Playerunknown’s Battlegrounds Download

PUBG

Platformy: PC, PS4, XONE
Producent:

PUBG Studio


Wydawca:

Bluehole


Data premiery:

21 grudnia 2017


Tryb gry:

multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Liczba graczy:

max 100

Gatunek: Akcji, FPP, TPP, FPS, survival, TPS, funkcje cross-platform, kooperacja, strzelanki, Battle Royale, Xbox Game Pass, gry jako usługa (GaaS)

Języki: polski, angielski, koreański, chiński uproszczony, francuski, niemiecki, hiszpański, arabski, japoński, portugalski, rosyjski, turecki, tajski, włoski, portugalski brazylijski, chiński tradycyjny, ukraiński

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 21769 razy

Waga: 27.91GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Playerunknown's Battlegrounds:

Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-6600K 3.5 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 1060 / 4 GB Radeon RX 580
 • Miejsce na dysku: 30 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit

Playerunknown’s Battlegrounds to stworzona przez studio Bluehole typowa, multiplayerowa strzelanka FPS. Oprócz typowej umiejętności strzelania i podstaw taktyki, gra zawiera w sobie sporo elementów logicznych, przydatnych chociażby podczas konstruowania przeróżnych pułapek. Producentem gry jest PUBG Corporation. Data premiery na PC 20 grudzień 2017.

Playerunknown’s Battlegrounds Download PC

Playerunknown's Battlegrounds pobierz Ściągnij Grę!

Fabuła gry

Fabuła gry przypomina charakterystyczne starcia typu Batlle Royale. W grze zostajemy umieszczeni wraz z grupą innych graczy (produkcja opiera się wyłącznie na trybie multiplayer) na dość dużej lokacji, która – jak łatwo się domyślić – będzie dla nas wszystkich wielkim polem bitwy. Pod tym względem produkcja przypomina w pewnym stopniu słynne Igrzyska Śmierci.

W starciach z innymi przeciwnikami będziemy mogli wykorzystywać zarówno techniki walki wręcz, jak też „polować na nich” za pomocą wymyślnych pułapek. W efekcie, z całego grona ma pozostać tylko jeden gracz. Jeśli więc chcesz poczuć się jak bohaterka Igrzysk Śmierci, pobierz za darmo Playerunknown’s Battlegrounds PC Download. Przekonasz się, jak szybko z łowczego sam możesz stać się ofiarą.

Mechanika gry

Mechanika gry w Playerunknown’s Battlegrounds jest dosyć prosta. Rozpoczynamy grę nie mając praktycznie żadnej broni. Naszym pierwszym celem będzie więc zdobycie odpowiedniego ekwipunku i uzbrojenia, dzięki któremu będziemy mogli stawać w szranki z naszymi przeciwnikami.

Po znalezieniu odpowiednich dla siebie lokacji, będziemy zamiennie albo łowczymi, albo też samą zwierzyną. To od naszej pomysłowości będzie zależeć, czy i jak uda się nam przeżyć. Ciekawostką jest fakt, że z biegiem czasu dostępne pole rozgrywki zaczyna się kurczyć. Jak więc łatwo przewidzieć, gracze będą wręcz skazani na coraz częstszą konfrontację ze sobą, aż do pozostania jednego, żywego zawodnika.

Jak już wspominaliśmy na samym początku, Playerunknown’s Battlegrounds wprowadza do rozgrywki bardzo dużo logiki. Od czasu do czasu, będziemy po prostu zmuszeni do stworzenia całkowicie nowej, pomysłowej broni z tego, co znajdziemy w swoim otoczeniu. Można więc powiedzieć, że PUBG jest typowym survivalem z elementami taktycznymi.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by z biegiem czasu przejmować broń (czy też inne wyposażenie) bezpośrednio od zabitych przeciwników. W Playerunknown’s Battlegrounds świat jest bardzo otwarty i w dużej mierze zależny od działań poszczególnych graczy. Inną tego typu grą jest Battlefield V pobierz.

Jeśli więc kochasz survivale i chciałbyś na własnej skórze sprawdzić, czy poradziłbyś sobie w tak trudnych warunkach, ściągnij Playerunknown’s Battlegrounds free Download Przekonasz się, jak trudna czasem może być walka o przetrwanie. Zwłaszcza, że wokół aż czai się od wrogów, którzy podobnie jak i Ty chcą przetrwać.

Interfejs gry

Pod względem graficznym interfejs gry został dopracowany bardzo szczegółowo. W grze mamy do czynienia z typową narracją pierwszoosobową. Nie przeszkadzało to jednak twórcom gry w urzekaniu nas pięknymi (choć nieco zabójczymi) krajobrazami wchodzącymi w skład naszej lokalizacji.

PUBG / Playerunknown’s Battlegrounds Pobierz – Pełna Wersja

Playerunknown's Battlegrounds download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 • Procesor: Intel Core i3-4340 2×3.6 GHz / AMD FX-6300 3×3.5
 • Pamięć: 6 GB RAM
 • Grafika: GeForce GTX 660 / Radeon HD 7850 / 2 GB VRAM
 • Miejsce na dysku: 30 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
 

 • Free Download Playerunknown’s Battlegrounds Crack Pebx
 • Pobierz Playerunknown’s Battlegrounds Torrent Chomikuj
 • Exsite Playerunknown’s Battlegrounds Pobierz za darmo
 • CODEX Playerunknown’s Battlegrounds Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *