Dead or Alive 6 Download

Platformy: PC, PS4, XONE
Producent:

Team Ninja / Koei Tecmo


Wydawca:

Koei Tecmo


Data premiery:

1 marzec 2019


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet / wspólny ekran


Liczba graczy:

1-2

Gatunek: Bijatyki, na 2 osoby, podzielony/wspólny ekran

Języki: Polski (spolszczenie), English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Japanese, Korean, Simplified Chinese, Traditional Chinese

Pełna Wersja + Crack

Dead or Alive 6 Digital Deluxe Edition + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 18744 razy

Waga: 18.87GB

Ocena użytkowników: 5/5

Wymagania sprzętowe Dead or Alive 6:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-4690 3.5 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 770
 • Miejsce na dysku: 50 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-8700 3.2 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 1060
 • Miejsce na dysku: 50 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Jeśli jesteś fanem serii Dead or Alive powinna zainteresować Cię kolejna jej odsłona, czyli Dead or Alive 6. Wolne sztuki walki zyskują coraz więcej fanów, a grze zarzucano do tej pory brak realizmu. Dlatego w nowej odsłonie widać prawdziwy wysiłek wojowników, a najbardziej efektowne ciosy pokazywane są w technologii slow motion. Jeśli chcesz zobaczyć na twarzach wojowników krew, pot i zadrapania, pobierz Dead or Alive 6 Download i przekonaj się, na własne oczy jakie ulepszenia zostały wprowadzone do gry. Producent Team Ninja i wydawca Koei Tecmo. Data premiery gry 1 marzec 2019 na platformy PC, PS4, XONE.

Dead or Alive 6 Download – Pełna Wersja PC

Dead or Alive 6 pobierz Pobierz Grę!

Pojedynki na siedmiu poziomach trudności

Często w grach jest kilka poziomów trudności, po przejściu których gra przestaje być atrakcyjna. Twórcy Dead or Alive 6 zadbali, by gra była dostosowana zarówno do graczy, którzy po raz pierwszy zetknęli się z tzw. bijatykami, a także tych, którzy mają już spore doświadczenie w walkach na pięści i efektowne kopniaki. Jeśli chcesz przejść przez wszystkie 7 poziomów w grze, koniecznie pobierz za darmo Dead or Alive 6 PC Download i zdobywaj ze swoim zawodnikiem bądź zawodniczką kolejne areny. Pojedynki podobnie jak w poprzednich wersjach posiadają kilka rund, a zakres każdej walki, a także poziom trudności można ustawić w menu głównym.

Bogata gama zawodników i możliwości w grze

W wersji Dead or Alive 6 do dyspozycji masz jeszcze więcej zawodników. Doskonałą zabawę uzupełnia możliwość doboru stroju zarówno dla zawodniczki, jak i zawodnika. Niemniej jednak starano się by były one bardziej realistyczne pod względem proporcji i ruchów, gdyż takie zarzuty kierowane były w stosunku do poprzednich wersji gry. Widzimy zatem jak nasz zawodnik cierpi po każdym kolejnym starciu, a na jego twarzy i ciele pojawiają się siniaki i rany. Jeśli chcesz spróbować się w uderzeniach typu combo oraz walce na pięści, ściągnij Dead or Alive 6 free Download i przekonaj się czy twój zawodnik pokona drugiego poprzez KO, czyli nokaut. Po zwycięstwie awansujesz na kolejną arenę i mierzysz się z następnym przeciwnikiem. Inną świetną grą tego gatunku jest Soulcalibur VI pobierz.

Dead or Alive 6 – bez podziału na płci

W Dead or Alive 6 każdy może stanąć w szranki z każdym. Nie ma tu podziału na płci, tak więc mężczyźni mogą bić się z kobietami, które w tych pojedynkach wcale nie muszą być słabsze. Muzyka towarzysząca potyczkom podkreśla atmosferę starć, które odbywają się na wielu arenach. Zabawa może odbywać się z podziałem ekranu w trybie mutiplayer bądź przez internet. Stawaj w szranki ze swoimi znajomymi i sprawdzaj możliwości swojego zawodnika. Warto nadmienić, że pomiędzy kolejnymi potyczkami, można trenować swojego zawodnika, aby na kolejną mógł wyjść jeszcze silniejszy i ponownie wygrać, bądź przerwać passę niepowodzeń i zwyciężyć wreszcie w meczu.

Rozgrywkę na najwyższym poziomie w Dead or Alive 6 zapewnia również doskonała grafika, która dostosowana jest do ekranów 4K. Zwolnienia, jak i samo odwzorowanie szczegółów robi duże wrażenie. To pozycja obowiązkowa dla fanów gier na PC z kategorii bijatyki. Taka zabawa dobrze rozładowuje nagromadzone napięcie i stres i dostarcza sporą dawkę adrenaliny, która wraz z każdą kolejną walką jest coraz większa.

Dead or Alive 6 Pobierz grę na PC

Dead or Alive 6 download Pobierz Grę!

 • Pobierz DoA6 Crack Chomikuj
 • Free Download Dead or Alive 6 Torrent Pebx
 • CODEX Dead or Alive 6 Free Download
 • SKIDROW DoA 6 Pobierz za darmo

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.