DiRT 4 Download

Platformy: PC, PS4, XONE
Producent:

Codemasters


Wydawca:

Codemasters


Wydawca PL:

Techland


Data premiery:

9 czerwca 2017


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Gatunek: Wyścigi, samochodowe, off-road, rajdy

Języki: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, japoński

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 8462 razy

Waga: 44.01GB

Ocena użytkowników: 3.8/5

Wymagania sprzętowe DiRT 4:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3 3220 3.3 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GT 440/Radeon HD 5570
 • Miejsce na dysku: 50 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5 4690 3.5 GHz/AMD FX 8120 3.5 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 780/Radeon R9 390
 • Miejsce na dysku: 50 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

DiRT 4 jest kolejną częścią niezwykle popularnych gier samochodowych. Tytuł jest dziełem zespołu Codemasters Software i kładzie duży nacisk na zmagania off-roadowe. Do dyspozycji graczy pozostawiono bardzo szeroki wachlarz pojazdów, z których korzystać mogą biorąc udział w różnego rodzaju dyscyplinach i trybach gry. Twórcy gry przygotowali również kilka nowości, wśród których wyróżnia się system Your Stage, pozwalający na utworzenie własnej trasy.

DiRT 4 Download – Pełna wersja gry

DiRT 4 pobierz


Ściągnij Grę!

Rozgrywka w grze DiRT 4

Model zabawy obecny w grze DiRT 4 pozwala graczowi zasiąść za kierownicą ponad pięćdziesięciu różnych samochodów, które mogą wziąć udział w mistrzostwach przynależnych różnej kategorii. Do najważniejszych rajdów dostępnych podczas rozgrywki należą te organizowane na terenie Szkocji, Walii, Hiszpanii, Michigan oraz Australii. Podczas zabawy gracz może pokierować pojazdami klasycznymi i nowoczesnymi. Jeżeli chcesz pojeździć chociażby Mitsubishi Lancer Evolution VI, pobierz DiRT 4 Download i ciesz się również modelami takimi jak Ford Fiestą R5 czy Audi Sport Quattro S1 E2. W grze znajduje się także znany z poprzednich części cyklu tryb Landrush. Pozwala on na jazdę pojazdami zwrotnymi i lekkimi, takimi jak Pro Buggy, ciężarówki klasy Pro-2 i Pro-4 czy Crosskarty, które mogą stanąć do wyścigu w Nevadzie, Kalifornii i Meksyku. Jeżeli jesteś miłośnikiem bezpośredniej rywalizacji, pobierz DiRT 4 Download i weź udział w wyścigach typu rallycross. Tryb umożliwia wyzwania na torach w Lydden Hill, Hell, Holjes, Lohéac Bretagne oraz Montalegre. Dodatkową atrakcją jest Joyride, w którym wykonywać można rozmaite wyzwania, polegające na zniszczeniu określonych obiektów czy pobiciu rekordu. Lubisz serię gier wyścigowych? Zajrzyj po kolejną część DiRT 5.

Tryby w grze DiRT 4

Podstawowym trybem w grze DiRT 4 jest Kariera. W jego ramach gracz tworzy własnego kierowcę i stara się odnosić kolejne sukcesy, które pozwolą mu na pozyskanie kolejnych sponsorów i zbudowanie najlepszego oraz najbardziej wydajnego zespołu. Jeżeli lubisz rywalizację ze znajomymi, pobierz DiRT 4 i skorzystaj z trybu multiplayer, którego uzupełnieniem są dzienne, tygodniowe i miesięczne wyzwania. Internetowe ligi i turnieje organizowane są w ramach czuwającej nad całością usługi RaceNet. Jest ona odpowiedzialna również za sieciowe rankingi, na których gracze zamieszczają swoje najlepsze wyniki. Nowością w serii jest zaimplementowanie modułu o nazwie Your Stage. Umożliwia on tworzenie własnych tras, którymi gracz może dzielić się z innymi zawodnikami. Dzięki prostej i intuicyjnej obsłudze stworzenie własnego toru przeszkód jest bardzo łatwe i pozwala na kreowanie nawet najbardziej wymagających tras.

Strona techniczna gry DiRT 4 PC

Obecna w grze DiRT 4 technologia działa w oparciu o system Ego, który wykorzystany został również w poprzednich odsłonach serii. Technologia została jednak poddana licznym modyfikacjom, dzięki czemu wykorzystuje ona w pełni wszystkie możliwości nowoczesnych konsol i komputerów. Trójwymiarowa oprawa graficzna gry stoi na bardzo wysokim poziomie. Otoczenie jest bogate i szczegółowe, a modele pojazdów odwzorowane zostały z dbałością o detale i wszystkie ich cechy charakterystyczne. Doskonałej jakości jest również ścieżka dźwiękowa, która zawiera bardzo realistyczne odgłosy i dźwięki.

DiRT 4 Pobierz Gre na PC

DiRT 4 download Pobierz Grę!

 • Free Download DiRT 4 Crack CODEX
 • Pobierz DiRT 4 Torrent Chomikuj
 • Exsite DiRT 4 Free Download PC
 • Pebx DiRT 4 Pobierz za darmo
Komentarze odwiedzających
 1. Waldi

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *