym samym, gra sprawia, że czujemy się naprawdę tak, jak gdybyśmy faktycznie wylądowali na wyspie, opanowanej przez straszliwe zombie. Jeśli więc chcecie zobaczyć, jak to naprawdę jest – pobierzecie na Wasze urządzenia grę Dead Island: Definitive Collection. Zapewniamy doskonałą rozrywkę i niesamowite napięcie rodem z dobrego horroru.

Dead Island Definitive Collection Pobierz

Dead Island Definitive Collection Download Pobierz Grę!

 • Free Download Dead Island Definitive Collection Torrent
 • Pobierz Dead Island Definitive Collection Chomikuj
 • Exsite Dead Island Definitive Collection Free Download
 • Pebx Dead Island Definitive Collection Pobierz za darmo
 • Dead Island Definitive Collection Download PC
 • Pełna Wersja Dead Island PC Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.