Din’s Legacy Download

Platformy: PC
Producent:

Soldak Entertainment, Inc.


Wydawca:

Soldak Entertainment, Inc.


Data premiery:

28 sierpień 2019


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Gatunek: RPG, fantasy, hack'and'slash, widok izometryczny, indie, kooperacja, RPG akcji

Języki: Polski (spolszczenie), Angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 6955 razy

Waga: 401 MB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Din's Legacy:

Minimalne:
  • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz
  • Pamięć: 512 MB RAM
  • Karta graficzna: Intel HD
  • Miejsce na dysku: 500 MB HDD
  • System operacyjny: Windows XP

Mroczne action RPG to coś, co uwielbia każdy gracz. Dzięki swej wielowymiarowej i rozbudowanej rozgrywce produkcje tego typu potrafią wciągnąć na długie godziny. Nie inaczej jest w przypadku gry niewielkiego studia niezależnego Soldak Entertainment, które stworzyło grę komputerową osadzoną w mrocznym świecie fantasy. Jeśli chcesz wcielić się w wyjątkowego orka, który przemierza niesamowite światy fantastyczne, pobierz Din’s Legacy download, które oferuje rozgrywkę tego typu na najwyższym poziomie. Data premiery zaplanowana na lipiec 2019, natomiast wczesny dostęp na steam jest dostępny od 17 września 2018 na Microsoft Windows PC.

Din’s Legacy Download pełna wersja

Din's Legacy steam
Ściągnij Grę!

Starożytna rasa orków godnie żyła w fantastycznej krainie do czasu, aż nie nastąpił wielki rozłam. Rasa podzieliła się na trzy zupełnie różne szczepy. Są to Mroczne Orki, Zombielordowie oraz Zmutowani. Ci ostatni zostali skażeni pasożytem pochodzenia nekromantycznego, który sprawia, że pierwotna forma tychże orków zostaje gwałtownie zmieniona. Przez to każdy normalny Ork się ich boi. Jeden z bogów, Din, postanowił wykorzystać sytuację Zmutowanych i zawarł z nimi pakt, który sprawia, że w zamian za bezwzględne posłuszeństwo każdy Zmutowany, który zginie, zostanie wskrzeszony przez swego pana. Nie zwlekaj dłużej zagraj już dzisiaj na PC w trybie kooperacyjnym.

Ta gra indie wydana przez niezależne studio pod względem rozgrywki bardzo przypomina produkcje pokroju Diablo. Jest to gra action RPG, którą czasem nazywa się też hack’n’slash. Gracz obserwuje wszystkie wydarzenia z rzutu izometrycznego. Rozgrywka polega przede wszystkim na eksploracji losowo wygenerowanych lokacji, w których pojawia się mnóstwo potworów oraz zadań do wykonania. W każdym miejscu czeka gracza mnóstwo aktywności do wykonania, począwszy od satysfakcjonującej walki, przez zbieranie doświadczenia poprzez wykonywanie zadań, również generowanych losowo. Sprawia to, że każda nowa gra jest wyjątkowa i można ją przechodzić wielokrotnie, bez obaw o nudę i monotonię. Jeśli chcesz przekonać się, jak zróżnicowany jest świat tej gry, pobierz Din's Legacy download i wkrocz w mroczny świat fantasy już teraz!

Największym wyróżnikiem tej produkcji jest unikalny sposób rozwoju postaci, który od podstaw został opracowany przez Soldak Entertainment. Jak sama nazwa wskazuje, główny bohater jest Zmutowanym. Pasożyt sprawia, że w organizmie Orka ciągle zachodzą jakieś zmiany. Gracz ma częściowy wpływ na to, jakie zmiany rozwinąć, a jakie hamować. Dzięki temu można uzyskać postać, która najlepiej odpowiada obranemu stylowi gry. Konkretne umiejętności i decyzje decydują o tym, jaką bohater ma klasę oraz podklasę.

Trójwymiarowa oprawa graficzna z pewnością nie dorównuje największym grom tego typu, ale jest na tyle ładna, by niewymagające lub niezwracające na nią uwagi osoby mogły się przy grze dobrze bawić. Na wyróżnienie zasługują animacje odpowiadające za ruchy postaci w trakcie biegu oraz ataku.

Din's Legacy na PC oferuje rozgrywkę solową, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by dołączyć do sieciowego trybu multiplayer, który pozwala na wspólną zabawę ze znajomymi. Jeśli uwielbiasz światy fantasy i chcesz kogoś zabrać na niesamowitą przygodę, pobierz Din's Legacy pełna wersja już teraz i stań się istotną częścią krainy stworzonej przez niezależne studio Soldak Entertainment. Cena gry na steam: 14,99 USD.

Din's Legacy Pobierz na PC

Din's Legacy do pobrania
Ściągnij Grę!

  • Pobierz Din's Legacy Torrent Pebx
  • Free Download Din's Legacy Crack Chomikuj
  • Exsite Din's Legacy Pobierz za darmo
  • Skidrow Din's Legacy steam Download PC

crack p2p

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.