Devil’s Hunt Download

Platformy:  PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:
 

Layopi Games


Wydawca:
 

1C / Cenega


Data premiery:
 

17 wrzesień 2019


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Akcji, TPP, książki, elementy RPG, beat 'em up, polskie, indie

Języki:  Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Portuguese-Brazil, Simplified Chinese

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 8566 razy

Waga: 15.43GB

Ocena użytkowników: 4,6/5

Wymagania sprzętowe Devil's Hunt:

Minimalne:
  • Procesor: Intel Core i5
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660
  • Miejsce na dysku: 26 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8.1/10

Producent Layopi Games (wydawcy 1C, 1C Entertainment) już we wrześniu 2019 roku zaprezentują nam nową polską grę akcji TPP z elementami RPG o nazwie Devil’s Hunt. Gra zaprojektowana jest na platformę Xbox One, PlayStation 4 oraz Microsoft Windows.

Devil’s Hunt Download pełna wersja

Devil's Hunt pobierz
Ściągnij Grę!

Gracz w głównej mierze będzie brał udział w walce oraz rozwiązywaniu różnorodnych zagadek środowiskowych. Devil's Hunt została opracowana przez niezależne polskie studio prowadzone przez Pawła Leśniaka, który wydał powieść, na podstawie której została stworzona ta gra. Pobierz grę Devil's Hunt download, by wcielić się w piekielnego egzekutora, który podczas swej podróży trafia w sam środek wojny toczonej przez anioły i demony. Grafika jak i soundtrack to zasługa silnika Unreal Engine 4 który był wykorzystywany przy takich produkcjach jak PlayerUnknown’s Battlegrounds.

Główna historia

W grze występuje Desmond Pearce – główny bohater (dwudziestosześciolatek), którego sielankowe życie szybko zmienia się w koszmar. Bohater popełnił samobójstwo, po którym trafił przed oblicze Lucyfera. Ten przerażający władca piekieł stawia bohatera przed wyborem: może on poddać się wiecznym torturom lub też wrócić na ziemię, na której będzie pracował jako egzekutor, którego głównym zadaniem będzie pozyskiwanie grzesznych dusz dla Lucyfera. I właśnie w ten sposób Pearce trafia w sam środek wojny - toczonej przez anioły i demony. I choć nie do końca podoba mu się taki stan rzeczy, to targany przez wewnętrzne rozterki, musi w końcu opowiedzieć się po jednej ze stron konfliktu (dobrej lub złej). Ściągnij za darmo Devil's Hunt download i sam dokonaj wyboru...

Wiele zadań dla głównego bohatera

Cała akcja Devil’s Hunt na PC, PS4 oraz XONE została ukazana z perspektywy trzeciej osoby (tzw. TPP). Na gracza czeka wiele wyzwań. Po pierwsze trafia on do rozmaitych lokacji (podziemia Lucyfera, współczesne Stany Zjednoczone, a nawet starożytne miasto). W trakcie rozgrywki konieczne będzie też rozwiązywanie różnorodnych zagadek środowiskowych, a także walka z przeciwnikami. Wśród głównych wrogów pojawiają się szeregowi adwersarze, ale też potężni bossowie.

W trakcie starć gracz ma możliwość korzystania z szerokiego wachlarza ataków, może też wykorzystywać swoją specjalną mocy. Wraz z rozwojem gry pojawia się możliwość ulepszania, zarówno tych ludzkich, jak i demonicznych zdolności Desmonda. Bardzo ciekawe w grze jest to, że punkty umiejętności można rozdysponować od nowa i to w dowolnym momencie. Pozwala to na dostosowanie się postaci do problemu, któremu stawia czoła w danym momencie gry. By ukończyć grę, konieczne jest zachowanie równowagi pomiędzy dwiema osobowościami głównego bohatera, a to jak się okazuje, wcale nie jest takie proste.

Devil's Hunt Pobierz na PC

Devil's Hunt Download
Ściągnij Grę!

  • Pobierz Devil's Hunt Torrent Pebx
  • Premiera Devil's Hunt Crack Chomikuj
  • Exsite Devil's Hunt Pobierz za darmo

crack Codex, Hoodlum

Komentarze odwiedzających
  1. Hell

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *