Pro Cycling Manager 2018 Download

Dla fanów wyścigów kolarskich powstał kolejny hit na platformę PC Windows wydany przez firmę Focus Home Interactive. Mowa tutaj oczywiście o Pro Cycling Manager 2018. Gra daje nam możliwość samodzielnej rozgrywki oraz posłużenie się trybem multiplayer. Ta druga opcja pozwala na współdziałanie z maksymalnie piętnastoma innymi graczami. Trójwymiarowa grafika, podobna do tej z poprzednich części kolarskiej sagi, uprzyjemnia chwile spędzone przy grze. Jeżeli tobie też nieobce są klimaty kolarskich zmagań i chcesz poprowadzić swojego zawodnika do zwycięstwa w turnieju, pobierz Pro Cycling Manager 2018 download i bierz się do dzieła! Pozytywne wrażenia gwarantowane! Producentem gry jest Cyanide Studio. Data premiery 28 czerwiec 2018.

Tour de France 2018 / Pro Cycling Manager 2018 Download CODEX

Pro Cycling Manager 2018 pobierz gre Ściągnij Grę!

Szkolenie umiejętności managerskich

Jak w wielu innych grach tego typu, stoją przed nami konkretne wyzwania: najogólniej mówiąc musimy doprowadzić naszych zawodników na wyżyny ich kolarskich zdolności. Trzeba zatem zadbać o wiele różnych czynników, które mają decydujący wpływ na końcowy sukces. W grze co prawda nie wcielamy się bezpośrednio w konkretnego zawodnika, lecz dbamy o jego indywidualny trening oraz obecność profesjonalnego sztabu szkoleniowego. Pozyskujemy także sponsorów oraz dbamy o to, by kariera naszego zawodnika zmierzała we właściwą stronę.

Praca managera polega także na ustalaniu taktyki na cały sezon oraz pojedyncze wyścigi. Dzięki żmudnej pracy, wytrwałości w dążeniu do celu oraz umiejętności planowania, nasz zawodnik będzie mógł swobodnie się rozwijać, by w przyszłości dać nam powód do dumy, jeśli sprawnie wszystkim pokierujemy. Uważasz, że idealnie pasujesz do roli managera? Teraz możesz się o tym przekonać. Pobierz za darmo Pro Cycling Manager 2018 PC Download i pokaż na co cię stać! Być może odkryjesz w sobie powołanie…

Miejsce akcji

Pro Cycling Manager 2018 to zróżnicowane trasy, które nie pozwolą się nudzić. Łącznie jest ich ponad dwieście, więc jest w czym wybierać. Wyścigi podzielone zostały na około pięćset etapów, wśród których największym uznaniem i zainteresowaniem cieszą się sławne zawody Tour de France oraz hiszpańskie zmagania La Vuelta. Jeśli dodatkowo jesteś kolarskim kibicem i nie opuszczasz żadnych zawodów w rzeczywistości, to gra z pewnością spełni twoje oczekiwania. Towarzysz swoim zawodnikom na każdym kroku i poczuj tę satysfakcję ze zwycięstwa. Ściągnij Tour de France 2018 free download i kreuj sportowe gwiazdy. Jest to godny następca poprzedniej części.

Korzyści z gry

Pomimo faktu, iż w grze nie wcielamy się w samych zawodników, jak w rozgrywkach symulacyjnych, bycie managerem także jest emocjonującą funkcją, która przynosi wiele satysfakcji. Adrenaliny, emocji, rywalizacji i sportowego podenerwowania również nam nie zabraknie, niezależnie od tego, czy siedzimy na rowerze, czy stoimy po drugiej stronie. Na sukces zawodników składa się bowiem także ciężka praca osób postronnych. Gra wyrabia w nas umiejętności analityczne i związane z rozsądnym planowaniem. Wymaga od nas przemyślenia działań i bycia zawsze o krok do przodu. To świetny sposób na odkrycie w sobie zdolności przywódczych, tak cennych w realnym życiu.

Pro Cycling Manager 2018 Pobierz pełna wersja

Pro Cycling Manager 2018 download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Dual Core 2.5 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Grafika: GeForce GT 240 / Radeon HD 5570 / 512 MB VRAM
  • Miejsce na dysku: 11 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
 

  • Skidrow Tour de France 2018 Free Download
  • Steam PC Pro Cycling Manager 2018 Torrent
  • Cracked Pro Cycling Manager 2018 3DM do pobrania
  • Pełna wersja Pro Cycling Manager 2018 Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *