Devil May Cry HD Collection Download

Platformy: PC, PS3, X360, PS4, XONE
Producent:

Capcom


Wydawca:

Capcom


Data premiery:

13 marzec 2018


Tryb gry:

single player


Gatunek: Akcji, TPP, fantasy, hack'and'slash, pakiet, reedycje/remastery/remaki, slasher, urban fantasy

Języki: Polski (spolszczenie), English, French, Italian, German, Spanish, Japanese, Traditional Chinese

Pełna Wersja + Crack

Devil May Cry HD Collection + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 6988 razy

Waga: 10.38GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Devil May Cry HD Collection:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon R7 260X
 • Miejsce na dysku: 12 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-3770 3.4 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 960
 • Miejsce na dysku: 12 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Devil May Cry HD Collection jest kolekcją trzech pierwszych części Devil May Cry. Zestaw zawiera zremasterowane wersje tytułów wydanych przed laty na konsoli PlayStation 2. Opracowana przez firmę Camcom kompilacja początkowo przeznaczona była jedynie na PS3 oraz Xboxa 360, jednak z czasem pojawiły się także wersje na PS4, Xbox One oraz PC Windows. Twórcy zestawu nie ingerowali w mechanikę klasycznych tytułów. Data premiery PC 13 marzec 2018.

Devil May Cry HD Collection Download – Pełna Wersja PC

Devil May Cry, Devil May Cry 2, Devil May Cry 3

Devil May Cry HD Collection pobierz Ściągnij Grę!

Fabuła

Głównym bohaterem tytułów uwzględnionych w kolekcji jest Dante, walczący z siłami ciemności pół demon – pół człowiek. W pierwszej części serii jego celem jest pokonanie władcy podziemnego świata, Mundusa. Sequel to opowieść o walce z biznesmenem Ariusem, który dzięki wskrzeszeniu demona pragnie przejąć władze nad światem. W tej części pojawia się druga grywalna postać, którą jest pomagająca głównemu protagoniście wojowniczka Lucia. Akcja Devil May Cry 3 rozgrywa się natomiast przed wydarzeniami przedstawionymi w pierwszej oraz drugiej części. Opowiada historię przeszłości Dantego oraz jego brata Vergila, a także ich konfliktu. Jeżeli chcesz poznać dzieje niezwykłego bohatera, pobierz za darmo Devil May Cry HD Collection PC Download i poznaj prawdziwie kultową trylogię.

Rozgrywka

Wchodzące w skład kolekcji tytuły to reprezentanci gatunku zwanego slasherem. Każda z produkcji podzielona jest na misje, które pozwalają przede wszystkim na odwiedzanie interesujących lokacji oraz intensywną walkę z przeciwnikami. Gracz musi zmierzyć się nie tylko z pomniejszymi wrogami, ale również potężnymi bossami. Do ich pokonania potrzeba nie tylko zręcznych palców, ale również opanowania zasad złożonego systemu walki oraz niezłego refleksu.

Jeżeli chcesz wziąć udział w niezwykłych starciach, ściągnij Devil May Cry HD Collection free Download i spróbuj swoich sił. Walki rozgrywają się w czasie rzeczywistym. Dante może korzystać z dwóch pistoletów oraz miecza, a także szerokiego zestawu kombosów. Naładowanie specjalnego wskaźnika pozwala dodatkowo na przeistoczenie się w demona. Gracz może również dostosować styl walki do własnych upodobań, wybierając rozwiązania najskuteczniejsze w defensywie lub ofensywie. Podobną grą jest Dynasty Warriors 9 pobierz.

Mechanika i strona techniczna

Akcja wszystkich części obserwowana jest z filmowych ujęć, ponieważ opierają się one na udziale statycznej kamery oraz renderowanych teł. Uzupełnieniem zabawy są nieskomplikowane zagadki i proste sekwencje platformowe. Za wszystkie zmagania system przyznaje graczom punkty, które oceniają stylowość walki, odniesione obrażenia, wykorzystane przedmioty czy czas ukończenia konkretnego etapu. Aby spróbować sowich sił w serii kultowych slasherów, pobierz grę na PC i uzyskaj jak najwięcej punktów. Pod względem oprawy graficznej tytuły przeszły solidne odświeżenie. Wszystkie części kompilacji działają w sześćdziesięciu klatkach na sekundę, a na PlayStation 4 oraz Xbox One uruchomić można je w jakości 1080p. Tryb 4K oferowany jest wyłącznie właścicielom komputerów osobistych.

Devil May Cry HD Collection Pobierz grę na PC

Devil May Cry HD Collection download Pobierz Grę!

 • Pobierz Devil May Cry HD Collection Crack Chomikuj
 • Free Download Devil May Cry HD Collection Torrent Pebx
 • Exsite Devil May Cry HD Collection Pobierz za darmo
 • CODEX Devil May Cry HD Collection Free Download

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.