Descenders Download

Descenders to gra wyścigowa, w której gracze mają okazję spróbować swoich sił w ekstremalnej odmianie kolarstwa górskiego. Tytuł jest dziełem studia RageSquid, mającego na swoim koncie dobrze ocenione Action Henk. Jeżeli jesteś miłośnikiem downhillu, pobierz Descenders Download i spróbuj swoich sił w ekstremalnych wyzwaniach rowerowych. Wydawcą gry jest No More Robots.

Descenders Download – Pełna Wersja PC

Descenders pobierz Ściągnij Grę!

Mechanika w grze Descenders

Podstawą zabawy w grze Descenders są zmagania downhill-owe, polegające na zjeżdżaniu po stromych stokach górskich odpowiednio przygotowanym rowerem. Wynik końcowy wyzwania zależy nie tylko od osiągniętego czasu ukończenia wyścigu, ale również stylu jazdy. Mechanika w Descenders ma charakter zręcznościowy, jednak twórcy zadbali o kilka utrudnień. Gracz musi w trakcie zmagań sprawnie balansować ciałem swojego zawodnika, a także we właściwy sposób manewrować rowerem. Aby wykonać ostry zakręt, kolarz musi odpowiednio przechylić się pod optymalnym kątem. Oddanie skoku wymaga natomiast przeniesienia do tyłu środka ciężkości. Starcia rozgrywają się m.in. na terenach pustynnych, w gęstych lasach czy pośród przysypanych śniegiem wzniesień. Tory generowane są proceduralnie, dzięki czemu gra jest bardziej urozmaicona.

Rozgrywka w grze Descenders

Przed rozpoczęciem pierwszego wyścigu, gracz musi wybrać jeden z trzech zespołów. Drużyny różnią się między sobą obieraną techniką jazdy. Team Enemy ceni sobie umiejętność wykonywania najbardziej widowiskowych trików, Team Arboreal koncentruje się na swobodnej jeździe po dzikich ostępach, natomiast Team Kinetic słynie przede wszystkim z rozwijania największych prędkości. Zadecyduj o celu swoich zmagań i pobierz za darmo Descenders PC Download, aby dołączyć do wybranej ekipy. Podjęta na początku decyzja będzie miała wpływ na uzyskany osprzęt oraz ubiór zawodnika. Dostępne podzespoły są nielicencjonowane, ale wyraźnie widać w nich inspirację kultowymi amortyzatorami i ramami najpopularniejszych firm.

Tryby i kwestie techniczne gry Descenders

Descenders pozwala na grę w pojedynkę, ale znacznie bardziej rozbudowany został tryb rozgrywki dla wielu graczy. Uczestnicy zabawy z całego świata mogą łączyć siły, aby wesprzeć reprezentowany zespół. Walka o reputację drużyny pozwala na uzyskanie najwyższego miejsca w aktualizowanym każdego miesiąca podsumowaniu. Zwycięzcy rankingu mogą nawet liczyć na uzyskanie nagród specjalnych. Dodatkową atrakcją jest możliwość wzięcia udziału w tak zwanym Descenders Overworld, czyli wspólnym treningu. Można wówczas również sprawdzić wyniki uzyskiwane przez innych oraz zobaczyć rankingi światowe. Popularną grą kolarską jest Pro Cycling Manager 2018 pobierz.

Jeżeli lubisz rozbudowane gry wyścigowe traktujące o ekstremalnym kolarstwie, ściągnij Descenders free Download i spróbuj swoich sił we wszystkich dostępnych wariantach rozgrywki. Pod względem oprawy graficznej, tytuł wyróżnia się przede wszystkim realistyczną animacją zawodników biorących udział w zmaganiach. Na uwagę zasługuje także dynamiczny soundtrack, który doskonale pasuje do dynamicznej i wymagającej zabawy downhill-owej.

Descenders Pobierz grę na PC

Descenders download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Grafika: GeForce GTX 550 / 1 GB VRAM
  • Miejsce na dysku: 3 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8
 

  • Pobierz Descenders Crack Chomikuj
  • Free Download Descenders Torrent Pebx
  • CODEX Descenders Free Download
  • PROPHET Descenders Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *